Şimdi Ara

Vodafone İçin Genel Zam Yapılacakmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz evvel annemin biten taahhütünü yenileme amacıyla müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bana, böyle bir bilgi verdi. Belki Vodafone'da kalıp kalmama konusunda kararsız olanlar vardır, zamdan etkilenmeme adına bu akşam işlerinizi halledebilirsiniz.

Bana sunulan en düşük teklif 102 liraya -5 GB- olduğu için ve ne söylersem söyleyeyim başka teklifte bulunulmadığı için reddettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Şikayet Var bu işi çözecektir. (102₺’ya sundukları 5 GB için söyledim)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimalle sizi ikna etmek için öyle demişlerdir, Vodafone bunu çok yapıyor.

Vodafone fiyatları zaten çok uçuk şuan, üstüne bir zam daha yapmazlar umarım.

• Turkcell de bana 6gb için 110 TL fiyat çekiyor 15 yıldır Turkcell liyim yeni gelen müşteriye göre bile daha fazla fiyat veriyor. Bende sinir oldum Vodafone a geçeyim diyorum sen diyorsun çıkacam işin cılkı çıkmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 4 Şubat 2023; 21:38:50 >
  • Ben, bunları kaç kez şikayet ettim zaten. Direkt başka operatöre geçeceğim artık.

• onur1301 kullanıcısına yanıt

Geçen gün 130 liraya yüklediğim kolay paket şu an 179 lira olarak gözüküyor. Eskiden, başka operatöre geçerim falan deyince bir an ikna etmeye çalışıyorlardı ama artık öyle olmuyor. 6 GB'a 110 lira da nedir yav.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.