Şimdi Ara

Vodafone Aile Faturalı - Faturasız - Şebeke içi Geçişlere özel [BİTTİ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
16
Favori
36.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Hocam zamanını alıyorum ben red 10 tarifesinde aile indirimi için biraderi referans verdim onada ceza yansırmi?

yok hiçbir ceza yansımaz

Eyvallah hocam teşekküler. Vodafon yansır demişti.. Sadece bana yansıması iyi yoksa ayıp olacaktı..

Konuda ekli en son sayfayı bakıp okuyabilirsiniz Müşteri hizmetlerinin tam bilgisi yok sokaktan geçenleri işe alıyorlarhttps://store.donanimhaber.com/25/44/5b/25445b5a41ea6d346295d6aafb042682.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 2 Şubat 2017; 11:5:59 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam zamanını alıyorum ben red 10 tarifesinde aile indirimi için biraderi referans verdim onada ceza yansırmi?

yok hiçbir ceza yansımaz

Eyvallah hocam teşekküler. Vodafon yansır demişti.. Sadece bana yansıması iyi yoksa ayıp olacaktı..

Konuda ekli en son sayfayı bakıp okuyabilirsiniz Müşteri hizmetlerinin tam bilgisi yok sokaktan geçenleri işe alıyorlarhttps://store.donanimhaber.com/25/44/5b/25445b5a41ea6d346295d6aafb042682.jpg

Aynen hocam rezalet ötesi müşteri hizmetlerinin durumu. Zaten sırf bu durumdan ve sürekli sistemsel sorunlar yüzünden vazgeçtim vadafoneden yoksa daha 17 gün oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

Hocam 2 adet faturalı hattım var. 3 yıldan fazladır. ( akıl küpü devreden 2 gb + 1000 dakka + 1000 sms )

Birini ben birini eşim kullanıyor.

9 yaşımda oğlum var.

bize uygun kampanya ne olabilir...

belirli bir taahhüdünüz varsa 542 müşteri hizmetleri ile görüşün ortak bir yola varmazsanız cayma bedelinizi hesaplayıp işlem yapabilirsiniz

taahhüt bitiyor bu ay hocam...
  • benim üzerimde 2 vodafone hat var biri benim kullandığım faturalı diğeri de kardeşim kullanıyor oda faturasız.cephe 2 deki tarifeyi benim üzerimden indirimli olarak geçiş yapılabilir mi? yani mevcut vodafone lu faturasızdaki hatta faturasız indirimli tarife işler mi?
  • quote:

operatörünüze cayma bedeli + kalan cihaz bedeli ödeyeceksiniz taşıma işlemi yaparsanız taşıma işlemi yapmadan operatörünüzün müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp o şekilde işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederim

bu cihaz bedelini nakitmi alırlar yoksa yine taksitli ödemeye devam edebilirmiyim ?
  • Şubat ayı boyunca devam eder değil mi kampanya.Paketi daha yeni yenilemiştik biraz kullanıp öyle geçeyim bir de bu arada 3+3 içine dahil değil de mi 30 tl yükleme ile gelen 1gb yani toplamda 7 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pangea95 -- 2 Şubat 2017; 13:53:42 >
  • Tam olarak nedjr bu kampanya okudum ama anlayamadım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

quote:

operatörünüze cayma bedeli + kalan cihaz bedeli ödeyeceksiniz taşıma işlemi yaparsanız taşıma işlemi yapmadan operatörünüzün müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp o şekilde işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederim

bu cihaz bedelini nakitmi alırlar yoksa yine taksitli ödemeye devam edebilirmiyim ?

Peşin yada ara ödeme alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Tam olarak nedjr bu kampanya okudum ama anlayamadım?

Ailesinde mevcut Vodafone faturalı hat varsa gelecek olan faturalı yada faturasız hatta %50 indirime varan indirimler le yararlanabilir faturasız hat mevcut varsa sadece faturasız tarifelere referans olabilir 26 yaş üstü ise aileden 7-26 yaş arası birini kullanıcı tanımlayarak esnek tarifelerden yararlanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

benim üzerimde 2 vodafone hat var biri benim kullandığım faturalı diğeri de kardeşim kullanıyor oda faturasız.cephe 2 deki tarifeyi benim üzerimden indirimli olarak geçiş yapılabilir mi? yani mevcut vodafone lu faturasızdaki hatta faturasız indirimli tarife işler mi?

Her ikimizin mevcut Vodafone de 90 günü doldurmussa siz cihaz almamışsaniz faturasiz hattan faturalı hatta indirimli yararlanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Pangea95

Şubat ayı boyunca devam eder değil mi kampanya.Paketi daha yeni yenilemiştik biraz kullanıp öyle geçeyim bir de bu arada 3+3 içine dahil değil de mi 30 tl yükleme ile gelen 1gb yani toplamda 7 oluyor

Kampanya 28 Şubat'a kadar geçerlidir sure uzatılması konusunda btk ve Vodafone gizli tutar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

quote:

Peşin yada ara ödeme alırlar

teşekkür ederim
  • Vodafone mu aman haaa!.. tam bir rezalet 2 aydır şikayetime cevap vermediler. Sizin beyanınızın hiç bir önemi yok. Sahadaki görevli arkadaşınız elindeki broşürü göstererek paketin tanımını yaptı. Broşürde tarifenin başlangıç ve bitiş tarihi yazmıyordu. Ben de buna istinaden numara taşıdım diyorum. Sözleşmenizi okudunuz mu diyor bana. Yav arkadaş sahada görevlendirdiğiniz elemanımıza güvenmeyin, bizim personelimizin size tanıttığı paket ile imzalattığı sözleşme bir olmaz demek değilde nedir bu? Her aradığımda şikayetinizin aciliyetini bildiriyoruz, bekleyin, cevabını alıyorum. Karşılaşabileceğiniz sorunların çözümü en az paket fiyatları kadar önemli bence. En kısa zamanda numaramı taşıyacağım. Forumdaşlarıma nacizane uyarımdır.
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    benim vodafone faturalıya başka operatörden geçeli 5 gün oldu.ozaman kabul etmezler mi? bayi ye sorduğumda geçer geçmez yararlandırabilirsiniz demişti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Tam olarak nedjr bu kampanya okudum ama anlayamadım?

Ailesinde mevcut Vodafone faturalı hat varsa gelecek olan faturalı yada faturasız hatta %50 indirime varan indirimler le yararlanabilir faturasız hat mevcut varsa sadece faturasız tarifelere referans olabilir 26 yaş üstü ise aileden 7-26 yaş arası birini kullanıcı tanımlayarak esnek tarifelerden yararlanabilir

Faturasız hat, faturalı hatta referans olamaz mı?
  • ailemde hiç vodafonlu yok subat 10 itibari ile annemin hattı tasımayı dusunuyorum bir ay sonrada benim tahuttum bıtıyor annemın hattını tasırsam o hattı refarans gosterıp kendıme aıle tanımlaması yapabılırmıyım acaba
  • Cephe 3 e gecsek doldur ozelligi varmidir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: behrengi

Vodafone mu aman haaa!.. tam bir rezalet 2 aydır şikayetime cevap vermediler. Sizin beyanınızın hiç bir önemi yok. Sahadaki görevli arkadaşınız elindeki broşürü göstererek paketin tanımını yaptı. Broşürde tarifenin başlangıç ve bitiş tarihi yazmıyordu. Ben de buna istinaden numara taşıdım diyorum. Sözleşmenizi okudunuz mu diyor bana. Yav arkadaş sahada görevlendirdiğiniz elemanımıza güvenmeyin, bizim personelimizin size tanıttığı paket ile imzalattığı sözleşme bir olmaz demek değilde nedir bu? Her aradığımda şikayetinizin aciliyetini bildiriyoruz, bekleyin, cevabını alıyorum. Karşılaşabileceğiniz sorunların çözümü en az paket fiyatları kadar önemli bence. En kısa zamanda numaramı taşıyacağım. Forumdaşlarıma nacizane uyarımdır.

Kesinlikle katılıyorum. Vodafone uzak durulması gereken bir firma

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

benim vodafone faturalıya başka operatörden geçeli 5 gün oldu.ozaman kabul etmezler mi? bayi ye sorduğumda geçer geçmez yararlandırabilirsiniz demişti

Bayi yada 542 müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Faturalu için anneniz vodafoneda 90 gün doldurmuş olması gerekiyor Faturasız için tam bilgim yok ama 90 gün zorunluluğu yok dediler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.