Şimdi Ara

VODAFONE HATTI MI KAPATMak İÇİN ÖDNEMESİ GEREKEN PARA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 KASIM' da Vodafone' dan sadece dataya açık sim kart satın aldım 5gb lık pakete üye oldum. (modem i ayriyetten satın aldım) 45 ytl tarife ücreti bir de üzerine 3 ytl de vergi alıyorlarmış.

Ben hattı mı kapatmak istiyorum vodafone bayisine gittim sizi kapatacam turkcell alacam dedim. bir ay dolmamış olmasına rağmen bir aylık parayı bir de 1 yıllık vergi ücretini alıyorlarmış. yani 3 ytl x 12 ay. bundan önceki muhabbetlerimizde bir çok yanlış bilgi verdiler. bu söylediklerine de güvenemedim. gerçekten 1 yılık vergi ücretini tahsil edebiliyorlar mı?

ben iptal ettirdim diyelim hemen ücretini ödemek zorunda mıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divanidestan -- 11 Kasım 2009; 21:15:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: divanidestan

4 KASIM' da Vodafone' dan sadece dataya açık sim kart satın aldım 5gb lık pakete üye oldum. (modem i ayriyetten satın aldım) 45 ytl tarife ücreti bir de üzerine 3 ytl de vergi alıyorlarmış.

Ben hattı mı kapatmak istiyorum vodafone bayisine gittim sizi kapatacam turkcell alacam dedim. bir ay dolmamış olmasına rağmen bir aylık parayı bir de 1 yıllık vergi ücretini alıyorlarmış. yani 3 ytl x 12 ay. bundan önceki muhabbetlerimizde bir çok yanlış bilgi verdiler. bu söylediklerine de güvenemedim. gerçekten 1 yılık vergi ücretini tahsil edebiliyorlar mı?

ben iptal ettirdim diyelim hemen ücretini ödemek zorunda mıyım.

Evet 1 senelik vergi ücretini alırlar ama hemen değil. faturan kesilir ve o ücret de eklenir. (Galiba 31 küsür lira)

• evet yaklaşık o kadar 36 diye hesap etmiştim ama benim için önemli olan tahsilatın hemen yapılıp yapılmaması.
  • normalde ilk faturada alıyorlar 31 küsürlük vergiyi.
    ama kampanya olduğundan 12 taksite bölüyorlar.

iptal etmek isterseniz geri kalan kısmın toplamı faturaya yansır.

yanlış bilgi verilmemiş.
  • eyvallah çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: divanidestan

eyvallah çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

31 özel iletişim vergisi yansır
    12 tl tk vergisi
  • Arkadaşlar bende sizlere şunu sormak istiyorum 3g den önce edge 1 gb lık paket satın almıştım 12 aylık hemen hemen hiç kullanmadım kesim her ayın 6 sında tahahüt aralık 14 de son bulacak peki ben cihazı ne zaman kapatabilirim birde hiç kullanmasam bile 6 sında 14 üne yine para verecek miyim?
  • ayın 15 i ile ayın 6sı arası Vodafoneye uğrayın.
    hattın iptali için 6. sına kadar uğramanız lazım yoksa 1 ay daha yazar. Bence 15 de gidin iptali yaptırın. sorun çıkarsa arada zaman kalsın.
    Fatura gelecek. Sonucta 8 gun kullanılmış. 1 gun bile gecse fatura çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.