Şimdi Ara

Vodafone 4.5G Çok yavaş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
10.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankara mamak icin ttdan sonra vodafone vok iyi geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün oparatöleri kullandım.. TURKCELL VE TÜRK TELEKOM HIZLI VADOFONE MOBİL KAPLUMBAĞA ....PTTCELL PIRLANTA 10 GB VE SINIRSIZ KONUŞMA ESKİ MÜŞTERİYE 30 LİRA 25 KURUŞ VE 50 GB VE SINIRSIZ KONUŞMA ESKİ MÜŞTERİYE 42 LİRA 35 KURUŞ FATURALI PAKET TABİ ESKİ MÜŞTERİYE...TÜRK TELEKOM VE TEKNOSACELL DE DE VAR....bilinmeyen bir konu var vadofone mobil internet yavaş hala öğrenemediniz mi......Turkcell türk telekomdan bir tık hızlı mobil internette vadofone mobil dünyada en yavaş mobil operatör....vadofone mobil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Asker deyken Vodafone ile iç işleri bakanlığı ortak çalışması diye gelmişler idi bir allah 'ın kullu kalkıp vodafone geçmedi sonra emir geldi bir daha vodafone çalışanlarını içeriye almayın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 4 Ocak 2020; 14:7:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone ile wp mesajı gönderilmiyor bazı yerlerde kopuyor bari sabit stabil 2 mbps verse ☹️🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

bu kadar çük kadar kotalarda hızın bir önemi yok 5 mbps bile yeter.kotalar en az 50GB olmalı.
    Bende bunu anlamıyorum. Sınırsız olsa paketler neyse.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Dünde benim eve Superonline satmak için çalışan geldi.
    Superonline satmaya çalışıyor :)Bu apartmandan sana ekmek çıkmaz başka yerde ekmeğini ara dedim
    Başa çıkamayacağını anlayınca arkasına bakmadan geri döndü .
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    hocam sabit de turk telekom alıyorum ilk fiber turk telekom dan geldi

Vodafone 4.5G Çok yavaş
    Kara listeye girmiş

sonra öğrenim yalan söylüyorlar içişleri bakanlığı bakanlığı ile ortak çalışmaları yokmuş zaten bir defa geçtim hayatım da en büyük hatayı yaptım gece saat 00:00 ile 04:00 arasında internet vardı
    Sabitte TT'dan başkası yalan

hocam yeni modem çıktı müşteri hizmetleri satmıyor tavsiye ederim
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/sayfalar/evde-internet/zyxel-vdsl-modem.aspx
  • en yavaş vadofone mobil internette araştırın...şikayet var sitesine bakın...
  • Vodafone 4.5G Çok yavaş

böyle ankara batıkentte
  • Yavaşta olsa, günlük sosyal medya uygulamaları, mail ve haberleri okuyabiliyorum Vodafone dan memnunum problem yok.
  • Ankara Çankaya Birlik Mahallesinde durum bu. Turkcell de hemen hemen ayni sonuclari veriyor, Turk Telekom sadece 3g çekiyor..

Vodafone 4.5G Çok yavaş

Kardesim sabitte TT demissin ama ben 11 yildir Superonline fiber kullaniyorum ve 11 yilda 2 defa ya sikinti yasamisimdir ya yasamamisimdir. O da modemle ilgili. 100 mbps 50mbps ve 25 mbps hizlarda kullandim hizlar hep stabildi.

• Superonline fiber olsa şüphesiz onu kullanırdım. Tümden Turkcell'e çalışırdım

Adsl ya da vdsl icin dedin o zaman ki haklisin. Zaten adsl vdsl olarak kendi altyapisini kullanan yok. Turknet galiba var oda zaten cok az yerde sunuyor kendi altyapisi uzerindem. Hepsi tt den al sat yapiyor. Ucuza verdikleri icinde TT bu firmalara hep bir sikinti cikartiyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.