Şimdi Ara

vodafone iphone satış rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıl önce vodafone bayiden cihaz değişim kampanyasından iphone 7 aldım cihaz aldığım zaman arızalı çıktı bayiye uğradım durumu anllatım iade almayacakları söylediler apple iade alır denildi bende 4 defa teknik servise gönderdim 3 defa yazılım günzelleme yapıldı yata bulamıyorlar bende video kaydı aldım arızaları 4. defa gönderdiğimde arıza varmış ekran pil değişimi yapıldı cihaz geldi arızalar hala var bende ayıplı ürün diye iade alın dedim vodafon apple alır diyor apple arıyorum biz satmadık vodafon sattı diyor muhattap bulamadım bşaına böyle bir durum gelen arkadaşlar varmı ne yaptılar yardımlarınızı bekliyorum
    ARIZALAR:şarzdan çıkartınca telefonu kapatıp açtığımda şarj 92 den 100 diyor bazen şarja takılı belli bir zaman bekliyor aniden yüksliyor donma problemi ekranda uygulama simgeleri yanıp sönmesi aynı andan gelen iletilerin ses birbirine girmesi reklam video sesize aldığımda höporlerden tıslama sesi gelmesi

• E devletten hakem heyetine aldığın bayiyi şikayet et. Apple ile uğraşma. Elindeki belgeleri tarayıp yükle sisteme. 2 aya sonuçlanır. Bu sürede cihazı kullanmaktan çekinme. Aldığın bayiyi şikayet etmen yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuketici heyetine ver sikayetini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süreç uzar diye vermek istemedim hafta içi vereceğim tüketici hakem hayetine sonuç bekleyeceğiz paylaşırım burdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.