Şimdi Ara

Vodafone hangi tarifeye gecmeliyiz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hali hazirda esimle beraber vodafone cep aile kullaniyoruz kendi aramizda 10dk si 30kurusa konusuyoruz msj ise ucretsiz diger taraflari aramanin dakikasi ise 40kurus,bu tarife artik bize ters gelmeye basladi kendi disimizda biyeri aradigimizda resmen tl lerimiz ucup gidio bu anlamda baska bir tarifeye gecmek istiyoruz aylik 30 lira yukleyebiliriz her yone belli bir dk veren boyle bir tarife varmi vodafonda ayrica msjda bizim icin onemli sanirim 8liraya falan her yone 3000sms falanda alinabiliyor,sizce hangi tarife bize daha uygundur??

Not:Esim hemsire yani kamu personeli eger kamu personelleri icin avsntajli bir kampsnya varsa oda olabilir

• cepavantaj mini heryöne + 250 dakika/aylık 20 tl + yeni cepaile paketi ile eşinle sınırsız görüşme +9 tl vodafone içi 10.000 sms ve diğer yöne 2000 sms: toplam 29 tlye.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican
    cepavantaj mini heryöne + 250 dakika/aylık 20 tl + yeni cepaile paketi ile eşinle sınırsız görüşme +9 tl vodafone içi 10.000 sms ve diğer yöne 2000 sms: toplam 29 tlye.....

Bu soylediginiz tarife ile ilgili web sayfasi mevcutmu birde bu tarife faturali hatlar icin degil dimi?

• Vodafone faturasızda uygun tarife yok maalesef.
  • Özgür Genç Tarifesi?

Şu en bomba tarife şahsi görüşüm...

quote:

Orijinalden alıntı: sis_mit

Vodafone faturasızda uygun tarife yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

Özgür Genç Tarifesi?

Şu en bomba tarife şahsi görüşüm...

quote:

Orası öyle ama oradada 25 yaş sınırı var bildiğim kadarıyla yani bize uymuyor malesef
  • Faturasiz hatlara hic dogru duzgun bi kampanyalari yokmuki bu adamlarin yaaa
  • quote:

Ozgur genc var[:o yukleme kosulsuz her yöne 10 dk 50 kr
    5 tl at depoya heryöne 100 dk konus
    7,99 TL ye sınırsız cepten internet+aksamdan sabaha 2000 dk vodafonelularla bedava
    istersen 12000 SMS de al 9 TL ye hafta sonu VFlularla 2000 dk daha

toplam 22 TL ye benim için hayat güzel:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Faturasiz hatlara hic dogru duzgun bi kampanyalari yokmuki bu adamlarin yaaa

Konuşma açısından faturalı her zaman faturasızdan daha avantajlıdır. Kamu tarifeleri de her zaman normal tarifelerden avantajlıdır.

-----------------------------------------------------------

Eşinizin kamu görevlisi olmasına rağmen VODAFONE faturasız hat kullanmak istiyorsanız ve 30 TL yükleyecekseniz şu tarifeye bakmanızı öneriyorum: Cep Fly Faturasız Tarife

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cep-fly-faturasiz.php

Vodafone'lularla 15 dakikası 40 kurus. Diğer yönlerle de 3 dakikası 40 kuruş.

------------------------------------------------------------

Ama eğer 30 değil de 20 TL yükleyecekseniz, o zaman şu tarifeyi öneriyorum: YepYeni Cep Öğrenci (İsminin cep öğrenci olmasına bakmayın. HErkes geçebiliyor)

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yep-yeni-cep-ogrenci.php

Vodafone'lularla 10 dakikası 40 kurus. Diğer yönlerle de 2 dakikası 40 kuruş.

------------------------------------------------------------

Mesajlaşma paketleri ise:
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/super-parmak-mesaj-paketleri.php

HY 50 SMS: 4 TL
    HY 500 SMS ya da VODAFONELULARLA 5000 SMS: 7.5 TL
    Ya da
    Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS: 9 TL.

Ya da her yöne 3000 sms (günlük 100 sms sınırı var.) 9 TL
    http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cep-dolusu-mesaj-paketi.php

-------------------------------------------------------

KAMPANYALAR:
    CEP ARAN Kampanyası var: Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan arandığınız her 10 dakika, artık size bedava 50 kuruş kazandırıyor. Toplamda 20 TL'ye kadar kazanabiliyorsunuz ve kazandıgınız bakiyeyi tarifenize göre konusma yaparken kullanabiliyorsunuz.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cep_aran.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 1 Haziran 2011; 9:30:06 >

• Faturali tarifelerden baya uzak kaldigim icin soruyorum arkadaslar peki diyelim ben kontorlu hattimi faturaliya cevirdim ilk ay ne kadarlik ekstra bir vergi gelir yada gelirmi birde aylik vergisi sabit ucreti falan varmi faturali tarifelerin,biliyorum biraz fazla soruyorum ama kusura bakmayin ozen gosterip cvp yazan arkadaslarada cok tesekkur ederim
  • quote:

Faturali tarifelerden baya uzak kaldigim icin soruyorum arkadaslar peki diyelim ben kontorlu hattimi faturaliya cevirdim ilk ay ne kadarlik ekstra bir vergi gelir yada gelirmi birde aylik vergisi sabit ucreti falan varmi faturali tarifelerin,biliyorum biraz fazla soruyorum ama kusura bakmayin ozen gosterip cvp yazan arkadaslarada cok tesekkur ederim

kontörlü hattını faturalı hatta çevirince vergi ödemiyorsun...sadece her ay 1,10 tl gibi bir telsiz ruhsat ücreti ödersin tarife ücretine ilaveten....kullanım alışkanlıklarına göre doğru tarife seçildiği takdirde faturalı hat her zaman için avantajlıdır..
  • Cevaplar icin cok tesekkurler bilgi edinmemi sagladi buyuk ihtimal faturaliya donup cep avantaj tarifelerinden birine gecis yapicam
  • quote:

Cevaplar icin cok tesekkurler bilgi edinmemi sagladi buyuk ihtimal faturaliya donup cep avantaj tarifelerinden birine gecis yapicam

cepavantaj tarifelerine ilaveten eşin ve 3 vodafonelu ile daha sınırsız konuşmak istersen yani yeni cep aile opsiyonunu tanımlatmak istersen minimum 20 tllik cepvavantaj tarifesini kullanman gerekiyor bilgin olsun....15 tllik tarife ile kullanamıyorsun yeni cep aile opsiyonunu...
    bu arada ayda 7,99 tlye aylık cepnet paketi de alabilirsin sınırsız internet için...(100mb a kadar hız sınırı yok sonra 96kbps hızında sınırsız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 1 Haziran 2011; 12:18:53 >
  • quote:

quote:

Cevaplar icin cok tesekkurler bilgi edinmemi sagladi buyuk ihtimal faturaliya donup cep avantaj tarifelerinden birine gecis yapicam

cepavantaj tarifelerine ilaveten eşin ve 3 vodafonelu ile daha sınırsız konuşmak istersen yani yeni cep aile opsiyonunu tanımlatmak istersen minimum 20 tllik cepvavantaj tarifesini kullanman gerekiyor bilgin olsun....15 tllik tarife ile kullanamıyorsun yeni cep aile opsiyonunu...
    bu arada ayda 7,99 tlye aylık cepnet paketi de alabilirsin sınırsız internet için...(100mb a kadar hız sınırı yok sonra 96kbps hızında sınırsız)

Buyuk ihtimal zaten 20 liralik tutara geciricem hem esimi hemde kendimi peki su cep aile olayibda 10 liralik bi itomatik talimattan bahsediliyor yani esime gelecek 20 liralik faturanin 10 lirasini ben kendi faturamami yansiticam ona 10 bana 30 lirami gelecek???

• quote:

quote:

quote:

Buyuk ihtimal zaten 20 liralik tutara geciricem hem esimi hemde kendimi peki su cep aile olayibda 10 liralik bi itomatik talimattan bahsediliyor yani esime gelecek 20 liralik faturanin 10 lirasini ben kendi faturamami yansiticam ona 10 bana 30 lirami gelecek???

O faturasız için geçerli yani eşiniz faturasız hat kullanırsa onun hattına faturanızdan en az on lira otomatik yükleme talimatı vermeniz gerekiyor. Ikinizde 20 tl lik cep avantaja geçerseniz böyle bi şart yok. Ikinize de 20 şer lira fatura gelir.

• Faturasız hatlarda pek bir avantaj yok ama yinede vodefone hesabını bilen tarife iyi neye göre turkcellin supertarifesine göre çok çok iyi. Vodefone sabit ve diğer şebekelere heryöne 30 krş, turkcellin en iyi hazırkart tarifesi heryöne 41,5 krş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 1 Haziran 2011; 14:39:01 >
  • Ben acikcasi vodafone dan memnunum o bakimdan hattimi degistirmek istemiyorum tek derdim her yone en az 250 dk bedava dk olan bi tarife
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.