Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Bende mega yeni kullanıyordum 22 TL olunca + telsiz vergisi bu Turkcell paketi ile aynı oluyor.
    Bende geçiş sağladım ama ordaki müşteri temsilcisi bu paket ilk ay 25 TL ama sonraki ay belki 35 belki 40 TL dedi.
    Enterasan geldi ama sanırım gerçekten öyle, ben yeni geçtim sizde durum nasıl ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bu faturasız esnek 8 devam ediyormu ve ne zamana kadar abone alımına devam edecek ttde taahhüt bitimine 32 gün kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leodex

hocam bu faturasız esnek 8 devam ediyormu ve ne zamana kadar abone alımına devam edecek ttde taahhüt bitimine 32 gün kaldı.

Devam ediyor

• Altın Mini 2+1 GB tarifesinde 1 GB ekstradan internete sahip olmak için kaç TL'lik yükleme yapmam gerekmektedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: müzikadamı

Merhaba,
    Bende mega yeni kullanıyordum 22 TL olunca + telsiz vergisi bu Turkcell paketi ile aynı oluyor.
    Bende geçiş sağladım ama ordaki müşteri temsilcisi bu paket ilk ay 25 TL ama sonraki ay belki 35 belki 40 TL dedi.
    Enterasan geldi ama sanırım gerçekten öyle, ben yeni geçtim sizde durum nasıl ?

Olurmu öyle şey. Bir yil sabit 25 tl arkadaşım gecti..EKO3GB paketine 3GB(+1GB)+1GB Bip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta sonra sözleşme bitiyor.Vodafone için uygun tariflere nereden bakabilrim ? Özel gizli tarifelere

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde 2 hafta sonra Turkcell'de sözleşme bitiyor. Bende Vodafone'ye geçmeyi düşünüyorum. 23 TL lik Faturasız Esnek 4 paketine geçmeyi düşünüyorum. 750 dk 5bin sms 2+2gb net. Daha iyi bir tarife varsa ona geçebilirim.

• Mustafa Dümen kullanıcısına yanıt
    Sanırım 12.dönem bitmeden yeni dönem başlarsa olmuyor.

• Merhaba parlak47 ve forumdaşlar Vodafoneda bir çok faturasız tarifelere fiyat zamlanması gelmiş.Yeni fiyatlanan tarifelerin güncel tablosu varsa veya elinde,bilgisi olan paylaşabilirmi konu üzerinden.

Konuştuğunca internet mini tarifesi 21 tl bilgisi geldi 8 martdan itibaren diğer tarifelerin durumları
    nedir ?.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE0NARD -- 9 Mart 2018; 9:3:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Hocam benimde 2 hafta sonra Turkcell'de sözleşme bitiyor. Bende Vodafone'ye geçmeyi düşünüyorum. 23 TL lik Faturasız Esnek 4 paketine geçmeyi düşünüyorum. 750 dk 5bin sms 2+2gb net. Daha iyi bir tarife varsa ona geçebilirim.

ben faturalılara bakıyorum da.. Uygun bir tane buldum gibi ama 12+12 istiyor.biriktiren 3gb gibi bir tarife idi unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: LE0NARD

Merhaba parlak47 ve forumdaşlar Vodafoneda bir çok faturasız tarifelere fiyat zamlanması gelmiş.Yeni fiyatlanan tarifelerin güncel tablosu varsa veya elinde,bilgisi olan paylaşabilirmi konu üzerinden.

Konuştuğunca internet midi tarifesi 21 tl bilgisi geldi 8 martdan itibaren diğer tarifelerin durumları
    nedir ?.

İyi forumlar.

Merhaba
    Konuştuğunca internet mini 19TL den 1000DK+1000SMS+2GB içerikle 21TL olmuştur Diğer tarife bilgileri geldikçe güncellerim

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Merhaba parlak47 ve forumdaşlar Vodafoneda bir çok faturasız tarifelere fiyat zamlanması gelmiş.Yeni fiyatlanan tarifelerin güncel tablosu varsa veya elinde,bilgisi olan paylaşabilirmi konu üzerinden.

Konuştuğunca internet midi tarifesi 21 tl bilgisi geldi 8 martdan itibaren diğer tarifelerin durumları
    nedir ?.

İyi forumlar.

Merhaba
    Konuştuğunca internet mini 19TL den 1000DK+1000SMS+2GB içerikle 21TL olmuştur Diğer tarife bilgileri geldikçe güncellerim

kardeş ben mega 2gb TARİFESİNDEYİM 400 DK HER YÖNE 1000 SMS 2 GB 18 TL İDİ 21 TL OLACAKMIŞ BÜGÜNDEN İTİBAREN

SENİN internet midi tarifesine geçebilirmiyim

• 850.. 0541 ile bir numara arandı Vodafone...

Özel teklif istedim.750 dk 6 gb 29 lira vergisi dedi.Bilmiyorum Lifecell tarifesi de var Turkcell de o da mantıklı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

nedir ?.

İyi forumlar.

Merhaba

kardeş ben mega 2gb TARİFESİNDEYİM 400 DK HER YÖNE 1000 SMS 2 GB 18 TL İDİ 21 TL OLACAKMIŞ BÜGÜNDEN İTİBAREN

SENİN internet midi tarifesine geçebilirmiyim

Tablodan güncel tarifelere bakabilirsiniz

• Faturalı Esnaf L tarifesinden Devreden Avantaj 5 tarifesine geçiş yapabiliyormuyuz?

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bana teklif edilen tarife için ne dıyorsunuz ? Var mı öyle bır sey ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Merhaba bana teklif edilen tarife için ne dıyorsunuz ? Var mı öyle bır sey ?

Teklif edilen ile yeni tarifelere göre iyidir uygunsa bekleyiniz

• 32 mb 120 gb kullananlar teklif alanlar varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda RED 20 kullanıyorum. Tarifenin son ayındayım.

Teklif için aradılar. Aynı tarifeyi 84 Liraya güncelleyelim dediler.

20 GB Vs vardı. Zaten benim için internet önemli.

Ekstra olarak kotadan yemeyen iletişim Pass Müzik Pass Sosyal Pass Vİdeo Pass 12 ay boyunca bedava olacak.

Sanırım hali hazırda 84 liraya alabileeğimiz en iyi paket. Tüm operatörlere baktığımızdada çok iyi paket.

Tekrar aricaklar, araştırma evresindeyim dedim

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Cep kazan a hala geçilebilir mu? Beni telefona gelen mesajla istemeden çıkarmışlardı. Geçilebiliyorsa geçe kodu ve esnek 2 GB için geçme kodunu verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.