Şimdi Ara

Vitor Perrera, Lord Joker in nesi oluyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereye gitsem lord joker in perrera konusu, perrera mesajları karşıma çıkıyor. Perrera ilk FB ye geldiği zaman 7/24 perrera konuştun.

Gitti peşini bırakmadın Almanya da takip ettin, Çin'de takip ettin. 2. Kez Fenere geldi. Bizde sevindik. Senin sevinmenede sevindik. Gözün aydın. Geldi adamın falan dedik. 7/24 gene perrera savunmaya başladın. Adam gitti gene savunmaya başladın.

Adam Brezilya ya gitti hala daha adamın peşini bırakmadın. Bu adamda ne varda bu kadar takıntı yaptın kardeşim ? Cidden çok merak ediyorum.

İlk FB ye geldiği dönem. Başını mı okşadı, imzalı fotosunu mu verdi sana ? Maç çıkışı sana el mi salladı ?

Hadi öyle bir kitle var. Bir imzalı fotosunu alıp takıntı haline getiren adamlar var.

Ya da kötü bir durum yaşadın, psikolojininj kötü olduğu dönem mutlu mu etti seni ?

Atıyorum akrabalarından, ailenden birisi vefat etti, sende perrera döneminde, vefatin üzerine güzel bir galibiyet alınca, o üzüntü sonrası mutluluk, psikolojik olarak saplantı haline mi geldi ? Yani bu kadar bağlanmak için psikolojik bir etmende ariyorum.

Hadi diyelim aynı köyden olursunuz, aynı şehirden olursunuz, aynı milletten, aynı ülkeden olursunuz gene anlarım. Atıyorum Şenol Güneş Brezilya ligine gider. Onu takip edeni de anlarım. La elin portekizlisine bu kadar bağlanacak ne var ?

Adam görevini yapıyor. Parasını alıyor. Haksızlığa uğradığını düşünüyorsan, bende işyerinde işimi çok iyi yapıyorum ama el üstünde tutulmuyorum. Maaşım çok iyi değil. Benimde konumu aç, benide destekle o zaman başkan.

Cidden bu adamı neden bu kadar takıntı haline getirdin onu merak ediyorum. Hani sana gelir kazandıran bir yönü de yoktur diye düşünüyorum. Her ihtimali düşündüm ama neden bu kadar bağlandığını çözemedim.

Cidden çok merak ettiğim için bu konuyu açtım. Yanlış anlama. Neden bu kadar bağlandığını ciddi bir sebep sunarak anlatmani bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 14 Temmuz 2022; 1:31:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Portekizli bir arkadaşım vardı hocam, Porto taraftarı olduğu için Vitor hoca ilk geldiğinde sormuştum kendisine. Öyle ahım şahım şeyler söylemese de hocayı övmüştü arkadaş, bizim Türklere benzediğini de söylemişti. Sonra hocayı tanıdıkça, babacan tavırlarını, işine olan tutkusunu ve futbola olan bakış açısını gördükçe çok daha fazla sevdim. Haksızlığa uğradığı için de ekstra savunma ihtiyacı doğdu elbette. Adam Fenerbahçe'ye bir şeyler vermek için elinden geleni yapıyordu her şeyden önce, bunu bildiğim için hocayı her zaman savundum.

Oynattığı futbol benim kafamdaki futbola çok yakındı. Sıcakkanlıydı, babacandı, kenarda yerinde duramazdı. Bunlar benim için bir hocada mutlaka olması gereken özellikler. Hatta hep şunu söylerim ben, Fenerbahçe'nin teknik direktörü ben olsam, tıpkı Vitor Pereira gibi olurdum. Yani hoca tavırlarıyla da az çok bana benzediği için, ekstra yakınlık duymak çok normal. Hocayı bugüne kadar savunduğum için hiç pişman değilim, hoca futbolu bırakana kadar (vaktim el verdiğince) da takip etmeye devam edeceğim  

Bu arada hoca ile bugüne kadar yan yana gelmişliğim, imza almışlığım, fotoğraf çektirmişliğim yoktur. Hatta garip gelebilir ama kendisine ulaşmak için hiç çaba sarf etmedim. İnsanların düşündüğü gibi kafayı Vitor Pereira ile yemiş, gece gündüz Vitor ile yatıp kalkan bir adam değilim ben  

Arkadaslar 20 yila yakindir forumdayim 2015-2016 yilindaki muhabbetleri de hatirliyorum. Lord Jokeri rakip taraftar olmama ragmen severim cok saygili ve duzgun bir uye. Ben insanlara sirf baska takimli diye ters davranmam zaten bircok Fenerli ve Gs li sevdigim uye de vardir ozellikle eskilerden.

Neden bunlari soyledim, kendi taraftari da rakip de bu konuda cok ustune geliyor Lord Jokerin yillardir ben olsam bu kadar duzgun ve sakin cevap veremezdim her zaman takdir etmek lazim.

Bakin su acidan bakarsak adama o kadar haksizsin diyemeyecegim, 2015-2016 sezonunda Perrerali takimdan baska lig basindan sonuna kadar son donemde gercekten sampiyonluk mucadelesi verdigi olmadi Fenerin. Biz sampiyon oldugumuzda zaten hersey bitti demistik Besiktasin sakatliklari matematiksel olarak son haftaya kaldi, keza gecen sezon Trabzon isi salinca son haftalara matematiksel sans kaldi ama zordu. Ama boyle ciddi ciddi bastan sonra sampiyonluk yarisinda olmadi Fenerbahce. 2015-2016 da hatirliyorum 3. hafta da 30. hafta da ben Fener puan kaybettiginde seviniyordum sampiyonluk cok cekismeliydi.

Yani Perrera kadar son 7-8 yilda basarili olan bir hoca yok gecen sene basin basini yedi bence. Bilmiyorum hayallerinizin hocasi olmayabilir ama konuya biraz da boyle bakmak lazim.

Dinamo Kiev karsisinda yarin basarilar bu arada.

Vitor pereira bir simgedir. Bir düşünce yapısının öncüsüdür. Doğru ile yanlışı ayırt etmedir. Bugüne kadar hakkı en çok yenen adamdır. Bir nevi devrim şehidi derler ya onun gibi. Kendimizce hatta futbolunun gerçekleri ile doğruları savunurken adından bahsettiğimiz bir lider. Böyle görülürse aha iyi anlaşılacaktır.

Bunu yeni gördüm bildirimlerde. O yüzden geç cevap için özür diliyorum öncelikle.

Vitor Pereira konusunda hiçbir zaman trollüğüne savunma durumum olmadı. Bu tip iddialarda bulunan arkadaşlar var, görüşlerine saygı duyuyorum ancak onlara yanıldıklarını bir kez daha söylemem gerekiyor  

İnandığım bir şeyi desteklemek için illa bir çıkarımın veya kazancımın olması gerekmiyor. Vitor Pereira, Türkiye'de hakkı yenmiş büyük bir teknik direktör. Ben hep buna inandım, bu yüzden her zaman bu inancımın arkasında durdum. İnsanlara bu trollük gibi gelebilir fakat işin gerçeği öyle değil. Hatta hep şunu söylerim ben: ''Vitor konusunda keşke trollük yapıyor olsaydım. Çünkü o zaman, hoca kaybettiğinde moralim hiç bozulmaz, keyfim hiç kaçmazdı ''

• Bence başta, yani Pereira ilk geldiğinde, trollüğüne vitoru savunuyordu ama sonra iş ciddiye bindi.

• Adamı konuya çağırmayı unutmuşum :)

• Bunu yeni gördüm bildirimlerde. O yüzden geç cevap için özür diliyorum öncelikle.

Vitor Pereira konusunda hiçbir zaman trollüğüne savunma durumum olmadı. Bu tip iddialarda bulunan arkadaşlar var, görüşlerine saygı duyuyorum ancak onlara yanıldıklarını bir kez daha söylemem gerekiyor  

İnandığım bir şeyi desteklemek için illa bir çıkarımın veya kazancımın olması gerekmiyor. Vitor Pereira, Türkiye'de hakkı yenmiş büyük bir teknik direktör. Ben hep buna inandım, bu yüzden her zaman bu inancımın arkasında durdum. İnsanlara bu trollük gibi gelebilir fakat işin gerçeği öyle değil. Hatta hep şunu söylerim ben: ''Vitor konusunda keşke trollük yapıyor olsaydım. Çünkü o zaman, hoca kaybettiğinde moralim hiç bozulmaz, keyfim hiç kaçmazdı ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker -- 15 Temmuz 2022; 16:18:19 >

• Lord Joker kullanıcısına yanıt

Başkan trolluk yapıyorsun diye demedim. Merak ettim ama cevabın pek tatmin etmedi açıkçası. Daha drama dolu bir cevap bekliyordum.

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Vitor Pereira ilk kez Fenerbahçe'ye gelmeden önce kendisini takip ediyor muydun hocam, hayranlığın var mıydı?
    Karakteri mi seni bağladı bu kadar? Sıcakkanlı, canayakın bir mizacı var çünkü.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Acaba bir baba figürü olarak görmüş olabilir mi ? Bu olayda ben psikojik bir etmen arıyorum. Bişey tetiklemiş ama farkında olmamış olabilir.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    Belki de, olabilir. Babası vefat etmiş olabilir, başka bir şey olabilir. Yarasını deşmiş olmayalım. Belki de forum da popüler olmak için böyle bir yola girdi zamanında ve devam ettirdi. Bilemeyiz ne olduğunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vitor Pereira trolü olur kendisi.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Portekizli bir arkadaşım vardı hocam, Porto taraftarı olduğu için Vitor hoca ilk geldiğinde sormuştum kendisine. Öyle ahım şahım şeyler söylemese de hocayı övmüştü arkadaş, bizim Türklere benzediğini de söylemişti. Sonra hocayı tanıdıkça, babacan tavırlarını, işine olan tutkusunu ve futbola olan bakış açısını gördükçe çok daha fazla sevdim. Haksızlığa uğradığı için de ekstra savunma ihtiyacı doğdu elbette. Adam Fenerbahçe'ye bir şeyler vermek için elinden geleni yapıyordu her şeyden önce, bunu bildiğim için hocayı her zaman savundum.

Oynattığı futbol benim kafamdaki futbola çok yakındı. Sıcakkanlıydı, babacandı, kenarda yerinde duramazdı. Bunlar benim için bir hocada mutlaka olması gereken özellikler. Hatta hep şunu söylerim ben, Fenerbahçe'nin teknik direktörü ben olsam, tıpkı Vitor Pereira gibi olurdum. Yani hoca tavırlarıyla da az çok bana benzediği için, ekstra yakınlık duymak çok normal. Hocayı bugüne kadar savunduğum için hiç pişman değilim, hoca futbolu bırakana kadar (vaktim el verdiğince) da takip etmeye devam edeceğim  

Bu arada hoca ile bugüne kadar yan yana gelmişliğim, imza almışlığım, fotoğraf çektirmişliğim yoktur. Hatta garip gelebilir ama kendisine ulaşmak için hiç çaba sarf etmedim. İnsanların düşündüğü gibi kafayı Vitor Pereira ile yemiş, gece gündüz Vitor ile yatıp kalkan bir adam değilim ben  

• Steph Curry profil fotoğraflı,Beşiktaş amblemiyle forumda takılan Lord Joker’i hatırlayanlar.....

• Arkadaslar 20 yila yakindir forumdayim 2015-2016 yilindaki muhabbetleri de hatirliyorum. Lord Jokeri rakip taraftar olmama ragmen severim cok saygili ve duzgun bir uye. Ben insanlara sirf baska takimli diye ters davranmam zaten bircok Fenerli ve Gs li sevdigim uye de vardir ozellikle eskilerden.

Neden bunlari soyledim, kendi taraftari da rakip de bu konuda cok ustune geliyor Lord Jokerin yillardir ben olsam bu kadar duzgun ve sakin cevap veremezdim her zaman takdir etmek lazim.

Bakin su acidan bakarsak adama o kadar haksizsin diyemeyecegim, 2015-2016 sezonunda Perrerali takimdan baska lig basindan sonuna kadar son donemde gercekten sampiyonluk mucadelesi verdigi olmadi Fenerin. Biz sampiyon oldugumuzda zaten hersey bitti demistik Besiktasin sakatliklari matematiksel olarak son haftaya kaldi, keza gecen sezon Trabzon isi salinca son haftalara matematiksel sans kaldi ama zordu. Ama boyle ciddi ciddi bastan sonra sampiyonluk yarisinda olmadi Fenerbahce. 2015-2016 da hatirliyorum 3. hafta da 30. hafta da ben Fener puan kaybettiginde seviniyordum sampiyonluk cok cekismeliydi.

Yani Perrera kadar son 7-8 yilda basarili olan bir hoca yok gecen sene basin basini yedi bence. Bilmiyorum hayallerinizin hocasi olmayabilir ama konuya biraz da boyle bakmak lazim.

Dinamo Kiev karsisinda yarin basarilar bu arada.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Başkan biz adama sen ne yaptın demedik. Kin ve nefret yok konuda. Açıkçası neden bu kadar kafayı taktığını merak ettim. Psikoloji ilgi alanım olduğu için geçmiş travmalarından mi kaynaklı onu çok merak ettim.

• All Nightmare kullanıcısına yanıt

Şampiyon olmasın vitor bu forumdan gidiyorum diyip 2. hesabı açması. Ifşa olduğunda " yok ben değilim " diye yalanlamaları. bjk forumunda Fenerbahçe'yi gömmesi  

Ne kafayi takmasi hocam adami taniyorum muhabbetleri biliyorum kendi acimdan yorum yazdim. Asil kafayi takan sensin adama ozel konu acmissin Lord Joker hakkinda pozitif yorum yapana travma yasamis psikopat demeye getiriyorsun.

Disardan bakildiginda kim kafaya takmis gozukuyor acaba?

• belki de vitorun ta kendisidir

Yazdıklarımı anlamamışsın ki.

Neden bu kadar kafayı taktığını merak ettim derken, senin neden konuya kafayı taktığını değil, lord joker in vitor perrera ya neden bu kadar kafayı taktığını merak ettim.

Senin piskoljik olayını değil, lord joker den bahsediyorum o mesajda. Sen niye kendi uzerine alındın :)

Sen olayı anlamamışsın bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 22 Temmuz 2022; 7:25:32 >

Ha afedersin hocam ben bana soyledin sandim :)

Neyse ama, adam saygi cercevesinde gorusunu belirtiyor cok ustune gitmeye gerek yok.

Anlatıyom işte hocam. Adamın üstüne gitmiyom. Neden bu kadar bağlandığını merak ettiğim için sordum diyorum.adami sevdiğimiz için soruyoruz. Birazda muhabbet dönsün. Başka bişey yok.

• Konuyu açan arkadaşın kötü niyetli olduğunu asla düşünmüyorum. İlk mesajı okuduğumda da şahsen beni rahatsız etmedi, çünkü fikrinin temelinde ''itham etme'' değil, ''merak etme'' var. Merak etmiş, acaba bir travma yaşadı da bundan mı çok bağlandı diye. ''Yaaav Lord Joker trollük yapıyor işte'' deyip desteksiz sallamaktansa, ortaya bir fikir koymaya ve bu durumun altında yatabilecek nedenleri sorgulamaya çalışmış. Ben takdir ediyorum bu yüzden konuyu açan güzel kardeşimizi. Ülkece keşke böyle sorgulamaya açık olsak hep...

@Efsanelerölmezunutmayın Bu arada şu konuya da açıklık getireyim. Çok şükür travmalarla dolu bir geçmişim olmadı. Bilakis Allah'a hep şükrederim, hayatımdan hep memnundum. Şimdi de çok memnunum. Ailemde herkes sağ. Ciddi bir sıkıntı da pek yaşamadım. Yani elbette yaşadığımız olmuştur ama herkes kadar. Onun için de şikayet etmek olmaz  İnsanlar ne sıkıntılar, ne dertlerle uğraşıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.