Şimdi Ara

Vodafone Cep Avans Açma ve Kapatma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
6
Favori
54.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AVANSIPTAL, AVANS IPTAL veya IPTAL CEPAVANS yazıp 7000'e gönderebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yöntemler eskidi sanırım kabul etmiyor.. MH yi aramak lazım..eleman 60 kuruş kesilecek sizden dedi.. açma kapama parası galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Bu yöntemler eskidi sanırım kabul etmiyor.. MH yi aramak lazım..eleman 60 kuruş kesilecek sizden dedi.. açma kapama parası galiba

Konu güncellenmiştir
  • Az önce denedim. AVANSIPTAL yazıp 7505'e gönderdim. Aboneliğiniz yoktur dedi. En azından sistem hatası mesajı vermedi. Aktif olan kapama yöntemi bu sanırım.

• Hatta 18.95 tl var. Lira yüklemek yerine cepavans açsam paket yenilenir mi? Yenilenecekse 60 kuruş kessin en azından gelecek aya devrederiz lira yükleme işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

Hatta 18.95 tl var. Lira yüklemek yerine cepavans açsam paket yenilenir mi? Yenilenecekse 60 kuruş kessin en azından gelecek aya devrederiz lira yükleme işini.

Ucretlide olur diye biliyorum eskiden ucretsizde açılışta yükleme şartı vardı

• Cep avans açtım 60 kuruş kesti. Fakat paket yenilenmedi. Mecburen lira yüklemek lazım artık.
  • Arkadaşlar cep avans şu anlama geliyor. Faturasız hatta bakiyen sıfıra düştüğünde sana 6 tl avans verir yani acil bir araman varsa 6 lıra kadar konuşabilirsin. Yükleme taptığında mesela 20 tl yükledin 6 lırayı düşer 14 tl gözükür bakiyen. Ha bu cep avans özelliğini neden bir çok kişi kapatıyor? Çünkü paket kullanıyorsan paketin bittiğinde bprca giriyor hattın. Ve bir sonraki paket yenilemede ekstra para yüklemen gerektiriyor. Durum bundan ibaret. Umarım açıklayabilmişim cep avansın ne olduğunu bilmeyenlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkess_10

AVANSIPTAL, AVANS IPTAL veya IPTAL CEPAVANS yazıp 7000'e gönderebilirsiniz
    Bunu yapıyorum ama sistemde hata oluştu diyor. Bakiyemizde -4 lira var. Ne yapmamız lazım Cepavans servisini iptal etmek için?

Edit: 7505'e mesaj atarak kapattım. Ama soru şu, benim talebim olmadan bu servis nasıl aktif oldu? Vodafone hırsızlığı mı acaba? Bir de 7000 hata veriyorsa neden sayfalarında 7000'e mesaj atın yazıyor ve 7505'in adı geçmiyor?

http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/cep-avans.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Eylül 2018; 14:52:24 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.