Şimdi Ara

Vodafone Net den uzak durun, iptal ettirilmeyen abonelik!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül 18 den beri kullanmadığım interneti iptal ettiremiyorum. Hayatımda bunlar kadar dolandırıcı bir firma gerçekren görmedm. Sözleşmede , adres değişikliği yapıldığında yeni adres de alt yapı yoksa cayma bedelsiz iptal edilir maddesi var. İkametgah isteniyor belgesi. Ailemin yanına geçiyorum, herşey merkezi ve ev sahibine bağlı, sözleşmede olmayan bir belgeyi neden gönderiyorum??? 20 sinde herleyi mail atıyorum, dönüş yapılcak deniyor, 10 gün çıt yok. Diyorum ki cayma bedel yansıtın lanet olsun , yine iptal ettiremyioruz. Defalarca arıyorum, 4 kez fax yolladım herşeyi hala iptal yok. Btk ya yazdım artık Bİmer e yazacağım. Saçmalıksan öte bişey... aman uzak durun.. türktelekom kötü diyodum iptal konusunda , vodafone daha iğrenç. Bu Vodafone bayilernde iptal ettiremiosak, bu bayiler neden var???? Neden fax ile iptal mecburi. Atmak zorundamıyım fax ben, şubelerinden üyelik açarken hiçbirşey istemiyorlar. Ne kadar denetimsiz bir devletteyiz ya, gerçekten çok üzücü herşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bağlatırken her kolaylığı her yalakalığı yapıyolar. Ancak kapatırken her türlü zorluğu çıkarıyolar. Vodafone net kullanıyorum bende. Saat başı 10 dakika internet mutlaka kesiliyor. Önümüzdeki ay taahhüt bitiyo. Başka servise geçecem. Ben de sizin gibi bi ton uğraşacam anlaşılan. Allah cezasını versin bunların.

• Evime 1 ayda baglandi.

Koye aldik birde 54 mbps hemde fakat ramazan bayramindan beri baglanacak :///

• Telekoma taşı öyle iptal et hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.