Şimdi Ara

VMware kullanımı (sanal pc'ye xp kurulumu resimli anlatım) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
267
Cevap
5
Favori
258.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kullandığım program. "bu programı sanal makinede kullanamazsın" hatası veriyor nasıl çalıştırabilirim? sanal makinede olduğumu gizlemek istiyorum. başka bir virtual machine programı bunu önleyebilir mi?
  • virtual PC yi denedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c.koptas C kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar sormak istedigim bir konu var. Yardimci olursaniz ne ala.
    Sanal sunucu kiralayarak excel word gibi dosyalarimi sanal sunucuda tutmam ve istedigim yerden bunlara ulasip calismam ve guvenli olarak sakladigina emin olmam hatta outlok mailimi yada ihtiyacim olan tum belgeleri orda saklamam mumkunmu? yada bir muhasebe programini oraya kurarak calismam mumkun mudur?
    Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirse mutlu olurum.

Selamlar
  • Selamlar. Başka bir bilgisayardan klonlayarak açtığım xp işletim sistemine Vmware tools kurmama rağmen aşırı yavaş çalışma söz konusu. 4gb ram ayırdım. Ama çok yavaş çalışıyor. YArdımcı olabilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytin998

Arkadaslar sormak istedigim bir konu var. Yardimci olursaniz ne ala.
    Sanal sunucu kiralayarak excel word gibi dosyalarimi sanal sunucuda tutmam ve istedigim yerden bunlara ulasip calismam ve guvenli olarak sakladigina emin olmam hatta outlok mailimi yada ihtiyacim olan tum belgeleri orda saklamam mumkunmu? yada bir muhasebe programini oraya kurarak calismam mumkun mudur?
    Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirse mutlu olurum.

Selamlar

Cloud bunun için var elbette mümkün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolg...

Selamlar. Başka bir bilgisayardan klonlayarak açtığım xp işletim sistemine Vmware tools kurmama rağmen aşırı yavaş çalışma söz konusu. 4gb ram ayırdım. Ama çok yavaş çalışıyor. YArdımcı olabilecek var mı acaba?

Kendi laptopınızda mı sanallaştırdınız? Sanallaştırma teknolojilerini her işlemci/ram aynı performansla gerçekleştiremeyebilir isterseniz 32 gb ayırın farkeden bir şey olmaz. Donanımınızın modelinin virtualization yeteneği nedir modeliyle arayarak bir göz atın yabancı kaynaklar var bolca internette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.