Şimdi Ara

Vodafone 4.5G düşük hız (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
47.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bölgemde Vodafone 4G band 8 var en fazla bir iki diş çekiyor..İnternet hızı 10-15 Mbps arası değişiyordu.3G de bile 20 Mbps görebiliyorum 3G de hat full çekiyor.Vodafone Yanımda uygulamasından bağlantı deneyimi ilet kısmından aralıklarla iletim yaptım.Geçenlerde yeniden kontrol ettim hala band 8 ama eskiden 5 Mhz di şimdi 10 Mhz olmuş.Hız testi yaptım 20-22 Mbps hıza ulaştı.Çekim seviyesi aynı en fazla iki diş çekiyor.10 Mhz olması iyi midir?Aslında benim için önemli olan çekim kalitesi ön ve arka odalarda sorun yok ama evin ortasında bazen çekmiyor.Bazen zorla bir diş çekiyor.Sanki iki baz istasyonunun ortasında gibiyim.Diğer hattımda 3G destekli Vodafone var.Vodafone nun çok şarj yemesi konusunda gibi 3G destekli telefonda baz istasyonu değiştirmesi yaptığından çok şarj yiyor.
  • Bunlar resmen adama göre muamele ediyor, taahhüde geldimi yapıştırıyorlar 1 sene anlaşma var sözde hız sabit bilmemne diyorlar, kafalarına göre hızı değiştirip duruyorlar, şöyle bu duruma sinir olup hakkını tüketici hakem heyetinde olmadı mahkemelerde arasa insanlarımız, bu soytarılar da biraz yola gelir, arada bir ttnet internetim koptuğunda 4,5 g li telefonumu usb ile pc ye bağlanıp ceptel interneti kullanıyordum, ( reklam olmaması için isim vermiyorum, kendimi düşündüğüm için tabiki... ) son 5-6 aydır telefon 4,5 g olmasına rağmen mübbarek internet hızı eski wap hızındadyı, öyle bir gıcık oldum ki, kampanya taahhüdümün bitmesine 1 ay kala aradı soytarılar, ben de sizin internet b.k gibi hiçbir işe yaramıyor, taahhüt yenilemeyeceğim, türkcelle geçeceğim dedim, ilgileniriz efendim mefendim vs dediler, müşteri hizmetlerini arasaydınız dediler, bende deim " arasam bana özel internetimi hızlandıracaklardı " dedim ve aboneliğimi iptal ettim, o aboneliğimin bitmesine kalan 1 ayda, o günden itibaren interneti uçak hızında kullandım yemin ediyorum, işte bu hikayeden anlayın soytarıların ne gibi çakallıklar yaptığını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 11 Mart 2019; 22:32:28 >

• hız sıralaması şöyle genel olarak

1-turkcell
    2-tt
    3-vodafone

vodafone en rezaleti içlerinde. geçen bayiisine gittim. tarifeler cezbedici olunca hız testi yaptırdım. 4.5 g de 7 mb hız aldık. direkt vazgeçtim. tt ise 2. sırada. içlerinde en stabil olmayanı bu. an gelir 90 mb verir an gelir 5 mb verir. devamlı değişir hızı. şu anda en iyi operatör turkcell 4.5 g de. 80 den aşağısını görmedim hiç hız olarak.
  • Gelecek heyecan verici, hazır mısın¿

Vodafone 4.5G düşük hız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Gelecek heyecan verici, hazır mısın¿

dostum 47 ping ile 0,1 mbps download nasıl alıyorsun oda ayrı bir espri, ben azönce vodafone 4,5 g ölçtüm 79 ping ile 6,5 mbps download aldım...

çoğu ileri teknolojide olduğu gibi internet konusunda da dünyanın enaz 15 sene gerisindeyiz, dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullandığımız halde en yüksek ücret ödeyen ülke olmamız eniyi örnektir, bu işler yatırımla olur, teknolojiye, bilgiye nekadar hızlı ulaşırsan insan için o kadar yararlı olur, şu zamanda benim en nefret ettiğim şeylerden birisi de bu internet hızının yavaşlığı ve sürekli kopmalar yaşanması, download yap kesilir sinir olursun, upload hızı 0,5 mbps ne anladım o işten, bi sayfa aç 1 dakika yüklenmesini bekle sinir ol, e sinir ola ola gel de bu teknolojiden yararlan şimdi kendini geliştir sonra da vatana millete yararın olsun...

telekom araplara satışı ve fiyaskosundan sonra dua edin de daha kötüsü olmasın, şuan telekom devletin üzerinde kambur gibi, günün birinde internetimiz komple kesilmese bari...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 11 Mart 2019; 23:57:9 >

• Forumda yeniyim.Vodafone hiz testi 75 mbps.1800 mhz frekansinda yaptim hiz testini.Bence cok iyi.Tabi oglen hizi 15 mpbs zor goruyor.
    Vodafone 4.5G düşük hız

• quote:

Orijinalden alıntı: 54SaKaRYa5454

Forumda yeniyim.Vodafone hiz testi 75 mbps.1800 mhz frekansinda yaptim hiz testini.Bence cok iyi.Tabi oglen hizi 15 mpbs zor goruyor.
    Türkiyemi burası? Tr ise vodafone nun hangi interneti? vdsl? 4.5G yada ev interneti? hangisi? ve fiyatı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: molella

Türkiyemi burası? Tr ise vodafone nun hangi interneti? vdsl? 4.5G yada ev interneti? hangisi? ve fiyatı nedir?

Alıntıları Göster
    Evet testi türkiyede yaptim.Kendi mobil internetim üzerinden 4.5g hiz testinin sonucu.Faturasiz yeni firsat 4gb tarifesini kullanmaktayim.Fiyati ise 28tl.

• 4gb nedir ki ben hesapladım bu kullanımımla saatte 500 gb internet gidiyor, 4gb internet bana 1 gün bile gitmez, şu zamanda 4,5g çok pahalı, sınırsız 100 tl filan olsa belki tamamen 4,5g kullanılır, hız olarak kablolu internet ayarında 4,5g veriyorlar ama birkaç gün test ettim, anlık kopmalar çok oluyor, uzun süreli kopma değil de 30 sn lik filan kopmalar mesela, bir günde 15 defa filan kopma yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 18 Mart 2019; 13:57:31 >
  • egemericlnx kullanıcısına yanıt
    Samung J5 2015 vodafone ile en fazla 63 MBps alıyorum bölge de kullanım çok düşük olduğu için
  • Vodafone 4.5G düşük hız red 12 kullanıyorum 60 lira ve aldığım hızdan memnun değilim
    Vodafone 4.5G düşük hız

• bilecikli11 B kullanıcısına yanıt
    Valla o hıza şükretmelisin, onun yarısını bulamıyoruz.

Dün akşamdan beri Vodafone kullanıyorum çift haneli hızları göremedim.
  • Vodafone kullanan arkadaşlar ayarlardan 4 g yi kapatıp 3 g de kullanabilir çünkü Vodafone 3 g si 4 g den hızlı boşuna da şarj tüketmemis olursunuz en kötü yerlerde 12Mbps altına düşmüyor Vodafone 3 de ama ne hikmetse 4 g ya aynı yada daha düşük hızlarda

• Vodafone pass paketleri için hattımı turkcellden vodafone a taşımıştım fakat rezalet 4G hızları yüzünden kullandığın sınırsız pakettende zevk alamıyorsun. En son müşteri hizmetlerini arayıp 4G çekmiyor dediğimde bana söylediği şey o zaman 3G kullanın oldu. Bu saçmalıktan sonrada tekrardan hattımı turkcell e taşıdım ve rahatladım. Ayrıca vodafone 4G düzgün çekmediği için telefonun şarjıda diğer operatörlere göre çok daha hızlı bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Gelecek heyecan verici, hazır mısın¿

İzmir'de neredesiniz hocam? Son durum nedir ? Turkcell'den fahiş fiyattan kaçarak geçiş yapacağım da TTNet düşünmüyorum yaşattığı ahlaksızlık kar yüzünden internet hizmetinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Izmitteyim ben :D

• Çekim gücü ve alanı olarak kim daha iy ivodafone mi TT mi ?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Bulunduğun bolgeye gore degisir bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone ile turktelekom denedim aynı sonucu veriyor. Turkcell'e geçince durum değişmezse sıkıntı :) operatörler baz istasyonlarını ortak kullanmaya başlayacaklardı? Yalan oldu galiba. Gerçi sinyal gücü ihaleleri vardı sanırım bu onunla alakalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Zonguldakda 4bin bazi sitasyonu tt ile vf ortak kullaniyornsuan test asamasi gibi bir seydi ama daha ilerleme olmadi.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.