Şimdi Ara

VMware kullanımı (sanal pc'ye xp kurulumu resimli anlatım) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
266
Cevap
5
Favori
258.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum...Şimdi ben bu VM yi kurdum herşey tamam cd sürücüsünüde gösterdim.Ana makina win7 var ben XP kurdum cd sürüsünü de gösterdim,ama yinede hata alıyorum. sürücüye Xp cd simi takacam,yoksa herhangi bişey takmayıp kendi içerisindemi bulacak iso dosyasını
  • Wmare üzerinden Xp yüklemeyi sececeksiniz. sonra cd sürücüsünü göstereceksiniz. ileri devam ayirdiginiz alani sectikten sonra yükleme başliyor zaten. hatta xp'de otomatik oluyor bu pek bi ayar gerektirmiyor.
  • kardeş link yok güzel paylaşım ama nerden indireceğiz onuda söylesen tam süper olacakkk
  • download linki neden calısmyor ??
  • Bu süper bi programış şimdi indirdim ve kullanıyorm.. elimdeki işletim sistemi cd lerini deneme fırsatım olmuyordu. hazırlayanların eline emeğine sağlık
  • bunların indirme linkleri nerede??
  • pardon cok guzel bi paylaşıma benziyor ama nerden we nasıl indireceğiz:S bilgilendirirseniz sewinirm....
  • anakartı bozulmuş bir bilgisayardan söktüğümüz hdd yi vmware de mount edip boot edebilirmiyiz.
  • merhaba arkadaslar
    kurmak istiyorum ama bir turlur yapamadim asada downlaon yaziyor tıklıyorum fakat baska sayfa cıkıyor
    bana yardımcı olursaniz cok sevinirim
  • Windows 7'de sorun çıkaran oyunları bunda açarsam sorun kalır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khara-Khitai

Windows 7'de sorun çıkaran oyunları bunda açarsam sorun kalır mı?

VmWare deki ekran kartı kaldırırsa oynayabilirsin.
  • Programı yükledim yeniden başlattım. Windows açılmıyor, tam açılacakken mavi ekran çıkıp yeniden başlıyor. Güvenli modda açılıyor sadece. İ7 740QM, GT 425M, 6GB RAM. Sorun nedir?
  • arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen var mı vmware açıldıktan bir süre sonra bu sorun karşıma çıkıyor ondan sonra vmware kapanıyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

VMware Workstation unrecoverable error: (vcpu-0)
    NOT_IMPLEMENTED
    d:/build/ob/bora-385536/bora/devices/mainmem/mainMemHosted.c:2122
    A log file is available in "D:\Xp Pro\vmware.log". A core file is available in "D:\Xp
    Pro\vmware-vmx-3576.dmp". Please request support and include the contents of the
    log file and core file.
    To collect data to submit to VMware support, choose "Collect Support Data" from the
    Help menu.
    You can also run the "vm-support" script in the Workstation folder directly.
    We will respond on the basis of your support entitlement.

cevaplarınızı bekliyorum...
  • Baba büyüksün süper çalışma ellerine gözlerine sağlık.
  • Arkadaşlar win7 64 bit işletim sistemimde vmware workstation kurmaya çalışıyorum.Birkaç farklı vmware versiyonunu denedim fakat kurulum için setup dosyasına tıkladığımda gri boş bir setup penceresi açılıyor ve herhangi bir ilerleme olmuyor.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • kurulum dosyasına sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" yap ve öyle dene.
    (emin değilim çözümden ama denemekte fayda var)
  • onu da denedim çözüm olmadı malesef
  • Eline saglık cok güzel anlatmisin

VMware sanal pc kaldırmak icin önce oturumu kapatın sonra resimde görüldügü dibi delete disk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 5 Haziran 2011; 5:57:46 >

• arkadaşlar muhasebede kullandığımız ETA programı henüz yeni aldığım laptopun (win7) uyumlu değil onun için sanal bir sürücü ile XP yükleyeceğim..Konuyu başından sonuna kadar okudum sormak istediğim tek şey pc açılırken işletim sistemini seçme imkanımız var mı..?
  • arakadaslar merhaba;
    ben mac os işletim sistemi üzerine windows 7 kurmak istiyorum
    fakat daha önceki cevaplarda mac os tan bahsedilmemiş
    nasıl yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.