Şimdi Ara

VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
45
Favori
115.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+1

Ben de ne yaptıysam olmadı, bıraktım kenarda bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planer05 -- 8 Ağustos 2022; 8:32:58 >
  • Merhaba arkadaşlar modemi yeni aldım üzerinde Vodafone-H-300s-v1.0.09.05 yazılımı var. Herhangi bir güncelleme vs var mı benim yapabileceğim.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt

Merhaba, Vodafone a ait bir altyapı kullanmıyorsanız şuan güncelleme yapamazsınız.

• zyxel vmg3312-b10b modemden bu modeme geçtim ikinci el 220Tl ye aldım.Cihaz sürümü v1.0.11.05 geldi.İlk izlenimlerim 5ghz wifida ping oynamıyor sabit online oyun oynanır. Eski modemime göre hat kapasitem 20mbps arttı.Eski modemin üzerine yaklaşık 60-70 vererek yükseltmiş oldum.Tavsiye ederim.VODAFONE H300s / 300 Mbps + 866 Mbps AC / 4 Gigabit / VOIP / VDSL MODEM [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mburak32 -- 12 Ağustos 2022; 15:56:38 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beyler vodofone yeni abone oldum bende TP-LINK TD-W9970 modem var bu modemi kullanamak zorundamıyız ?

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Peki güncelleme de bpek bir fark var mı? Varsa eğer bir arkadaşim var ona göndereyim modemi güncelleme için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni sürüm yok, modem yedek olarak duruyor zaten.

Güncelleme yapanlar, Qos ve stabilite iyileştirmeleri olduğunu söylediler şuana kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    Zorunluluk diye bir şey yok. Tp link te Bu modem de her alt yapıya uyumludur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mobile led i var ama sim kart girisi goremedim, data hattimizi takma sansimiz var mi ?

• Bilgisayarı kapattıktan bir süre sonra açınca modemin tüm ışıkları yeşil olmasına rağmen internete bağlanamıyorum , wifi de proplem yok bilgisayardan modeme de erişebiliyorum internet var gözüküyor falat bilgisayar da ağ gözükmüyor. Modemi açıp kapatınca düzeliyor bilgisayar iyice sinir oldum acaba yazılımsal bir sorunmu?

• KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    Bu modemi yeni kullanmaya başladım belkide ip alamıyor. Benim eski modemimdede aynısı oluyordu wifi var kablolu çalışmıyor. Ama ben modem arayüzünede giremiyordum. Belkide Vodafone altyapısı bulup yazılım güncellerseniz düzelir.

• Vodafone VDSL devre kullanıyorum. Bu cihazdan verdiler.

Cihazın web arayüzü arada kilitleniyor.

Elimde WAN kullanıcı adı şifresi olmasına rağmen zyxel vmg3312-b10b ile bağlanamadım.

Vodafone VDSL'i başka cihaz ile kullanan var mı?

• zergmahmut kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz modemi önceden bende kullanıyordum.Acaba kullanıcı adı ve şifrenizi yanlış yere girmiş olabilirmisiniz? Yada harf hatası da olabilir.

• DSL ışığı bir türlü oturmuyor. DSL oturmadan PPPoE'ye geçemez. Ayrıca kopyala yapıştır yaptım yanlış yazılması mümkün değil.

Bence DSL portundaki MAC adresini kontrol ediyor. Başka cihaz kullanılmasın diye MAC filtering olabilir.

H300s için arayüz kilitleniyor demişsiniz. Onun dışında başka problem yoksa onunla kullanın. Birde yazılım sürümü ne h300s in?

• Bende mail attım, cevap gelirse yazarım konuya

• mburak32 kullanıcısına yanıt

Web arayüz kilitleniyorsa içindeki yazılımda bir sıkıntı var demektir. Diğer servisleride etkileyebilir, güvenlik açığı olabilir vs...

Yıl olmuş 2022 halen VDSL gibi eski bir teknolojiye elimiz mahkum birde doğru düzgün çalışmayan cihaz verildiği zaman kızıyorum.

Vodafone-H-300s-v1.0.11.05

Haklısınız bende yeni ikinci el aldım aynı yazılım sürümü mevcut.Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum arayüzde problem olmadı. Zyxel modemide eskiden vodafone vdsl ile kullanmıştım sorun olmamıştı.En iyisi öbür modemle bir şekilde internete erişip mh yi arayıp h300s i geri vermek yada değiştirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mburak32 -- 18 Ağustos 2022; 15:58:40 >
  • @KenanK89 modemin içini nasıl açtınız acaba 2 tane vidası var herahlde ikisini sökünce açılıyor mu direkt

• geliyor mu mesajım

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.