Şimdi Ara

Vodafone 5g (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
4
Favori
11.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Stand Alone?🌝

Alıntıları Göster

Evet yavaş yavaş yaygınlaşıyorum.  

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Mi10 T alacaksanız 5199 lira 😁TR

Yurtdışı olan daha ucuz

Xiaomi’nin distribitör garantisi yok hükmünde olduğu için en güzeli yurtdışından aldırıp imei çakmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Android'in en şeffaf en oynanabilir en iyi cihazı olabilir ama yazılımı hatalı her telefonunda
    Hayvan gibi işlemci var tamam ama yazılıp düzgün olmadığı için tam anlamıyla kullanamiyorsun işlemci son sistem olsada farketmiyor stabilite yok senelerce kullandım şuan oppoya geçtim keşke oppo gibi yazılımında uyumu ,stabilligi yakalayabilse

Stand Alone, tamamen 5G ile çalışan şebekeler. Non Stand Alone olanlarda ana bağlantı 4G üstünden ve 5G taşıyıcı gibi ekleniyor şebekeye. Sadece indirme hızını arttırıyor. Yükleme yine 4G üstünden oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Stand Alone, tamamen 5G ile çalışan şebekeler. Non Stand Alone olanlarda ana bağlantı 4G üstünden ve 5G taşıyıcı gibi ekleniyor şebekeye. Sadece indirme hızını arttırıyor. Yükleme yine 4G üstünden oluyor.

Anladım hocam kapsamlı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Xiaomi Android'in en şeffaf en oynanabilir en iyi cihazı olabilir ama yazılımı hatalı her telefonunda
    Evet çok duyuyorum hatalı olduğunu bu da açıkcası biraz soğutuyor xiaomi’ye karşı. Çıkarılan romların casus gibi arka planda çalışmadığına emin olsam umursamam ama onlar da tehlikeli.

El mahkum 5G destekli iphone alacağız gibi.

• 1000 mbps beklerdim valla ne yalan söyleyim. Buda iyidir başlangıç daha  

yakında el atabilirler bu vergiler saolsun kaçak oranı o kadar arttı ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam telefon modeliniz nedir?

Alıntıları Göster

Mi 10t 5g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

2600 + 1800 mhz in birlesimiyle 30mhz aralikta ancak o kadar olur hocam asil hizlar n78 3500mhz bandinda kopucak

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

Hocam yeni ihale açılacak mı peki ?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Benim tahminim 800 900 1800 2100 ve 2600 e ek olarak n77 n78 bandlarını sunabilirler yada sunmazlar 2g anteniyle 5g ye devam ederiz :)

• Vodafone'dan beklenmedik hız :D

• Her operatör bu hızı 5G geldiğinde verebilir ama nerede kimlere vereceği önemli. İstanbul havaalanı bir test sahası henüz. Hemen hiç kullanıcının olmadığı yerde o hızı vermek kolay. Kullanıcı sayısı artmaya başlayınca ne olacak işin o kısmı başka bir boyut. :)

• 5G yüksek frekans olduğu için belirli lokasyonlarda olacak heryerde olmayacak şeklinde yazıyorlardı.
    Yoğunluk arttıkça hızlarda düşer, ben 4.5G den memnunum heryerde full çekiyor.

• Hocam 5G den sinyal almak için sim kartınızı değiştirmeniz gerekmedi değil mi ?

• Starforces S kullanıcısına yanıt

Bu ilk başlarda öyle olacak. Sonraları her yere yayılacak 5G de. Tabi 6 GHz üstü frekanslarda MMWave hizmetinin o kadar yaygınlaşması imkansız kısa sürede.

Muhtemelen de ilk başlarda 4G frekansları ile paylaşımlı verecekleri için kapsamayı iyi gösterebilirler hızlı bir şekilde. Ama tam verimli bir 5G kullanımı için 3.5 GHz frekanslarına geçiş gerekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 4 Nisan 2021; 6:16:14 >
  • GupoBS kullanıcısına yanıt
    telefon 5g uyumlu olmali

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aslında 5G getirmelerine gerek yok. Bütün Türkiyede ki baz istasyonlarına 800 + 900 + 1800 + 2100 + 2600 versinler.

5G gibi oluruz zaten bu dediğim mi daha yatırım ister, yoksa 5G mi @sis651 hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.