Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.747
Cevap
123
Favori
143.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Hocam çok teşekkürler sayende 31 liraya 9 gb internet konuşma mesajlaşma kullanıyoruz.

Hocam Nasıl oluyor paketlerin açılımını yapar mısınız? Hangi kodlar ile ve Nasıl oluyor?

Bu arada konu sahibine de çok teşşekkür ederim. Gerçekten yaptığı işin hakkını veriyor ve sabırla tüm soruları cevaplıyor.

19TL ye 600DK+1000SMS+3GB için : MEGA YENI->7000
    Tarifeyi yenilediğinizde istediğiniz ek paketler içinde yeterli bakiye yükleyerek
    Tarifeye ek 1TL ye 2GB için : 2GB1TL->7000
    Tarifeye ek 1TL ye 1GB için : 1GB1TL->7000
    Tarifeye ek 10TL doldur paketi için : DOLDUR 3GB->7000

Toplamda 31TL ye 600DK+1000SMS+9GB içeriğe sahip olabilirsiniz

Bu pakette doldur oluyormu

Benim yarin 9 da freezone gecisim tamamlanmis olacak biluna gecebilirmiyim

A101 den nasil faydalanacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: skoto

Merhabalar,

türk telekomdan vodefone a geçicem ama şunu merak ediyordum.

1₺ ye 2GB için 2GB1TL->7000 Tarife sonuna kadar geçerlidir
    1₺ ye 1GB için 1GB1TL->7000 Tarife sonuna kadar geçerlidir

katılımı ne kadar süre daha devam eder acaba_? 6 ay vodafone da kalsam sorun yaşar mıyım? Ya da yeni geçenlere daha iyi bir kampanya bilginiz var mı? şimdiden yardım için teşekkürler.

Merhaba ek paketler tek seferlik olup ileri zaman için bir şey diyemem Vodafone ve BTK saklı tutar 1GB1TL mesela 1 aydan fazladır sistem tüm abonelere kabul ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Paramedik

Sayenizde Mega yeni tarifesine geçiş yaptım. Çok teşekkür ederim hocam. Yalnız bir sorum olacak ilk mesajda bahsettiginiz 1TL1GB tek sefer mı yapılabiliyor? Yada her ay satın alabiliyor muyuz?

Her tarife döneminde 2GB1TL ile 1GB1TL sadece 1 kere alınabilir Paketler tek seferlik olup tanımlandığında tarife sonunda kendiliğinden iptal olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Konudaki bilgiler doğru mu Vodafone müşteri hizmetleri sistemim yok deyip bilgi veremedi.

Fiyat ve içerik doğru ama doldur uyumlu mu kesin bilgi edinemedim

Hepsi doğrudur milleti trolleyecek halimiz yok ya

Sen niye alınıyorsun Vodafone a guvenimiz yok.. a101 kampanyasında 27tl yükle 25tl çek kazan sms geldi, akşama 50₺ ya çektiler yükleme sınırını

100TL sınırı olanıda 50TL ye indirmişler bunun düşük yüklemelere bir kotası demek ki varmış kota bitince tüm abonelere 50TL yükle 3GB+A101 hediye çeki diye teklif sunuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: XLTRN

Merhaba hocam. Aklımda yeni hat almak vardı ne zamandan beri. Avea kullanıyorum. Şimdi bu konunuzu gördüm. Genel anlamda vodafone'u önerir misiniz?

Çevremde sadece vodafone şebekesi çektiği için çevreme tavsiye ediyorum Sizin bulunduğunuz bölgede çekimi iyiyse size uygun geliyorsa geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Bizim burda vodafone daha iyi çekiyor ancak türk Telekomluyum vodafone geçsem bu kampanyadan yararlanamıyorum değil mi? Başka hangi paketi önerirsiniz.

Geçiş esnasında bayiye heryerindirim tarifesini seçip hat taşındıktan sonra
    Dakika bol istiyorsanız Bittikçe dolan midi 19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için: BITTIKCEDOLA1GB->7000
    İnternet bol istiyorsanız Mega yeni tarifesini tavsiye ederim 19TL ye 600DK+1000SMS+3GB için: MEGA YENI->7000 e göndererek tarifeye sahip olabilirsiniz
    Geçişlerde 3 tarife dönemince isterseniz Bereket 1000DK her yöne yada Bereket 1GB satın alabilir Üstelik 20TL üstü yüklemelerde A101de geçerli 25TL hediye çeki için MARKET25->6666 a göndererek kodunuzu alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 28 Mayıs 2017; 17:11:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Mega yeni tarifesine geçtik . TL yüklemesi de tamam iyi hoş ama vodafone yanımda uygulaması içinde kalan konusma sms ve internet miktarlarını göstermiyor . Bir katakulli olmasın işin içinde ?

edit: Bir yarım saat sonra düzeldi şimdi gözüküyor kalan kullanımlar sıkıntı yok. Bu devirde 1 aylık 5 gb internet 600 dk her yöne konuşma ve 1000 sms 20 liraya düşeş oldu valla.

Vodafone epey kullanıcı çeker devam edebilirse.

Sisteme anında düşmediği için göremiyor olabilirsiniz İlerleyen saatlerde denemenizi öneririm OZET->7000 e gönderiniz
    Vodafone neti çabuk gidiyor diyen tipler ilerleyen zamanlarda forumda kendini gösterecek İnternet çok gidiyor diyenler olursa kota uygulaması yada telefon ayarlarından neyin ne kadara nereye gittiği çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: zippocakmak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Hocam çok teşekkürler sayende 31 liraya 9 gb internet konuşma mesajlaşma kullanıyoruz.

Hocam Nasıl oluyor paketlerin açılımını yapar mısınız? Hangi kodlar ile ve Nasıl oluyor?

Bu arada konu sahibine de çok teşşekkür ederim. Gerçekten yaptığı işin hakkını veriyor ve sabırla tüm soruları cevaplıyor.

19TL ye 600DK+1000SMS+3GB için : MEGA YENI->7000
    Tarifeyi yenilediğinizde istediğiniz ek paketler içinde yeterli bakiye yükleyerek
    Tarifeye ek 1TL ye 2GB için : 2GB1TL->7000
    Tarifeye ek 1TL ye 1GB için : 1GB1TL->7000
    Tarifeye ek 10TL doldur paketi için : DOLDUR 3GB->7000

Toplamda 31TL ye 600DK+1000SMS+9GB içeriğe sahip olabilirsiniz

Bu pakette doldur oluyormu

Benim yarin 9 da freezone gecisim tamamlanmis olacak biluna gecebilirmiyim

A101 den nasil faydalanacagim

Evet doldur uyumludur
    Freezone tarife veya paket değildir 26 yaş altı kullanıcı yada 26 yaş üstü 7-26 yaş arası kullanıcı iseniz FREEZONE->1525 e göndererek katılabilirsiniz
    A101 den faydalanmak için tarifeye ek bereket paketlerinden 1 tane aldıktan sonra
    En az 20TL veya üstü yükledikten sonra
    Yanımda bananevar yada avantajcepte yada kısa sms ile MARKET25->6666 a göndererek çek kodunuzu alabilirsiniz

• quote:

quote:

Bizim burda vodafone daha iyi çekiyor ancak türk Telekomluyum vodafone geçsem bu kampanyadan yararlanamıyorum değil mi? Başka hangi paketi önerirsiniz.

Dakika bol istiyorsanız Bittikçe dolan midi 19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için: BITTIKCEDOLA1GB->7000
    İnternet bol istiyorsanız Mega yeni tarifesini tavsiye ederim 19TL ye 750DK+1000SMS+3GB için: MEGA YENI->7000 e göndererek tarifeye sahip olabilirsiniz
    Geçişlerde 3 tarife dönemince isterseniz Bereket 1000DK her yöne yada Bereket 1GB satın alabilir Üstelik 20TL üstü yüklemelerde A101de geçerli 25TL hediye çeki için MARKET25->6666 a göndererek kodunuzu alabilirsiniz

Dklar 750 dk mı oldu ?

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Mega yeni tarife bana en uygun olanı. Ancak benim telsiz kullanım vergim var 5 lira sorun oluşturur mu geçişte.

• quote:

Mega yeni tarife bana en uygun olanı. Ancak benim telsiz kullanım vergim var 5 lira sorun oluşturur mu geçişte.

Oluşturmaz benim bilgime göre geçiş yapılan operatör abone telsiz kullanım ücretini üstleniyor yıl sonuna kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

quote:

İnternet bol istiyorsanız Mega yeni tarifesini tavsiye ederim 19TL ye 750DK+1000SMS+3GB için: MEGA YENI->7000 e göndererek tarifeye sahip olabilirsiniz

Dklar 750 dk mı oldu ?

Pardon özür dilerim o kadar yazıyı yazınca dikkat etmememişim 600DK dır uyarı için sağol

• Aktif olmayan opsiyonunuz oldugundan dolayı yeni opsiyon alamazsiniz diye mesaj geldi çözümü nedir acaba? 750 dk 1000sms 2gb 19 tl pakedini almak istiyorum şuan mega2gb deyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bumerangxl

Aktif olmayan opsiyonunuz oldugundan dolayı yeni opsiyon alamazsiniz diye mesaj geldi çözümü nedir acaba? 750 dk 1000sms 2gb 19 tl pakedini almak istiyorum şuan mega2gb deyım

542 müşteri hizmetlerini arayarak aktif olmayan opsiyonları iptal ederek tekrar deneyiniz
    Yada HERYERINDIRIM->7000 e gönder ardından BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder
  • Vodafone ile anlaşmam 15.06.2017 tarihinde bitiyor. 2-3 gün önce aradılar ve 4gb net, 750dk, 1000sms sadece size özel olarak dedi 26₺. Ben kurtulduğuma şükür ederken bunlar böyle bir şey sundular bende tabi ki kabul etmedim.
  • Yeni fırsatı 25 liraya alıyordum iyi ki yeni mega geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben faturalı freezone kullanıyorum sms atsam geçiş yapar mıyım?
  • Benim paket daha yeni yenilendi. Mega 3gb kullanıyorum. Bu tarifeye geçsem hemen geçiş olacak mı? Yani pakete geçişim olup şuan ki paketim bitmiş mi olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Benim paket daha yeni yenilendi. Mega 3gb kullanıyorum. Bu tarifeye geçsem hemen geçiş olacak mı? Yani pakete geçişim olup şuan ki paketim bitmiş mi olacak?

Hesapta para varsa hemen çekiyor kullanım haklarınız yenileniyor. Para yoksa kullanım haklarınız kalıyor geçiş gerçekleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

ben faturalı freezone kullanıyorum sms atsam geçiş yapar mıyım?

Bir deneyin ama olmayacaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak faturasıza geçmek istediğinizi söyleyin hemen geçirirler ardından mesaj atın olur

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.