Şimdi Ara

Vodafone Aile Faturalı - Faturasız - Şebeke içi Geçişlere özel [BİTTİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
16
Favori
36.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akid

Hocam benim bir hattım 2 senedir Vodafone'da iki hattımda Turkcell'de ben kendime referans olabiliyor muyum ?

Evet olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Aeti Gblar icin ne sarti var

21:00-09:00 arasında geçerlidir +2gb +3gb olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Cephe 4 için hattımı Vodafone a taşıyorum.

Evvela şikayetvara bigöz atıp vodafone nun vaziyetini görmeni isterdim ve vodafonedan paçanı kurtardığında da hesabındaki bakiyeden de %10.40 kesinti yapıyor

Bir şeye sadece kötü tarafından bakıyorsunuz ekran görüntüsü çekerim memnun abonelerim için milyonlarca aboneden 1000 şikayet geldiyse kötüdür anlamına mı geliyor

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Teşekkürler güzel kampanya ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Ama bir sorum var diyelim ki cephe 2 faturasız tarifesine geçtim ne kadar süre boyunca bu fiyattan(29tl) yararlanabileceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #NeWWorlD#

Teşekkürler güzel kampanya ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Ama bir sorum var diyelim ki cephe 2 faturasız tarifesine geçtim ne kadar süre boyunca bu fiyattan(29tl) yararlanabileceğim?

Vodafone fiyat değiştirene kadar fiyat değiştirdiğinde bilgi mesajı gönderir

• Faturasızda kullanım ücreti var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sile

Faturasızda kullanım ücreti var mı

Telsiz kullanım ücreti taşımalar dışında faturalı ve faturasızda vardır Taşımalarda yıl sonuna kadar operatör ödüyor
  • Hocam bende ayın 30unda red 10 tarifesine geçtim,bayide ocak ayına özel internet 12 GB yazıyordu,+2 GB bana gelmedi herhalde yanımda uygulamasına girince 7 küsur gözüküyor internet.Bu konuda bilginiz var mı sizin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler öncelikle.
    Vodafone faturasız ''Komple 1000'' tarifesindeyim. Ailemde Vodafone faturalı abim var. Abimin sayesinde ''Faturasız Esnek Aile 3 GB'' tarifesine geçebilir miyim?
    Bu arada 89 doğumluyum hâlâ vodafone freezone luyum sıkıntı olmaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Paylaşım için teşekkürler öncelikle.
    Vodafone faturasız ''Komple 1000'' tarifesindeyim. Ailemde Vodafone faturalı abim var. Abimin sayesinde ''Faturasız Esnek Aile 3 GB'' tarifesine geçebilir miyim?
    Bu arada 89 doğumluyum hâlâ vodafone freezone luyum sıkıntı olmaz herhalde.

Faturalıya geçebilirsiniz ama mevcut vodafonelu mevcut faturasız tarifeye geçemez
  • Parlak47 hocam şimdi ben hattımı taşıdım 19 ocakta ama tarifeler iyi 750 dk 1000 sms 6 gb int 25 tl geri dönmek istiyorumda bizim için 90 gün sınırı varmı mh ile konuştum hat annemin kardeşim kullanıcı olarak kullanıyor annenizi ve kardeşinizi alın vodafone hattınızı taşıyabilirsiniz 90 gün sınırı yok dedi birde hat sahibi 3 kullanıcı tanımlayabilir dedi siz nedersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Parlak47 hocam şimdi ben hattımı taşıdım 19 ocakta ama tarifeler iyi 750 dk 1000 sms 6 gb int 25 tl geri dönmek istiyorumda bizim için 90 gün sınırı varmı mh ile konuştum hat annemin kardeşim kullanıcı olarak kullanıyor annenizi ve kardeşinizi alın vodafone hattınızı taşıyabilirsiniz 90 gün sınırı yok dedi birde hat sahibi 3 kullanıcı tanımlayabilir dedi siz nedersiniz

Faturalı için 90 gün şartı var faturasız için şart yok git-gel bile kabul edebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: #NeWWorlD#

Teşekkürler güzel kampanya ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Ama bir sorum var diyelim ki cephe 2 faturasız tarifesine geçtim ne kadar süre boyunca bu fiyattan(29tl) yararlanabileceğim?

Vodafone bilgilendirme mesajı atana kadar herhangi bir bilgi süre için verilmemistir

Iyiymiş hocam mh de aynısını söyledi ama benim anlamadığım 1 kullanıcı 3 kişi tanımlatabiliyor derken neyi kastetti

• quote:

Iyiymiş hocam mh de aynısını söyledi ama benim anlamadığım 1 kullanıcı 3 kişi tanımlatabiliyor derken neyi kastetti

Esnek tarifeler de 26 yaş üstü kullanıcılar aileden birini kullanıcı tanımlayıp esnek tarife alabilir esnek faturasız aile indirimi için aileden birini mevcut Vodafone faturalı veya faturasız referans göstermesi gerekiyor kullanıcı tanımlama işlemi için konuda eklidir

Eyvallah hocam kardeşim freezonlu zaten annem hat sahibi ben kardeşimin tcsiyle kendimide freezonlu yapabilirmiyim bu kadar soru sordum hakkını helal et

• Fiyatlar oldukça güzel diğer firmalar bir kaç gün içinde daha iyi bir teklif sunmassa bende değerlendireceğim

• Bu kampanyalari normal insanlarin anlayabilecegi sekilde neden yapmazlar ki... Okudum ama hicbirsey anlamıyorum. Yardim edin.

Ailede 4 kisiyiz. 3 hat benim adima kayitli. 1 hat aileden diger bir kisiye kayitli. 4-5 aydir 19 TL önyuklemeli mega3gb tarifesini kullaniyoruz. Toplamda 80 TL civari ödüyorum. Her birimizin 600dk 3gb internet 1000sms hakki var.

Aile tarifesine gecsem ne avantajim olacak? Hangi tarifeye gecmeliyim? Daha fazla internet için butceyi artirabilirim.

Ayrıca evde ttnet adsl sözleşmesi bitti. Vodafone adsl ve mobil birlikte hesapli bir kampanyasi var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 2 Şubat 2017; 1:48:36 >
  • quote:

Eyvallah hocam kardeşim freezonlu zaten annem hat sahibi ben kardeşimin tcsiyle kendimide freezonlu yapabilirmiyim bu kadar soru sordum hakkını helal et

Evet 1 dereceden 7-26 yaş arası birini kullanıcı tanımlayarak freezone esnek tarifelerden faydalanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.