Şimdi Ara

vodafone icra takibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen sene vodafone a kayıtlı hattımı aveaya taşıdım hat faturalı olduğu için taşımadan sonra mütemadiyen vodafone a gittim borcum var mı diye sordum yok dediler
    Tam bir sene sonra vodafone icra takibi göndererek 3 tane ödenmemiş faturaya binaen avukat ücreti dahil 3 kat ücret çıkarmış
    Uğraşmayayım dedim verilen numarayı aradım su hesaba bu kadar para yatırın dediler yatırdım
    Dün vodafone dan tekrar fatura geldi gecikme bedeli diye 30 tl fatura göndermiş. odedigim gecikme bedeli dahil bir ücretti tekrar ne faturası göndermiş anlamadım
    anlayan bir arkadaş bana da anlatırsa sevinirim

• Öncelikle "sordum borcun yok dediler" kısmına dikkat çekmek istiyorum. Madem elinde böyle bir bilgi vardı neden gidip o parayı yatırdın ?
    Arayanlara derdin ben sordum yok dediler zamanında diye... Neyse olan olmuş , gecikme bedeli içinde ödediğin tutar ne kadar tam olarak ? gelen tutarda herşey dahil yazıyor muydu ? (gecikme , zamlar , vergiler vs.)
  • Su tarihe kadar yatırmazsanız icra gelecek yazıyordu aradığımda vodafone ile görüşün dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi avukatla görüşün bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.