Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk fatura hediyeli 25 tane paket geldi, isteyen forumdaşlarım ulaşabilir... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimizde ilk fatura hediyeli son 12 fiber aboneliği kalmıştır.

• İlk fatura hediyeli vodafone fiber 30 adet gelmis, ayni sekilde guncellenmistir arkadaslar.

• Merhaba, kablonet altyapısı ile vdf hizmeti alabiliyor muyuz?

• BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, elbette hocam.

• Taylan Bey kolay gelsin;

İzmir içinde ev değiştirdim. 12. gün oldu bugün, uğraşıyorum ancak asla 100mbitlik fiber internetimi taşıtamıyorum. Önceden 08525420542'yi arayınca müşteri hizmetleri açıyordu telefonu artık onu da açmıyorlar. Eşimin telefonuyla denedik ilk seferde açtılar artık onun telefonu da açmıyorlar.

20 gündür yeni sisteme geçilmiş hiçbir şey yapılamıyor anladığım ama müşteri neden mağdur oluyor anlamış değilim. Hizmeti dondurma işlemini dahi yapamıyorum.

Yeni taşındığım yerde de vodafone fiber alt yapısı varmış hatta evin içine kadar fiber kablo tesisatı döşeli. Bu nakil işlemini nasıl yapacağız. Bir yol gösterin rica ediyorum.
  • yusufkenan Y kullanıcısına yanıt
    Benim de havada asılı kalmış bir nakil işlemi var, ekranlar kapalı olduğu icin ağustosun 4-5ini yani bayram sonrasını bekliyoruz.

1 aydır bende kurulum bekliyordum bu gun gelip yaptılar dedik leri tek şey sistem çalışmıyor büyük ihtimalle bunlar yeni sistem geçtiler talep lerde yoğun olunca boyle patladı.
    Gelip kurduklarına göre bu gun demek ki sistemi devreye koymuş lar ama çok kişi beklediği için aşırı yoğunluk tan dolayı ağır işleniyor

• Taylan Bey bir konuda size danışmak istiyorum. Mart başında beni abone yapmıştınız. Ping problemi yaşıyorum mart ortasından itibaren. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunun izmir pop noktasında olduğunu söylüyorum. Sürekli eve servis yolluyorlar. Gelen servise sorunu anlatıyorum. Tracert ekranını ilk defa benden gördü gelen eleman. Komşularımda ttnet ve superonline kullananlarda speedtest 3-5 ping alıyor, bende 23 dedim. Raporuna '' müşteri 3-5 ping istiyor speedtestte'' diye yazmış. Müşteri hizmetleri aradı. Durumu anlattım. İzmire müdahale edemiyoruz diyor. Sonuçta benim sinyalimi izmirden geçiriyorsanız ve orada sıkıntı varsa oraya bildirmelisiniz diyorum. Olmaz diyorlar. 130 pinge kadar normal diyorlar. Son bir kez mail atıp sorunu çözmelerini, çözülmüyorsa da cayma bedelsiz beni çıkarmalarını istedim. Daha önce de istemiştim ama yanaşmadılar. Çözemezlerse 1300 lira cayma bedeli verip çıkıp mahkemeye vereceğim.

İzmirdeki pop noktasına bakmalarını nasıl sağlayabiliriz?
    Not: Manisa'da oturuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 23 Temmuz 2020; 20:25:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim en azından bir gelişme var. En kısa zamanda müşteri hizmetlerini darlayıp bağlatırım umarım

• Bana 16 Haziran’dan beri net veremiyoarlar. Defalarca aradım. Rezalet durumdalar. Mahkemelik olacağız sanırım.

Kurulum olduda ne zaman internet gelir belli değil 3 gun ile 10 arasında dedi ve sonuna belli olmaz ibaresi kulandı . Belki sorun çıkar diye önceden ediyesel internet kapatmadım

• Taahhütüm Eylülde bitiyor.

Kapatıp yeniden mi açsak neden yeniye tanınan haklar eski abonelere verilmiyor ?

İlk 1 ay hariç çok memnunum 50 Mbps Fiber sınırsız kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etimonster -- 24 Temmuz 2020; 12:36:41 >
  • Almayın aldırmayın. Muhatap bulamıyorsunuz. Tam 1 aydır net yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

İlk fatura hediyeli vodafone fiber 30 adet gelmis, ayni sekilde guncellenmistir arkadaslar.
    İzmir Narlıdere.
    Turkcell 24ay taahhütün bitmesine 1,5ay kaldı.
    Bende sizin satış temsilciliğiniz özelinde belirttiğiniz pakete geçmek istiyorum.
    İletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız?
  • Sayın çalışan kardeşim, 99 Mbps 99 TL diyorsunuz, bize burada 25 Mbps için 140 TL ödetiyorsunuz. 5 Yıldır kapının önünden geçen fibere bir kutu bağlamak niye bu kadar zor? Kaç para ya bir kutu? Kaç para 10 metre fiber? Haksızlık değil mi? 100 Mbit'li 100 TL ödüyorsa, benim 25 TL ödemem gerekir.
  • Arkadaşlar kampanyadan faydalanıp ilk faturasi çıkan var mı? İlk ay faturası sistem tarafından otomatik mi ödeniyor?
    @tuqoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 27 Temmuz 2020; 8:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

İlk fatura hediyeli vodafone fiber 30 adet gelmis, ayni sekilde guncellenmistir arkadaslar.
    Merhabalar. Ben vodafine 100mbit fiber abonesiyim
    Taahhudum 10 agustosta bitiyor. Kampanyadan faydalanabilir miyim? Yardimci olur musunu? Saygilarimla.

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Benim 30 Haziran'da ilk fatura çıktı. 16 Temmuz son ödeme günüydü. Hala ödenmiş değil ve Vodafone ödenmezse 2 Ağusto'ta internet kesilecek diye mail atıyor. Taylan Bey'e söylediğimde 30 Temmuz'da toplu ödenecek dedi ama şu saatte ödenmiş değil. Kendisine mesaj attım iletilmedi daha. Umarım sıkıntı yaşamayız ama 2 haftadır ödenmeyen ve bugün ödeneceği söylenen fatura ödenmediği için huzursuzum.

Edit: gece yarısı saat 00.00'da fatura ödendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 1 Ağustos 2020; 1:54:58 >
  • Sevgili forumdaşlarım, yıllık izindeyim, bir tekneden düşme ve Telefon bozulma olayı yaşadım o yüzden yeni dönebiliyorum foruma. Gsm hattım ve telim bayram dönüşü açık konumda olacak. Yine de şimdilik elimden geldiğince sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.