Şimdi Ara

Vodafone'a hala geçemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz pazar(saat 12 civarı) vodafone'a başvurdum numara taşıma olayı için. bu 4.gün ama hala turkcelldeyim geçemedi bir türlü vodafone'a. az önce bir mesaj geldi(turkcell hattım takılıyken) özgür genç tarifesine hoşgeldin diye. acaba ne zaman geçerim vodafone'a? size de böyle mi olmuştu acaba? ha bir de ben bi çakallık yapıp :D turkcelle takıp öyle gidiyim diye sarı kutudan 1 haftalık sms ve facebook paketi aldım o da etkiler mi acaba geçme süresini?

• quote:

Orijinalden alıntı: saytun

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz pazar(saat 12 civarı) vodafone'a başvurdum numara taşıma olayı için. bu 4.gün ama hala turkcelldeyim geçemedi bir türlü vodafone'a. az önce bir mesaj geldi(turkcell hattım takılıyken) özgür genç tarifesine hoşgeldin diye. acaba ne zaman geçerim vodafone'a? size de böyle mi olmuştu acaba? ha bir de ben bi çakallık yapıp :D turkcelle takıp öyle gidiyim diye sarı kutudan 1 haftalık sms ve facebook paketi aldım o da etkiler mi acaba geçme süresini?

Bayiden sim kartı aldın demi. Vodafone dan mesaj gelecek şu saatte geçeceksin diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfb28

quote:

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz pazar(saat 12 civarı) vodafone'a başvurdum numara taşıma olayı için. bu 4.gün ama hala turkcelldeyim geçemedi bir türlü vodafone'a. az önce bir mesaj geldi(turkcell hattım takılıyken) özgür genç tarifesine hoşgeldin diye. acaba ne zaman geçerim vodafone'a? size de böyle mi olmuştu acaba? ha bir de ben bi çakallık yapıp :D turkcelle takıp öyle gidiyim diye sarı kutudan 1 haftalık sms ve facebook paketi aldım o da etkiler mi acaba geçme süresini?

Bayiden sim kartı aldın demi. Vodafone dan mesaj gelecek şu saatte geçeceksin diye

sim kartı ilk başvurduğum gün aldım ama hala bi saat vermediler bi mesaj gelmedi. gelen 2 mesaj var biri özgürgençe hoşgeldiniz türü diğeri kampanyalar hakkında bilgi vodafone'dan ama hala ne zaman geçiceem hakkında bilgi yok

• Özgür genç tarifesine hoşgeldin diye mesaj geldiyse bayi bilgileri bugün sisteme girmiş demek. Ortalama 4 gün içinde hattın taşınır. Bilgilerin aynı gün sisteme girilseydi belki hat taşınmıştı, hatalı olan vodafone bayisi yani.
  • cumartesi başvurduğum hat için bugün sms geldi. 6. günde taşınıyor senin hat cumartesi açılır bence.
  • bence de mesaj gelmesi lazım. başvurduğum gün adama sormuştum ne zaman açılır diye 3-4 güne açılır dedi yarın 5.gün oluyor sadece özgürgenç mesajları geldi. yarın bi uğrayıp sorayım en iyisi

---

Edit: Gittim bugün yine beni 3-4 gün sonraya erteledi eğer özgürgenç mesajı geldiyse sorun yok gibisinden bişeyler söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saytun -- 21 Mart 2013; 21:33:30 >
  • quote:

bence de mesaj gelmesi lazım. başvurduğum gün adama sormuştum ne zaman açılır diye 3-4 güne açılır dedi yarın 5.gün oluyor sadece özgürgenç mesajları geldi. yarın bi uğrayıp sorayım en iyisi

---

Edit: Gittim bugün yine beni 3-4 gün sonraya erteledi eğer özgürgenç mesajı geldiyse sorun yok gibisinden bişeyler söyledi

Gidip başka bayiiden tekrar başvuru yapın.En geç 6 gündür geçiş süresi.MH bana öyle söyledi.Ben de 6 gün bekledim.Eksik evrak göndermiş bayii tekrar başvuru yaptım başka bayiiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

quote:

bence de mesaj gelmesi lazım. başvurduğum gün adama sormuştum ne zaman açılır diye 3-4 güne açılır dedi yarın 5.gün oluyor sadece özgürgenç mesajları geldi. yarın bi uğrayıp sorayım en iyisi

---

Gidip başka bayiiden tekrar başvuru yapın.En geç 6 gündür geçiş süresi.MH bana öyle söyledi.Ben de 6 gün bekledim.Eksik evrak göndermiş bayii tekrar başvuru yaptım başka bayiiden.

bekleyeceğim acelem yok pazar geçer en geç heralde. olmadı başka bayiye gidip başvurucam artık

• vee mutlu son az önce mesaj geldi pazar günü 6 da açılıcakmış. sonuç olarak 1 haftada taşınıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.