Şimdi Ara

Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 gün önce Vodafone'dan yeni hat aldım ve hattımı hala kullanamıyorum. Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara bulunmamaktadır diyor. 3 gün telefonumu evde wi-fi'ya bağlı bir şekilde wi-fi tablet gibi kullanabiliyorum. Daha Turkcell ve Türk Telekom'dan hat almıştım ikisi de yarım saat içinde kullanıma açılmıştı. Vodafone'dan hat aldım daha kullanmaya başlamadan pişman oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hattı aldığın bayiyi veya MH ni aradın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt
    Hattı aldığım bayiye gitmedim yolumun üzerinde başka bir bayiye gittim pek yardımcı olmadılar daha çok yeni hat satmaya çalıştılar. Müşteri hizmetleri de bekleyin açılır diyor.

• hatti aldigin bayiye gideceksin. oradaki arkadas sim karti aktivasyonunj saglamamis olabilir. sisteme hatali sim kart numarasi girmis olabilir.

• Tamam bugün gidip bi konuşayım teşekkürler

• satın aldığınız bayiye gidin, vodafone uygulamasından aktivasyonu kontrol etsin. doldurduğunuz belgeleri de kontrol edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom'dan alınan yeni hat saatler içinde açılmıştı. Belgeleri doldurduğun bayiiye git bir sor belgeleri sisteme girmeyi unutmuş olabilirler.
  • Halloldu teşekkürler. Bayi kimlik fotokopisi almayı unutmuş. Müşteri hizmetleri de eksik belge, bilgi vs var demiyor. Tek dedikleri bekleyin açılır. Turkcell'de de bir imza eksikti ben daha fark etmeden kendileri aramışlardı eksik kalmış uğrayın tamamlayalım diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.