Şimdi Ara

Vodafone 4.5G Çok yavaş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
10.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vala oyle bişey varsa düşünürüm teşekkürler bi sorayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturasız ama hocam kurumsal kullanıyorsanız faturalı olma şartı varsa bilemem ama bireysel kullanım için tavsiye ederim, lifecell hoş geldin 4gb paket adı, 5gb olanı da 35 TL

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim eğer 3 ay sonra absürt bi fiyat artısı yoksa geçerim ben buna

• circassianman kullanıcısına yanıt
    hocam siz ne yaptınız kurtuldunuz mu vodafonedan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osiris34

teşekkür ederim eğer 3 ay sonra absürt bi fiyat artısı yoksa geçerim ben buna
    teklifler 30 hazirana kadar geçerli gözüküyor hocam

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 25 şubat 11.57 de türktelekomdan Vodafone a geçtim. Şu an 1 gün bile olmadı tekrar başka bir şeye geçiş yapabiliyor muyum bilginiz var mı?
  • Babamında hattı Vodafone'da interneti çok yavaş bu ay sonu Türk Telekom'a geçiş yapacak 4.5G aktif olduktan sonra nerdeyse hiç bir siteye girmiyor telefon.Whatsapp'a 2 dk gireyim desen 10 dakika bekliyorsun resmen çok yavaş internet. Benim hattım Türk Telekom evimde Wifi olduğu için internet paketi almam ama yine de lazım olur diye 2 GB olur hep hattımda benim internetim daha hızlı Vodafone'dan. Çok rezil bir firma.
  • Eee boşuna vodişfon Türkiyenin 3. Operatörü olmadı Türk Telekom bile geçti bu büyük global şirketi. Nasıl bir CEO’su varsa utanmıyor herhalde. Ben olsam istifa ederdim.

• Yalan falan söylediğimi sürekli karaladığımı söylüyor bazıları da, 4g ile instagramda resimlerin yüklenmesini beklemek ne demek?

Mobil online oyun oynayamıyorum. Zaten E çektiğinde bir şey yapmanın imkanı yok.

Perşembe bi türkcell bayisine gideceğim. Böyle olmaz. O hıza alıştıktan sonra gerçekten çekilemiyor.

• geçebilirsin hocam

• 15 gb kullaniyorum, fotograf yedekleme ve adobe dosyalari icin hizli internet gerekiyor genelde, sosyal medya kullanmiyorum veya youtube

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam vodafone türkiyenin en berbat, kalitesiz, yavaş operatörüdür. 4.5G'den önce Vodafone fena değildi ama 4.5G'den sonra adamlar yatırım yapmadılar. ihalede de en düşük teklifi verdiler.

Perşembe perişanlık, Vodafone pişmanlıktır.
  • 10 Mbps Vodafone için de, normal bir kullanım için de yeterli bir hız. Ancak çekim gücü sorun oluyorsa, ve belli uygulamalar açılmamakta, çalışmamakta ısrar ediyorsa taşımayı düşünebilirsiniz.
    Tabi 10 Mbps iyi bir hız dememin sebebi de, 1 Mbit'i zor görenlerin de olabilmesi. Yoksa 10 Mbps iyi hız yani. :D
  • Normalde 200 civarinda alirken şu an 10 almam normal değil diye düşünüyorum

• Türkcell de o hızı şehrin çoğu yerinde aldıktan sonra, vodafone kullanılamaz geliyor insana. Eğer aynı anda arka planda 2-3 internet isteyen uygulama varsa vodafone kilit. Ama türkcell çok rahat kaldırıyor.

An itibariyle konumumda vodafone ile ancak forumda beklemeden sayfa geliyor. Spotify falan açık değil. İnstagrama girince resimler geç geliyor. Video açılması bekletiyor. Bunun önemi olmayana sorun olmaz. Ama dediğim gibi o hıza alıştıktan sonra diğeri bu ne dedirtiyor.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Hocam turkcell geçtim ayni konumda vodafone 7-8 mbps verirken Turkcell ;

Vodafone 4.5G Çok yavaş

Katildigim kampanyalar ilede uyguna geldi gayet 11 gb 1000 dk 54₺

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57AA54F79

Hocam turkcell geçtim ayni konumda vodafone 7-8 mbps verirken Turkcell ;

Katildigim kampanyalar ilede uyguna geldi gayet 11 gb 1000 dk 54₺
    212 megabit mi yazior download hizinda?Baz istasyonu size çalişiyor.

• Şu 4G yi sınırsız ve 10 megabit simetrik olarak 25 veya 40 liraya verseler uzun süre başka birşey istemem. 5 yıl bana bu hız yeter. Neyse biraz daha sabredelim 2023e şurada ne kaldı? Belki uzaydan internet alırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.