Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
90
Favori
78.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18tl olan 500dk 1000sms 1gb dan buna gecicem olursa haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır hocam iki kod aynı tarifeye geçişi yapmiyor bilgin olsun biri mega 19 biri mega 3 gb aralarndaki farkı m.h arayıp sormak gerekiyor.

• oarse O kullanıcısına yanıt
    arama yapma kodu açığa alırlar
  • Tamam hocam.

• Arkadaşlar bu paketler aylık mı?Bana sadece dakika lazım 19 tl ye ben dakika alıp bitene kadar kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Vodafone Yazıyor Başta

Yok hocam benim demek istedigim hangi hat daha iyi bimcell 6saniye 1 kuruş olayida var kararsiz kaldim hangisine gececegime

• Her Yöne 400DK+ Her Yöne 1000SMS+ 2GB 15 TL için MEGA2GB->7000
    Tarifesine mesajla geçiş yaptım. Ama şuan ki tarifem ayın 26'sında yenileneceği için 15tl ücreti ayın 26'sında yüklemeyi düşünüyorum. Beklemeden dolayı sorun olur mu?

Vodafoneden Gelen mesaj: "Degerli abonemiz, MEGA 2GB tarifenizin yenilenebilmesi icin bakiyenizin en az 15 TL olmasi gerekiyor. Tarife iceriginizin yenilenemedigi durumda, tarife kapsamindaki Mesaj, Dakika ve Internet iceriklerinden faydalanamamaktasiniz. MEGA 2GB hakkinda detayli bilgi icinwww.vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkoksal -- 3 Temmuz 2016; 15:47:14 >
  • guvenkoksal kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz eskiden 6 gün içinde TL yüklenmesi gerekiyordu ama o kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 3 Temmuz 2016; 18:15:52 >
  • freezone mu ayrıca faturalıdan geçebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

freezone mu ayrıca faturalıdan geçebilirmiyim ?

Freezone kulüptür tarife değildir faturasız tarifedir

• quote:

quote:

eyvallah,faturalıyı iptal edip buna geçicem -sonrada freezone mu olucam hocam
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah,faturalıyı iptal edip buna geçicem -sonrada freezone mu olucam hocam

26 yaş altı yada kullanıcı tanımlı yaş freezone kulübüne geçebilirsin tarife olarak freezone tarifesi değildir

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Bu ay vodafone a geçtim. Doldur 2gb kullanıyorum. Paketi iptal edip daha sonra bu tarifeye mi mesaj atsam daha iyi olur. Çünkü 25 lira bakiyem var gitmesini istemiyorum. Paketi değiştirmezsek 1-2 yıl kullanabilir miyiz ?

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Doldur 2GB Tek seferlik alınıp iptali kendiliğinden gerçekleşiyor Tarifeye geçtikten sonra sistem kabul ederse alabilirsiniz
    Beni de edin lutfen

Anladım mesaj atıp kabul edilirse geçilmiş oluyor. Kabul edilmezse eski paket iptal falan da olmuyor

• 3 gb olana geçecektim ama zaten bana 2gb yetiyor, 2gb olan bir paketi de varmış hem de şimdi ödediğime göre 5 tl daha ucuz, sadece 100 dk daha az konuşma veriyor ama zaten konuşmalar artıyordu, durduk yere 5 tl indirimli kullanacam yani, işte vodafone farkı
  • mega3b den geçtim teşekkürler :)
  • Beyler dün tarifemi yenilemiştim 18 tl den bugün buna geçtim 1 ay Kontör yuklemicem sizce yeni tarifem iptal olur mu?

• mega2'ye geçtim konu açan arkadaşa teşekkürler.

20 veriyodum, 100dk eksildi ama 15 oldu çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.