Şimdi Ara

Vodafone Avantaj Cepte Her Ay 1 Damacana Hayat Su Hediye (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
45
Favori
157.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırklarelide de sorun yok ikinci siparişte bir sorun yaşadık sonra düzeldi sıkıntısız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gebzedeyim, 2 keredir sipariş veriyorum ama kesinlikle getirmiyorlar suyu.
    brita aldım rahat ettim.
  • Bugün öğle vakti verilen siparişime gelen suyun doldurulma saati 8 saat öncesine ait. Bu daha evvel kullandığım markalarda da oluyordu ama bunun gibi 8 saat içinde kaynağından evime gelen hiç olmamıştı.
    Şimdi buna inanılır mı?
     Vodafone Avantaj Cepte Her Ay 1 Damacana Hayat Su Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 30 Mart 2019; 16:58:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana getiriyorlar hatta muhatap bile olmuyorum, kapıya bidonu bırakıyorum, akşam eve girerken dolu bidonumu eve sokuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her eve ayda 1 kez getiriyormuş. Kampanya şartlarında böyle birşey yok. Aynı evde 1’den fazla Vodafone abonesi olamaz mı? Her abone ayda 1 kez yararlanabilir diyor. Müşteri hizmetleri telefon ve mesaja cevap vermiyor. THH e-devletten şikayet ettim. Sonuç çıkacağını zannetmiyorum. Yapacakları kampanya onların olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: thall

Bugün öğle vakti verilen siparişime gelen suyun doldurulma saati 8 saat öncesine ait. Bu daha evvel kullandığım markalarda da oluyordu ama bunun gibi 8 saat içinde kaynağından evime gelen hiç olmamıştı.
    Şimdi buna inanılır mı?
    Dükkanlarında Özel bir sıvı ile o mürekkebi yok edip hemen yeni damga basıyor olabilirler.

• halilcrs kullanıcısına yanıt
    Nerden baksanız tutarsız, nerden baksan ahmakça :)
    Fabrikada doldurulup, hadi yükleyin kamyona, İstanbul bölge deposuna indir, ordan ilçe sevkiyat arabasına bindir, ordan benim bayiiye indir, vee ben sipariş veriyorum, " thall" sipariş vermiş hemen teslim edin" tüm bunlar 8 saat içinde.

• Yapmanız gerekeni yapmissiniz, aslında yaptırımı olmalı, resmen alışveriş akdine uymuyorlarlar, ücret odenip ödenmemesi mesele değil, bayinin davranışından dolayı Hayatsu ceza almalı bence alışveriş akdini yerine getirmediği için.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.