Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hes123 -- 20 Ocak 2016; 2:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hes123

Önlerden yerimizi alalım
    Geçtiğimiz ay bende 200 gb akk kullanımı sonrası hız 3 mbit'e inmişti. 150'yi görüp düşmeyen başkası var mı?
    Akk'yi geçince upload hızı ne oluyor diye soranlara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 20 Ocak 2016; 3:14:33 >

• LGR9 kullanıcısına yanıt
    Buyrun
    146.66.155.1 - Valve Viyana-1

146.66.152.1 - Valve Lüksemburg

185.25.182.1 - Valve Viyana-2

85.131.152.194 - Esea Frankfurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ocak 2016; 3:31:31 >

• eak101 kullanıcısına yanıt
    Upload akk ye takılmıyor vodonone'da zaten sabit kalıyor
  • Sol fiber'de upload'a bile kota koyduğu için inanmak istemiyor hocam bazıları
  • 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

Fazladan 15-20 ping alıyorum ben bu şekilde her servera (Ankara'ya bile 30 ping alıyorum kafadan). Ne yaptıysam 100ün altına indiremedim Frankfurt için.
  • Ping ile ilgili benim yaptığım işlem Arıza kaydı açtırın daha sonra size türk telekom bir sorun olmadığını söyleyecek, siz sorunun devam ettiğini ilgili vodofone net birimlerine iletilmesi talebinde bulunucaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ocak 2016; 5:13:45 >
  • Önceden TTnet kullanıyordum, onda da ping değerleri tamamen aynıydı yani Vodafone kaynaklı değil sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 20 Ocak 2016; 5:30:41 >
  • O zaman sizin türk telekom kaynaklı sorun bence deneyin denemekten bir şey olmaz belki düzelir sorununuz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ocak 2016; 5:27:26 >
  • vodafone net problemleri veya bilgi icin alintilayabilirsiniz
  • çünkü yurtdışı çıkışlarınızda telekomun sunucularını kullanıyor olabilirsiniz bende vodafone olduğu için bu sorunu yaşamadım ama forumdan @anarkii arkadaşımız bu sorunu doğruladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 20 Ocak 2016; 5:39:10 >
    İlk gün bende türk telekom sunucularına bağlanıyordum biliyorsunuz,arıza kaydı, türk telekom özel hizmet kaydı açtırdım en sonunda sorun düzeldi bir nebze olsada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

İlk gün bende türk telekom sunucularına bağlanıyordum biliyorsunuz,arıza kaydı, türk telekom özel hizmet kaydı açtırdım en sonunda sorun düzeldi bir nebze olsada.
    Arkadaşlar vodafone 16 mbit 240 gb kotalı yalın neti 79.90 tl ye veriyor Bölgesinde vdsl olmayanlar için gayet iyi bir kampanya
  • Bölgesinde vdsl2 olanlar 240 gb 64mbit 79.99tl paketini alsın şuan mevcut kampanyalar mart ayında değişecek herkes acele etmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ocak 2016; 12:06:43 >
  • Acaba akk'siz paket sunarlar mı ilerde vdsl'de? Binet,Fixnet,Hürnet firmalarındaki gibi.
    Tüm paketler Mart ayında güncellenecek bence çıkacak kurumsal tarafta,iş ortağım aknsiz paketler olarak geçecek:)
    Vodofone forum moderatörün verdiği bilgi bu yönde.
  • Bende an itibariyle 64mbit 240gb işte internet paketini aldım dediğiniz numaradan başvuru yaptım evraklarım ne zamn gelir ve benden vergi levhası filan istemediler ama ya başvurusu sırasında isterlerse napıcam ?
  • hes123 H kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece kimlik fotokopisini istiyor saha temsilcisi
    Evraklar saha temsilcilerin hızına bağlı ama max 7 iş günü içinde bağlantınız tamamlanır.(Türk telekom süreci dahil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Ocak 2016; 13:21:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarimelma

vodafone net problemleri veya bilgi icin alintilayabilirsiniz

Merhaba siz ttnet kullanıyorsunuz herhalde acaba şu adreslere tracert atarmısınız?
    146.66.155.1 - Valve Viyana-1
    146.66.152.1 - Valve Lüksemburg
    185.25.182.1 - Valve Viyana-2
    85.131.152.194 - Esea Frankfurt
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

Hayır sadece kimlik fotokopisini istiyor saha temsilcisi
    Evraklar saha temsilcilerin hızına bağlı ama max 7 iş günü içinde bağlantınız tamamlanır.(Türk telekom süreci dahil)

İşin ilginç kısmı ben ilk kurumsal müşteri hizmetlerini aradım onlar alamazsınız vergi levhası şirket imzaları gerekiyor dedi ve biz satamıyoruz direk burdan bayiye gidin dedi
    Bu numaradaki bayi nasıl satıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.