Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
255
Favori
1.701.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 senelik turkcell'liyim, 15 martta sözleşmem bitiyor ve şaka gibi fiyatları yüzünden vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Var mıdır şunu kullan diyeceğiniz güzelinden bir tarife? Devreden uyumlu avantaj 5 29₺ diyor, hiç fena gelmedi bana ama.
  • Bana 1 ile 5 tl arası aylık net paketi önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar faturali hattimi şuan kullanmiyorum. Faturasız bir hatta geçip hattın kapanmaması için en uygun faturasiz hat veya seçenek nedir? Mesaj atarak fatiurasiza gecebiliyor muyuz?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Arkadaşlar faturali hattimi şuan kullanmiyorum. Faturasız bir hatta geçip hattın kapanmaması için en uygun faturasiz hat veya seçenek nedir? Mesaj atarak fatiurasiza gecebiliyor muyuz?
    Teşekkürler

Fatura kesim tarihinden önce 542 müşteri hizmetlerini arayarak faturasız hatta geçirebilirsiniz mesaj yolu maalesef geçişler olmuyor

• Efsane fırsat tarifesi de 22 tl oldu.

08 Mart itibariyle her yone 500 dakika, 1000 SMS iceren Efsane Firsat tarifesini 22 TL'den 2GB internet ile kullanabilirsiniz. Tarife ve ek paket haklariniz bittiginde yurtici her yone, konusmalari DK'si 90 Krden, SMS ve MMS gonderimlerini adedi 90 Krden yapabilirsiniz. B003

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsLaNN46

Efsane fırsat tarifesi de 22 tl oldu.

08 Mart itibariyle her yone 500 dakika, 1000 SMS iceren Efsane Firsat tarifesini 22 TL'den 2GB internet ile kullanabilirsiniz. Tarife ve ek paket haklariniz bittiginde yurtici her yone, konusmalari DK'si 90 Krden, SMS ve MMS gonderimlerini adedi 90 Krden yapabilirsiniz. B003

Bir anlamı kalmadı tablodan kaldırıyorum
  • Selam arkadaşlar. Ben vodafone müşterisi değilim. Daha bir kaç gün önce gözüme ilişen "biriktren uyumlu 5 avantaj" tarifesini inceledim. Bugün de geçmeye karar verdim. Siteden incelerken farkına vardım ki diğer tarifeler gibi altında "hemen al" seçeneği yok. Bu da beni tarifenin kaldırılmış olması yönünde işkillendirdi. Bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler...

• Max 30 liraya kadar dakikası ve interneti bol farklı hattan taşıma ile geçilecek Vodafone tarifesi arıyorum var mu şu iyi şuna geç diyebileceğiniz?

• özket kullanıcısına yanıt
    freezone tanımalayabılırmısınız
  • Aah ah bir zamanlar mega 2gb tarifesini 15 liraya kullanırdık. Sonra 18 oldu sonra 21 oldu ben de numaramı taşımaya karar verdim. 18 ya da 19 tl ye 3 gb 500 dk 1000 sms türk telekomda. Internetten tl yükleyince ekstra gb verecek. Illa ki bir özelliğinden yararlanırım selfynin. Numara taşıma olduğu için telsiz kullanım ucreti de ödemeyeceğim. Vodafoneda kalsam 5 tl daha fazla verip daha az gb kullanacaktım ve eminim ki 6 ay sonra bir daha zam gelecekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitter kullanan insan -- 4 Mart 2018; 1:4:46 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Faturalı için mi

Faturasiz siz genc tanimlayin gerisi kolay

• Faturasızı takip edemez hocam kullanacak kişi o yüzden faturalı arıyorum.

Faturalida olur o zaman freezone a gerek yok

Devreden Uyumlu 5Avantaj var 5gb vsr icinde no tasinayla gelene 12ay 1gb toplamda 6gb 29tl Ftauralidir bin dk sms dahil

• slm arkadaşlar yeri değil ama Türk telekom bölümüne sordum cevap alamadım.Hattım faturasız.
    Vodafone'dan Türk Telekoma geşiç yapmak istiyorum uygun bir tarife var mı?Burada geçiş yapanlar vardır diye sormak istedim.iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturaliya gececektim suanda faturasizim vodafone da 1 ayligina 29 liraya 5 gb internetli paketi aldim ay sonunda faturaliya gececegim en uygun paket hangisidir acaba maka 30 liraya kadar

• Bu vodafone insanı sinir eder..

İnternet Avcılarından 7TL 4GB aldım.Bitim düştü paket hatta tanımlanmadı.Tam saati dolunca almaya çalıştım 1 dk sonra paketinizin süresi dolmuştur dedi buga girdi.

600 bit boşa gitti MH arıyorum 2-3 kere anlattım oda anlamadı tabi talep gözükmüyor dedi konuşurken kapattım telefonu.Yarın 600 bit yapıcam umarım alabilirim...

Şöyle bir paket Türk Telekom yapsada ona geçsem gerçi vodafone'dada beleşe tl yüklüyorum internet işi bedavaya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Mart 2018; 21:1:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu vodafone insanı sinir eder..

İnternet Avcılarından 7TL 4GB aldım.Bitim düştü paket hatta tanımlanmadı.Tam saati dolunca almaya çalıştım 1 dk sonra paketinizin süresi dolmuştur dedi buga girdi.

600 bit boşa gitti MH arıyorum 2-3 kere anlattım oda anlamadı tabi talep gözükmüyor dedi konuşurken kapattım telefonu.Yarın 600 bit yapıcam umarım alabilirim...

Şöyle bir paket Türk Telekom yapsada ona geçsem gerçi vodafone'dada beleşe tl yüklüyorum internet işi bedavaya geliyor.

TL nasıl beleşe geliyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu vodafone insanı sinir eder..

TL nasıl beleşe geliyor hocam?

Garanti one kampanyası ile her ay 15 lira geri iade veriyor gamesultana yatırıyorum ihtiyaç oldunda oradan tl yüklüyorum.Vodafone hattımıda sadece data hattı olarak kullandığım için bazı aylar hiç yükleme yapmadığım için bakiye birikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Mart 2018; 22:13:19 >

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.