Şimdi Ara

Vodafone - Garanti Bankası Sözünüze Hediye Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garanti Bankası’na harcama sözü veren Shop&Miles kredi kartı kullanıcılarını Vodafone’da büyük hediyeler bekliyor!
    06 Nisan – 15 Haziran arasında Shop&Miles American Express® veya MasterCard kredi kartı sahipleri Garanti Bankası’na aylık harcama sözü vererek Vodafone’dan çok değerli tarifelerde indirimler yakalıyorlar.

Hediye edilen İnternet paketlerinin, Cep Avantaj Her Yöne+, Red, Red+ tarifelerinin ve Pasaport Seçeneğinin aylık sabit ücretleri 12 ay boyunca abonelerimize yansıtılmayacaktır.

444 0 333 Alo Garanti ve Garanti Bankası İnternet Şubesi üzerinden hediyenizi seçip kampanyaya katılabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/garanti-bankasi-sozunuze-kampanyasi.php

* Valla ben çok beğendim. Kontör işinden dolayı zaten sürekli kartlar full dolu gidiyor.Zaten bu rakamları her türlü kullanıyoruz ay içerisinde. Bedava ya mı geliyor benmi yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 9 Nisan 2011; 10:17:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Garanti Bankası’na harcama sözü veren Shop&Miles kredi kartı kullanıcılarını Vodafone’da büyük hediyeler bekliyor!
    06 Nisan – 15 Haziran arasında Shop&Miles American Express® veya MasterCard kredi kartı sahipleri Garanti Bankası’na aylık harcama sözü vererek Vodafone’dan çok değerli tarifelerde indirimler yakalıyorlar.

Hediye edilen İnternet paketlerinin, Cep Avantaj Her Yöne+, Red, Red+ tarifelerinin ve Pasaport Seçeneğinin aylık sabit ücretleri 12 ay boyunca abonelerimize yansıtılmayacaktır.

444 0 333 Alo Garanti ve Garanti Bankası İnternet Şubesi üzerinden hediyenizi seçip kampanyaya katılabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/garanti-bankasi-sozunuze-kampanyasi.php

* Valla ben çok beğendim. Kontör işinden dolayı zaten sürekli kartlar full dolu gidiyor.Zaten bu rakamları her türlü kullanıyoruz ay içerisinde. Bedava ya mı geliyor benmi yanlış anladım

aylık 2500 tl harmaca yapan bir kişinin zaten bu tür şeylere ihtiyacı olmaz.
    bunlar nerede yaşıyorlar merak ediyorum. AYLIK 2500 tl den 20 000 tlye kadar harcama sözünü verecek kaç tane vatandaş var merak ettim doğrusu

• Kaç tane mi ?

Gel işyerine bir sürü göstereyim..

Ben kendi garanti bankası kartımla 4 senedir 10 bin tl üstü harcama yapıyorum her ay. Yatır sonra yeniden öde mantığı ile..

Sadece bizim işyerine yüzlerce kontörcü geliyor böyle :D
  • kardeşim sen elit bir yerde çalışıyorsan bunu genelleyemezsin ki. bu kampanya sadece belli bir kesime hitap ediyor.
  • gayet iyi 12 ay 1gb internetim bedavaya gelecek....cepte cepnet laptopta garanti vodafone internet....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona
    kardeşim sen elit bir yerde çalışıyorsan bunu genelleyemezsin ki. bu kampanya sadece belli bir kesime hitap ediyor.

Hocam onunla alakası yok..

Şöyle diyeyim şimdi ben sana..

Bu kampanya elbette aylık normal harcama yapan insanlara uygun değil. Banada değil. Finansbank kartım var maksimum 250 tl harcıyorum ayda. Çok ihtiyacım olmuyor bunlara..

Ancak birde bu işin "iş" boyutu var. Bir nevi kredi kartlarını nakit gibi kullanma.

Kendi açımdan örnek vereyim. Bende 20,000 tl kart olsa buna gider 0,6 yada 0,7 gibi komisyonlarla kontör alıyorum ve satrışını yapuıyorum. 140 tl zarar ediyorsun ancak o 20,000 tl ile ayda 140 tlden çok daha fazla kazanıyorsun. Ve bu her ay devam ediyor. Bunun gibi binlerce insan var..

Şimdi bunu nasıl düşüneceğiz. Ayda 7500 tl harcama yapan bir adama 79 tl bonus verirmi bankası ?

İmkansız..

Ama vodafone kampanyası ile 7500 tl kullanırsan 79 tl nakit alıyorsn resmen :) Faturandan düşüyor yani.

Ama tabi bu kampanya sadece SHOP and Miles için olduğu için bak orası sıkıntı .)

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: mesona
    kardeşim sen elit bir yerde çalışıyorsan bunu genelleyemezsin ki. bu kampanya sadece belli bir kesime hitap ediyor.

Hocam onunla alakası yok..

Şöyle diyeyim şimdi ben sana..

Bu kampanya elbette aylık normal harcama yapan insanlara uygun değil. Banada değil. Finansbank kartım var maksimum 250 tl harcıyorum ayda. Çok ihtiyacım olmuyor bunlara..

Ancak birde bu işin "iş" boyutu var. Bir nevi kredi kartlarını nakit gibi kullanma.

Kendi açımdan örnek vereyim. Bende 20,000 tl kart olsa buna gider 0,6 yada 0,7 gibi komisyonlarla kontör alıyorum ve satrışını yapuıyorum. 140 tl zarar ediyorsun ancak o 20,000 tl ile ayda 140 tlden çok daha fazla kazanıyorsun. Ve bu her ay devam ediyor. Bunun gibi binlerce insan var..

Şimdi bunu nasıl düşüneceğiz. Ayda 7500 tl harcama yapan bir adama 79 tl bonus verirmi bankası ?

İmkansız..

Ama vodafone kampanyası ile 7500 tl kullanırsan 79 tl nakit alıyorsn resmen :) Faturandan düşüyor yani.

Ama tabi bu kampanya sadece SHOP and Miles için olduğu için bak orası sıkıntı .)

ben olayı hiç böyle düşünmedim doğrusu :) ayda binlerce tl kredi kartıyla alışveriş yapılması ihtimalini değerlendirdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.