Şimdi Ara

Vodafone'da şebeke nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,yeni bir hat alacağım lakin operatör konusunda kararsızım.Vodafone da iyi tarifeler olduğunu öğrendim.(mega)Tarifelerden ziyade öğrenmek istediğim şebeke iyi çekiyor mu?Çekme konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şahsen kendi gözlemim sizi çekme yönünden mağdur etmez ancak interneti biraz yavaş türk telekom veya tüekcell 4g sini kullandıysanız (şehir içlerinde) vodafone biraz yavaş gelebilir ama internetide sizi mağdur etmez yeterli video falan izlerken donmaz instada falan ideal

• ihsanturkk İ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.Peki onerceginiz tarife var mı acaba?

• Benim pek bilgim yok ama ben 32 tl 1000 dk 1000 sms 5 gb internet aynı tarifeyi kullananlarla sınırsız olan esnaf paketini kullanıyorum esnaf m paketi

• ihsanturkk İ kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam çok sağol.

• Vodafone çoğu yerde çekmiyor hocam turkcell en iyisi heryerde full çekiyor hızı da yüksek avea köylerde iyi

• tahacskn1903 kullanıcısına yanıt
    Güzel tarifeler var diye geçmeyi düşünmüştüm ama çekmemesi sorun olur.Tesekkürler bilgilendirme için.
  • Ne demek hocam ben kendim 1 yıl taahütle kullandım pişman oldum sizinde pişman olmanızı istemem elbette

• Şebeke konusunda sıkıntı yaşıyorum ve interneti de öyle çoğunlukla çekmiyor. Tarife olarak da yaş(26) tutuyorsa yeni özgür genç tarifesi baya uygun zira yükleme koşulsuz yani tl 6 ay da yüklemezsen 10 dk 60 kuruşa hemde her yöne konuşabiliyorsun. Bu tarife işime geliyor diye vodafonedeyim yoksa çoktan değiştirmiştim.

• Vodafone deniz gibi uzaktan soğuk gibi ama girince alışıyon :D
  • Ben uzun süredir yani 2012'den beri kullanıyorum. 4,5G'den sonra düzelmeler oldu ama Turkcell veya Turk Telekom'daki gibi internette yüksek hız bekleme stabilite var.

Mesela ben 2012-2013 civarı Vodafone hattımla internet üzerinden radyo dinlerken kesilmeler olurdu. Şimdi kesilmeler olmuyor ve sıkıntısız internet radyosu dinleyebiliyorum.

Mesela farklı zamanlarda 2-3 kere Şişli'deki Cevahir AVM içindeyken konuşurken hat kesildi onu da iade ettiler.. O konuşmaların kesilmesi aslında Cevahir AVM içine bakan baz istasyonunun yoğunluğundan kaynaklandı. Cevahir AVM dışındayken normal konuşurken içine girdikten bir süre sonra kesildi.

Gün içinde nüfus yoğunluğu olan bölgelerdeki baz istasyonu kaynaklı kesilmeler olabiliyor bütün GSM operatörlerinde..
  • Ben kullanirken memnundum valla evet oyle ucsuz bucaksiz internet hizi yok ama stabilite olarak ben hepsinden daha cok seviyorum, şuan Turkcelldeyim, kagithane merkezde bi hizli resimden ekran resmi atmam gerekiyordu , 4 5 mb lik resmi ekleyemedim siteye :)

• 2g si baya bi iyi3g si yeteri kadar çeker15 20 mbps hız alıyorum genel olarak, 4g si çeker ama 3 g den daha yavaş olabilir. Bazı yerlerde 3g den daha iyi çektiğini gördüm ama yine de net yavaştı. Mayısta düğüne gitmiştim merkezi yerde kalabalıkta yoğunluktan dolayı sanırım 3g full çekmesine ramen hiç nete giremedim tek maduriyetim o oldu 4g ile girebildim ama. İdare ediyor yani sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiz sorun degil dersen gec 3ay kullandim cok agirdi 4g geri gecdim turkcelle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.