Şimdi Ara

Vodafone Avantaj Cepte Her Ay 1 Damacana Hayat Su Hediye (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
45
Favori
157.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plus007

Hayat su beş para etmez bir kurum . Vodafone kampanya yapıyor sırf ücretsiz diye getirmiyor bayi . Yazıklar olsun bunlara. Her yere şikayet ettim . Madem getirmeyecen neden kampanyaya girersin bre hayatsu?
    Bayiden bayiye değişiyor durum sanırım. İnternet üzerinden siparişi sabah 10'da verdim,bayiyi 15 dakika sonra aradım evde yokuz suyu ogleden sonra 4 civarı getirebilirmisiniz diye. Adam suyunuz şuan yolda,5 dakika sonra adresinizde olur dedi ve 10 dakika sonra geldi evde yoktuk komşuya aldırdık.

Bayiyi hem Hayat Su merkeze,hem de Vodafone'ye şikayet ediniz. Sistem üzerinden onaylanan,sisteme düşen siparişin 2 gün içinde gelmemesi diye bir durum olamaz. Kampanya kodunu giremesen,siparişini veremesen tamam bayi haklı. Siparişi sistemde görülüyorsa paranı verip sipariş vermiş gibisin. Hayat Su merkezi arayıp Sanayi ve Ticaret Bakanlığına ve diğer ilgili kurumlara şikayet edeceginizi söyleyin ve su gelmezse bi zahmet 5 dakikanızı ayırıp ilgili kurumlara şikayet ediniz. Çünkü aynı özellikte başka şikayetler varsa firma ceza alıyor,lisans iptaline kadar gidiyor. Sen şikayet etmezsen,ben şikayet etmezsem düzen devam eder. Şikayetlerle böyle bir çok sorunun düzeldiği görülmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocakta istedim gelmedi dun istedim gelmedi
    Musteri hizmetleri 21dk da acti gelcek dedi gelmedi
    Bildigin alavere dalavere

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Ocakta istedim gelmedi dun istedim gelmedi
    Musteri hizmetleri 21dk da acti gelcek dedi gelmedi
    Bildigin alavere dalavere
    aralık ocak şubat ve mart ta 11 defa müşteri hizmetlerini aradık 4 siparişimizde gelmedi.sonra normal ücretli istedik 2 saat sonra geldi.yer mersin.
  • Atakum, Samsun;
    Aralık mıydı ne ilk sefer geldi sonra bi daha da gelmedi. sistemde görünüyor, bayiyi arıyorsun siparişini zdüsmedi diyor, ulaşmak için binbir takla attığın mh getirecekler diylor, yine de gelen giden olmuyor!
  • Kampanya tekrar tüm hatlara açılmış sadece faturasıza dönmüştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 15 Mart 2019; 1:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

Bu mesaj silindi.
    9 dan önce sipariş verilmiyorki nasıl kullandın
  • ben ve eşim Vodafone faturalı hat kullanıyoruz. ben kampanya başladığından beri, her ay bir damacana alıyorum. kendi hattımda her ay kod çıkıyor. eşimin hattı sadece ilk ay kod verdi. daha sonra kampanyalardan hayat su çıktı, bu zamana kadar da görünmedi.
    ayda bir sipariş verince, sorunsuz geitiriliyor. İstanbul Mecidiyeköy'deyim.
    cumartesi sabah 10 civarında sipriş verdim, takriben 30 dakikada su geldi.
    kampanya olarak tam bir fiyasko.
  • Burada konusu varken görmeden ilerlemişim. Bundan sonra takip edeyim burayı. Ara ara kod lazım oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.