Şimdi Ara

Vodafone Mega Yeni tarifesi kullanan arkadaşlara uyarı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasım ayı içerisinde Mega 3gb tarifesinin 22 TL ye güncelleneceğini ama size özel 19 TL den devam etmek istiyorsanız evet'e tıklayın bildirimi geldi. Kabul ettim.

20.11 tarihinde gelen mesajda Mega Yeni tarifenizin yenilenmesi için 19 TL yükleme yapmanız gerekmetedir dedi. Buraya kadar herşey normal.
    https://i.hizliresim.com/Qp3r6V.png

2.12.2017 tarihinde 15:53'de 20 TL yükleme yaptım ve telsiz tutarları kesildikten sonra gelen mesaja bakın. Belirtilen tarihler arasında fiyatın tekrar arttığına dair hiçbir mesaj gelmedi.
    http://i.hizliresim.com/JOJoPB.png

Müşteri hizmetleri ile 12 dakika görüşme sonucu 9.80 krş gibi bir ücret kesildi ve sonuç eğer 15 lira yüklerseniz tarifenizi 22 TL den yenileyebilirsiniz cevabı. Bugün itibariyle hattımı taşıyorum ve sizlerinde bu kansızlığa maruz kalmamanız için uyarıyorum.

• 3 gün önce mega yeni tarifem 19 liradan yenilendi hicbirsey yapmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22oldu artkbilginize..

• şaka gibi 3-4 gün önce 19 dan yenilendi yine mi 22 ye çıktı :D resmen kafaları karıştı bunların.
  • Mega yeni tarifesi zaten Mega Süper oldu. Mega super de 19 TL den devam ediyor.
  • 22 den yenilendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: risus_

Mega yeni tarifesi zaten Mega Süper oldu. Mega super de 19 TL den devam ediyor.

Mega süper e geçiş kodu nedir hocam?

• pek bilgim yok banada ekrana bildirim gelmişti de öylelikle geçmiştim tarifeye. ama mh yi ararsanız büyük ihtimalle işinizi halledebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: risus_

pek bilgim yok banada ekrana bildirim gelmişti de öylelikle geçmiştim tarifeye. ama mh yi ararsanız büyük ihtimalle işinizi halledebilirsiniz

Bildirim gelip onaylayanlarin da 22tl den yenilenmis hocam..sizin paket ne zaman yenilendi?

• mega yeni iken bir kez bildirim geldi onayladım sonra bu tarifeden devam edilecek dediler ve 19 tl den yenildi. yenilendikten sonra da tekrar geldi bildirim o zaman mega süper tarifesine geçişim oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.