Şimdi Ara

Vodafone Güzel Teklif Sunmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Redli 25 GB sınırsız sosyal medya olan tarifedeyim 1 ay sonra bitiyor taahhütüm aynı içerikle sunsa gene kalacağım şuan 80 lira ödüyorum sırf sınırsız sosyal medya için kullanırdım ama Vodafone un bana verdiği yeni teklifte 25 GB internet sadece WhatsApp sınırsız ve 86 TL. Önerebileceğiniz başka tarife var mı operatör farketmez 60 TL yi geçmesin (25GB çok en fazla 15 - 20)

Vodafone Güzel Teklif Sunmuyor

• BIMCELL tavsiye edebilirim hocam. (Bölgenizde Türk Telekom iyi ise)

Dost XL paketini alabilirsiniz Bimcell de hocam, 20 GB + 750 DK + 750 SMS toplam da 42 TL + Her Cuma günü Sil Süpür yaparak haftalık 2 GB, haftalık 1 GB, günlük 5 GB veyahut haftalık her yöne 100 dakika, günlük her yöne 100 dakika gibi hediyelere sahip olabilirsiniz.

Haftalık 20 GB teklifi de üstüne gelir ise 42 Lira'ya 40 GB kullanım yapabilirsiniz.
  • Gayet iyiymiş 👍

• Ara hocam vodafone'u ve faturasız tarifelere geçmek istediğini belirt illâ ki uygun bir teklif çıkar.
  • Bölgemde üç operatör de sıkıntısız çekiyor ve üçüde iyi Vodafone aynı içerik veya benzer sınırsız sosyal medya içeren tarife sunsaydı kalacaktım ama şuan hem pahalı hem de iyi bir teklif yok değiştireceğim bir ay sonra Bimcell gayet iyiymiş isminden dolayı biraz garip geliyor ama değerlendireceğim teşekkür ederim

• Sosyal medya çok kullanıyor musunuz?
  • bilecikli11 B kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam Vodafone Güzel Teklif Sunmuyor 

• Faturasıza geçme teklifinden bulunun, 3-4 gün sonra gayet uygun bir tarife önereceklerdir.
  • Hocam bu teklifler ödeme performansınıza, kullanımlarınıza hepsine göre gelebiliyor.

Siz diyelim ayda 80 TL ödeyebiliyorsanız rahatça ve de bol internet kullanıyorsanız size limitsiz tarife 130 liraya sunabiliyor.

Faturasız blöfü yapın, belki şansa iyi teklif sunarlar.

Ve de bu tarifeye sakın geçmeyin, 50 liraya BIMcell 25 gb internet + sınırsız bımcelliler le konuşma + 750 dk + sms + sil süpür veriliyor.

Vodafone hem berbat hemde rezildir. Boşuna 36 lira fazla ödersiniz kanser olursunuz.

Türk Telekom Vodafone'u solladı artık. BIMCell de TT altyapısı kullandığı için hem paranız cepte kalır hemde kaliteli internet sahibi olursunuz.

• Vodafone'ye kendinizi kaptırmayın, 7-24 kendileri rahatsız ediyor tarifemiz var diye (başka operatörlerde olsanız dahil) ve de numaranızı su artıma merkezlerine, doğalgazcıya herkese numaranızı para karşılığı satıyor. <

İnternet kalitesi berbat, mh ulaşmak 2 saat sürer.

• BIMcell yeni tarifeler paketler çıkaracakmış gibi hissediyorum inşallah yakında çıkarır.

Örneğin : XXX KAMPANYASI

1-Youtube, Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter, Twitch, DLive internetinizden yemez ve sınırsız!

2-Her yöne 20 GB internet

3-1500 dakika

4-1000 sms.

5-Sil süpür

Ayda 56 TL. (TKÜ dahil 60 TL olur)

• ben 4 sene kullandım bir teklif vermediler nefret etsemde türk telekoma geçtim 89 tl 30 gb internet +10 gb sosyal medya + 5 gb her 3 ay internet + 2 ay 30 gb verdiler :d

• yunus14533 kullanıcısına yanıt

bende aynı tarife ama 30 gb sadece 1 ay sizde nasıl 2 ay oldu hocam

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Reis bimcell bu bimcelli bimcell yapan ucuzluğudur. Ama bencede biraz uçtum.
  • Abi hemen sil küfür argo yazdıklarını seni çekemeyen bazı kişiler belki seni şikayet eder ban yersin allah korusun.
  • Doğru diyorsun onu bile şikayet ederler.

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum başkan 2 ay oldu hala var GB 😂

• Bu blöf gerçektwn işe yarıyor arkadaşlar. 35tl lik tarifemin ilk 12 ayı bitti. Her aradığımda (ve aradıklarında) Redli 12 gibi tarifelerini öneriyorlardı, bu blöf ile kullandığım tarifeyi 39tl ye aldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.