Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlak47

Bir şey yapmanıza gerek yok hediyeler kendiliğinden yüklenir

Allah razı olsun çok güzel bilgiler vermişsiniz.

Turkcell'den vodafone'a geçeceğim kısmetse. İnterneti 1 gb dan fazla öneriniz var mı? 1000'lik paketler bana göre ama internetin 1 gb olması sıkıntı.
  • Puredistance P kullanıcısına yanıt
    En Uygunu Dakika ve İnternet Olarak bu var Büyük Altın 2GB Tarifesi Her Yöne 750 dakika, 1000SMS ve 2GB ayda sadece 28TL
    BUYUK ALTIN yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsiniz.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/b-y-k-alt-n-2gb-tarifesi
  • quote:

En Uygunu Dakika ve İnternet Olarak bu var Büyük Altın 2GB Tarifesi Her Yöne 750 dakika, 1000SMS ve 2GB ayda sadece 28TL

Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puredistance

quote:

Çok teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    vodafone Faturasız hatta 2gb lık internetim var fakat bu ay yetmeyecek. kullandığım tarifeye ek ekstra beş on tl ye aylık 1 gb alabileceğimiz bir olay varmı şu sıralar

• quote:

15 TL ye 500 Dk Her Yöne ve 600 Dakikaya kadar var en uygunu 600FIRSAT yaz 7000 e gönder

evet bunu yaptım. daha önce de 3 kişiye yapmıştım. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

vodafone Faturasız hatta 2gb lık internetim var fakat bu ay yetmeyecek. kullandığım tarifeye ek ekstra beş on tl ye aylık 1 gb alabileceğimiz bir olay varmı şu sıralar

BF1GB yaz 3636 ya gönder 5 TL Karşılığında idi
  • takip...

Komple 1000 kullanıyorum...2gb net olanı olsaydı iyiydi.
  • Vodafone da interneti cok az veriyor. 4g gelince düzeltir kendini umarım
  • quote:

quote:

Cevap için teşekkürler.

Altın fırsat 2GB tarifesindeyim BF1GB yazıp gönderdiğimizde altın fırsat tarifesinden çıkmış olmaz mıyız?
  • cekmece C kullanıcısına yanıt
    Tarife İle Paket Karıştırmayın 7000 dışında diğer servislere atılan mesajlar % 100 ek pakettir tarifeyi değiştirmez
  • quote:

Tarife İle Paket Karıştırmayın 7000 dışında diğer servislere atılan mesajlar % 100 ek pakettir tarifeyi değiştirmez
    Merhaba arkadaşlar internetli dakikalı ve faturalı bir tarfie önerebilir misiniz ? Şu an hali hazırda vodafone faturalıdayım.
  • quote:

quote:

altın firsat 2GB tarifesi BF1GB yi desteklemiyormuş. Başka bir ek paket warmıdır? Sırf şu interneti dirhem dirhem vermesinden aveaya geçeceğim artık. Bu ne ya.
  • cekmece C kullanıcısına yanıt
    FIRSATUCLU paketine geçin sistem açığından kullanılan ile alakasız bir şekilde düşüm oluyor
  • quote:

FIRSATUCLU paketine geçin sistem açığından kullanılan ile alakasız bir şekilde düşüm oluyor

Hocam fazla dillendirme istersen :(
  • Cepstandart tarifesindeyim.
    DEGERLI ABONEMIZ, MEVCUT ABONELIGINIZ VODAFONE KAMPANYALARINDAN YARARLANMAK ICIN GEREKLI KOSULLARI SAGLAMAMAKTADIR

Böle.yZiyor fırsatuclu paketini alamiyorum ne yapmam lazım lütfen yardim
  • cenkmy kullanıcısına yanıt
    O Zaman Adınıza Vodafone Kara Listeye Düşmüş Hat vardır ( Borcu Ödenmemiş )
  • quote:

O Zaman Adınıza Vodafone Kara Listeye Düşmüş Hat vardır ( Borcu Ödenmemiş )
    Hocam selam.

Babama ilk mesajda bahsettiğin SESAVANTAJ paketini yaptım. Kendime de 18 tl olan 500dk bin sms 1gb internet paketini yapmıstım. Allah senden razı olsun burada bu kadar insana yardımcı oluyorsun.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam
    Baban Sadece Dakika Kullanıyorsa Bu Tarifeyi Yap Sesavantaj tarifesinden daha uygun Ben Mardin de yaşıyorum Tüm Mardin ve Donanımhaber Sayfasına Paylaştım İnsanlar Faydalansın Bir Nebze Yardımcı Olabilmişsem Ne Mutlu Bana :)
    TARİFE: ÇEYREK ALTIN FIRSAT ( İKİNCİ AY 520 DK ÜÇÜNCÜ AY 540 6 AYDA 600 DK YA ULAŞACAKTIR )

Her Yöne 500 dk : 15 TL ( FIRSAT15 -> 7000 ) YADA ( 600FIRSAT -> 7000 ) GELEN MESAJDA 300 DK DER ALDIRMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 15 Eylül 2015; 11:15:28 >
  • Herhangi Bir Süre Kısıtlaması yok Vodafone Fiyat Değiştirme Hakkına Sahiptir Sizi Sms İle Bilgilendirir Fiyat Değişikliği Olmadan Önce
  • TARİFE: EFSANE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 1 GB : 18 TL ( FIRSAT18 -> 7000 ) YENİLENDİ
    NOT: cep AVANS HARİÇ HATTINIZDA EN AZ 18 TL OLMASI GEREKİR

bu tarifeyi kullanıp telsiz kullanım ücreti ödememe olayını nasıl yapıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.