Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dencır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fazla yaşamaz her önüne gelen yazarsa.
    1 kere yazılır zaten takip eden bu işleri görür 1500 defa yazmanıza gerek yok.Bilmek isteyende kusura bakmasın arkayı okusun.Okumuyorsada kullanamaz basit net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Nisan 2018; 11:29:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bencillik değil mi bu hocam ömürlük olacak değil sonuçta ve fısıltı halindede kalacağı yok bu olayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Danqer23

Bencillik değil mi bu hocam ömürlük olacak değil sonuçta ve fısıltı halindede kalacağı yok bu olayın
    Zaten o yüzden yazımda bazı çakallar para ile satıyor yöntemi hatta bayilere bile düşmüş komik olay herneyse arkadaşlar kusura bakmayın başka yöntemde varda onu paylaşmadım iyi günler foruma uğrayacak değilim ama kimseye para vermeyin bu şekilde

• mevsim4 M kullanıcısına yanıt
    cep kazan mı 27 tl olan :-)
  • Vodafone otomatik ekrana gelen kampanya.

6gb + 750 dk+ 1000 sms 32 tl.

İlk 2 ay 1 er gb hediye.

3+3 gb şeklinde mi belirtmemiş. Kararsız kaldım.

• 39 tl lik sınırsız internet hakkı yaptım bu saate kadar girdim sıkıntı olmadı ama 04.15 de 2 gb internetin bitmiştir diye vodafane den mesaj geldi şimdi sınırsız internet paketide çöp oldu ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kor3322

39 tl lik sınırsız internet hakkı yaptım bu saate kadar girdim sıkıntı olmadı ama 04.15 de 2 gb internetin bitmiştir diye vodafane den mesaj geldi şimdi sınırsız internet paketide çöp oldu ne yapmalıyım
    Başta dediğim gibi sistem açığıdır demiştim
    10₺ ye doldur 3gb için DOLDUR 3GB->7000 e göndererek sahip olabilirsiniz
  • Sınırsız internet açığı kapandı Haydi beyler sınırsız net ile uğraşmayın dengeli net kullanın
  • Devreden tarifeler için sorum olacak ; ay sonrasına devir olan haklar olduğunda 2.ay kullanımda önce devredilen paketten mi yiyor yoksa kendi aylık paketinden yiyor sonra devreden paketten mi yiyor ?

Eğer önce paketten yiyorsa pek mantıklı olmaz devretmesi çünkü devredilen haklar 1 ay sonra siliniyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle şans olmaz olsun
    açıktan bahsedildiği günün akşamında tt geçiş için başvurmuştum, 2 gün o işlemin tamanlanmasını bekledim. ardından geçer gemez vodafone gidip tt'den oraya geçmek için başvurdum. vodafone hattım bugün açıldı birkaç saat önce.
    tam paketi yaptım artık bana karagün yok derken 2 gb internetin bitmiştir diye mesaj geldi vodafonedan az önce. allah kahretsin açık kapandıktan hemen sonra geçmişim.
    ilk geçişi turkcellden yapmıştım 4-5 gün önce, şimdi ne oraya ne türk telekoma dönebiliyorum 3 ay beklemesi var, kalakaldım öyle ortada

• Merhaba 3GB internet paketim var kullandığım yeterli bulmamaya başladım, 30-35 TL'ye kadar interneti en yüksek olan tarifeler nelerdir önerinizi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behindofthedarkness

Merhaba 3GB internet paketim var kullandığım yeterli bulmamaya başladım, 30-35 TL'ye kadar interneti en yüksek olan tarifeler nelerdir önerinizi var mı ?
    Hafta içi konuştuğunuz dakika kadar hafta sonu internet hediye olan Konuştuğunca internet maksi tarifesi 34₺ ye 750DK+1000SMS+6GB için KIMAKSI->7000 e göndererek sahip olabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

böyle şans olmaz olsun
    açıktan bahsedildiği günün akşamında tt geçiş için başvurmuştum, 2 gün o işlemin tamanlanmasını bekledim. ardından geçer gemez vodafone gidip tt'den oraya geçmek için başvurdum. vodafone hattım bugün açıldı birkaç saat önce.
    tam paketi yaptım artık bana karagün yok derken 2 gb internetin bitmiştir diye mesaj geldi vodafonedan az önce. allah kahretsin açık kapandıktan hemen sonra geçmişim.
    ilk geçişi turkcellden yapmıştım 4-5 gün önce, şimdi ne oraya ne türk telekoma dönebiliyorum 3 ay beklemesi var, kalakaldım öyle ortada
    Operatörlerde taşıma için herhangi bir bekleme zorunluluğu yoktur Sadece yeni hatlarda 90 gün bekleme zorunluluğu vardır

• Arkadaşlar şu an Faturasız fırsat 2gb tarife kullanıyorum. İnternet yetmiyor ek paketlerle neredeyse 40 tl çıkıyor benden. Şöyle interneti en bol maksimum 40 tl olan Faturasız tarife önerir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

Arkadaşlar şu an Faturasız fırsat 2gb tarife kullanıyorum. İnternet yetmiyor ek paketlerle neredeyse 40 tl çıkıyor benden. Şöyle interneti en bol maksimum 40 tl olan Faturasız tarife önerir misiniz ?
    26 Yaş altı iseniz
    39₺ ye Faturasız esnek 12GB 750DK+5000SMS+6GB + (6GB 21:00-09:00) arasında geçerli tarife için FESNEK12->7000 e gönderiniz
    26 yaş üstü iseniz
    Hafta içi konuştuğunuz dakika kadar hafta sonu internet hediye olan Konuştuğunca internet maksi tarifesi 34₺ ye 750DK+1000SMS+6GB için KIMAKSI->7000 e göndererek sahip olabilirsiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Bir operatörden çıkınca tekrar aynı operatöre dönmek için 90 gün bekleme süresi yok mu? Hat yeni eski farketmeksizin

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

26 Yaş altı iseniz
    39₺ ye Faturasız esnek 12GB 750DK+5000SMS+6GB + (6GB 21:00-09:00) arasında geçerli tarife için FESNEK12->7000 e gönderiniz
    26 yaş üstü iseniz

Alıntıları Göster
    hocam KİMAKSİ de interneti doldurma yapabiliyor muyuz 10 liraya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

hocam KİMAKSİ de interneti doldurma yapabiliyor muyuz 10 liraya ?

Alıntıları Göster
    10₺ ye doldur 3gb vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Bir operatörden çıkınca tekrar aynı operatöre dönmek için 90 gün bekleme süresi yok mu? Hat yeni eski farketmeksizin
    Tüm taşımalarda bekleme zorunluluğu yoktur.
    Örneğin: Vodafone,tt yada Turkcell yeni hat aldın ilk aldigin 90 gün boyunca taşıma yapamazsınız onun dışında 90 günü dolan bir hattı istediğiniz zaman istediğiniz operatöre taşıma yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.