Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam fiyatlarda ki son durum ve ilk sayfada ki kampanyaların durumu nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone'da fiber müşterilerine beyaz Huawei modem veriyor, arkadaşınız sanırım adsl almış. Paket yükseltme işini de müşteri hizmetlerinden halledebilir ancak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki fiyatlar güncel hocam

• Superonline neden 10tl daha pahalı kendi altyapınıza güvenmiyormusunuz yoksa
    (!)

• :)) hayir, superonlineden altyapı kiralandığı için daha maliyetlidir gibi bir tahminim var

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    İroni yaptım :) Evet o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bugün ben de bağlattım. Hızdan çok memnunum. Taylan Bey'e çok teşekkür ederim. Superonline altyapısı üzerinden olduğu için bölgenizde sorunsuz olması önemli. Ben de yine önceki sayfalarda bulunduğum yerde çok memnun olan forumdaş sayesinde aldım. Umarım sorun yaşamam bundan sonra da. Sadece şöyle bir durum var bilen varsa söylerse sevinirim. Şu anda ne modem arayüzüne girebiliyorum ne de Vodafone yanımda uygulamasına. Şifre alamıyorum hattım faturasız sms yollamak istiyor TL ve her hangi bir sms paketi yok. Nasıl girebilirim bu uygulamalara? Vodafone tarafından da şifreler veya kullanıcı numaram falan yollanmadı.
    Bir süre SONRA gelecek hocam onlar. Beklemek istemiyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanın onlardan hem şifreleri vs alır hemde modemin ayarlarını uzaktan istediğiniz gibi yaptırırsiniz 100luk mu baglattiniz?

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Mail attım dönüş yaptılar ve öğrendim bilgileri hocam. Evet 99'luk ilk ay bedava paketi. Sizin sayenizde güvendim doğrusu. Teşekkür ederim size :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taylan Bey ile 2 kere görüştük. 3. de işlemi yapacağız anlaşılan.
  • İlk fatura hediyeli son 24 basvuru arkadaşlar.

• Son 19 arkadaşlar.

• İşlemlere başladık. Süreç gayet güzel ilerliyor. Evraklar sonrası 1 saat içinde Vodafone sipariş numaram SMS olarak geldi.
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Geç olacak ama 2018 Ocakta bağlatılan tarifede 75 TL'ye 100 mbps 240 akn'li paket kullandım, 100 mbps akn yok 84 TL mayıs faturası itibariyle. ilk 4 ay da 70 tl idi indirim sebebiyle. 2 yıl tahhütlü, 2021 aralıkta bitecek.
  • bizim binada superonline'ın fiber altyapısı var. Vodafone fiber alabilir miyim?
  • Musab kullanıcısına yanıt
    Elbette, pm ile ulasabilirsiniz.

• Fiberde ilk fatura hediyeli kampanyasi bitti, yeni 20 tane daha geldi isteyen ulaşabilir arkadaşlar. Gsmde de yine şehre özel+5gb kampanyası geldi, geçmek istediğiniz tüm red paketlerinde artı 5 GB veriyoruz

• İlk fatura hediyeli son 8 arkadaşlar.

• İlk fatura hediye 20 adet daha gelmiş bulunmakta.

• 99+ derken ne kadar + :D bi arkadaşım almış 120-130mbps civarı alıyor.
  • seyitdogancdr kullanıcısına yanıt
    Hocam 99 megabit aldığınızda zaman zaman 120 130ları dahi görür evet :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.