Şimdi Ara

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.048
Cevap
45
Favori
114.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • H300 s modemde bridge yok sanırım.Wifisini kapatıp elimdeki Xiaomi Mi WiFi 3G Routeri (OpenWrt Kurulu) bağlayınca wifi de artış olurmu?

Hat değerlerim nasıl?

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU]

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU]

Modemin usb girişine usb bellek takdım ağda gözükmüyor, modemde ek bir ayar mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 3 Temmuz 2020; 9:18:57 >

• Yav arkadaş bu modemi vodafone fiber abonelerine neden vermiyor inatla hg255s veriyolar bıktım bu modemden acayip sorunlu bir sey adamların vdslde verdigi modem fiberdekinden daha iyi aradım kadını bana bundan veremezsiniz diye siz fibersiniz uymaz diyor wan portuda var modemde anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdul1907 kullanıcısına yanıt
    H300s hala ellerinde var mı ki ? Fiber uyumlu bende şuan wan dan bağlı modem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben ve bir kaç arkadaş h300 s modemi TEKNOPARK https://www.letgo.com/tr-tr/u/teknopark_6affc39b-6205-41c3-926b-7a7598a006f0 arkadaşdan bir kaç (kişi bende dahil)kargo ile ve izmir içi elden alanda oldu. Sorun yaşamadık.Ben temiz 2.el aldım.Zaman zaman sıfır modemde satıyor.

Alacak arkadaş dikkatli olsun.Yaşadığım 2 sorunlu alışverişten sonra çok yakınen tanımadığım kimseye referans ve kefil olmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 4 Temmuz 2020; 16:32:18 >
  • Arkadaşlar bu modemi wan modunda kullanan var mı Vodafone'da veya başka sağlayıcıda sıkıntı olmaz dimi yarın alacağım inşallah bide oyun oynayan var mı ping sabittir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

H300s hala ellerinde var mı ki ? Fiber uyumlu bende şuan wan dan bağlı modem.
    Sadece vdsl abonelere veriyoruz dedi telefonda ama ellerinde var mı bilmiyorum bunda wds köprüsü var mı hocam

Bridge mode yok cihazda.

• H300 S modemin wifisini kapattım, routeri bağladım.Wifi çekimi biraz daha arttı.Router satılana kadar bu şekilde kullanacağım.
  • Vodafone-H-300s-v1.0.09.05 arkadaşlar benim yazılımım bu 2.4 ghz bandında ara sıra nete girmeme sorunu yaşıyoeum 5ghzde de cs goda ping giriyor modemi kapatıp açınca düzeliyor yaşayan var mı
    PS4 üzerinde kablolu bağlantı ile cod mw 2019 oynuyorum. Türk Telekom bağlantısı yapıldı 2 gün önce VDSL. 60-70ms arası ping bende.

5ghz ile android TV de Geforce Now u kullanıyorum bir problem yok.

2.4ghz de telefon ve notebook bağlı şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 15 Temmuz 2020; 22:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

PS4 üzerinde kablolu bağlantı ile cod mw 2019 oynuyorum. Türk Telekom bağlantısı yapıldı 2 gün önce VDSL. 60-70ms arası ping bende.

5ghz ile android TV de Geforce Now u kullanıyorum bir problem yok.

2.4ghz de telefon ve notebook bağlı şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım.
    Yazılım sürümünüz ney
    Sizinki ile aynı. Zaten tek fw şuan gördüğüm kadarı ile o var.

• üstad normal admin şifresiyle modeme giriş yapınca

bazı ayarlara müdahele edemiyordum ve modem aç kapa yapınca çok geç ip alıyordu vs

burada asıl admin şifresiyle giriş yapınca internet sekmesinden wan kısmına girdim

ben vdsl kullanıyordum haliyle adsl fiber mobil veri falan onları kapattım ve

modem aç kapalarda daha seri ip aldığını farkettim. diğer modlarda kullanıcı adı parola yazmamış olmama rağmen yani diğerlerine bağlanmak için cebelleşmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusdogan -- 30 Ağustos 2020; 10:12:3 >
  • yunusdogan Y kullanıcısına yanıt
    Eyw bilgi için 👍🏻

• Bazı arkadaşlar 200 tlye satılıyor , nerede 200 tlye satılıyor linkini yazarmısınız . Ben hiç görmedim 200 tl ye .

• serhatoktar S kullanıcısına yanıt
    Konunun açıldığı zamanlarda sıfırı 200₺ ye bulunabiliyor du. Sonrasında 2. El fiyatlar o seviyede seyir etti.

Şimdilerde sıfır cihaz bulmak zaten zor. 2. El fiyatları hangi aşamada bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatoktar

Bazı arkadaşlar 200 tlye satılıyor , nerede 200 tlye satılıyor linkini yazarmısınız . Ben hiç görmedim 200 tl ye .
    pm attım.
  • Güncel yazılımı elinde olan varmıdır, paylaşabilir misiniz
    Hocam ben vdsl + kullanıcısıyım bana verdiler ama vodafone türkiye satış direktörü tanıdık o olmasa bende alamazdım.

• Ben bu cihazda paketim 50 mbit olmasına rsğmen 48-49 görüyorum.ping değerim 7 ms .

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.