Şimdi Ara

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.083
Cevap
145
Favori
312.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi kaç ay sonra vodafonlu olma ihtimalim var.
    6 ay takılcam en fazla kolay paket yapcam.
    İstanbul avrupa yakasi internet nasil acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 8 Eylül 2022; 18:7:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TL ile paket alamıyor muyuz artık ya?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Artık yok dostum, kolay paket veya tarife yaparak kullanılıyor.

Tarife seçersin, fiyatı kadar TL yüklersin, pakete dönüştürür. Kolay paket yüklersin kredi kartı ile eğer yoksa da VF mağazalarından nakit ile yüklersin.

• Vodafone faturasız çok anlamsız o halde. Teşekkürler.

• circassianman kullanıcısına yanıt

Bak bu var

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,

150 lira öde 3 ay kullan.ayda 10gb oluyo.işine gelirseVODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 11 Eylül 2022; 8:5:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 günü geçti hocam alalı.

• Merhaba arkadaşlar.Konuyu takip ettim,söylenilenleri denedim ama,tarifemin baz fiyatını bir türlü öğrenemedim.Taahhütüm bitmek üzere.Dakika ve internet az kullanıyorum.O yüzden en düşük teklif bile çok artmış görünüyor.Tarifemin baz fiyatını merak ediyorum.Bilen var mı acaba?

• Müşteri hizmetlerini arıyarak detay alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE0NARD -- 13 Eylül 2022; 12:28:27 >
  • canlı bağlanamadım bir türlü,dijitalden de benim taahhütlü hattımı söylüyor(tobi de aynı)

• Arkadaşlar şuan da 77 TL ye üstteki tarifeyi kullanıyorum vergilerle 81.5 TL oluyor memnunum aslında ama benim telin Wİ-Fİ entegresi bozuk olduğu için biraz da mecburiyetten geçmiştim. Instagram 'a 15gb gidiyor sadece de sosyal pass oluğundan tarifenin 15 gb dan düşmüyor yani. Sizce 109 TL ye Sınırsız youtube, ınstagram ve spotify olan alttaki tarifeye geçeyim mi ? İlk 3 ay cayma bedelsiz çıkış da var. Youtube çok giremiyorum 15gb ay sonunda 1 gb kaldığı için ihtiyacım da var aslına alttaki tarifeye sırf video passtan geçeceğim ama teklif uygun mu diğer vodafonlulara ne gibi teklifler geliyor? Fiyat biraz pahalı gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko64 -- 14 Eylül 2022; 12:11:56 >

• beko64 kullanıcısına yanıt
    Hocam baya uygun bende de var bu 130 lira civarı ödüyorum taahhütüm devam etmeseydi 185 tl verecektim , bence iyi fiyat

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Kampanya bitti ilk başta ilk ay 10 gb + 200 TL Herşey Yanımda çeki veriyordu kararsızdım bekledim biraz ikisini de kaldırdılar ileride yine güzel çıkarsa full pass paketli direkt geçeceğim.

bu zaten full pass bundan iyisi olmaz

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Hocam sizden sonra uygulamayı biraz kurcaladım bana ne var da gözükmüyor geçebileceğim tarifelerde gözüküyor. Yanımda üzerinden değil de. Müşteri Temsilcisi ile görüşsem geçsem bana 200TL çek ile birlikte ilk ay 10GB interneti verir mi acaba?

Bilmiyorum hocam ama genelde uygulamadakilerden veriyorlar

• Bu game pass 10 gb hediyesi nedir bilen var mı

• Bana da bunları veriyor hangisine geçsem acaba :(

• kolay paket alinca 6 aylık süre uzuyormu

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.