Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

bu konuyu görünce merak edip arada cin ligi puan durumuna bakiyorum, keske daha yakindan takip edebilecegimiz bir lige gelse

Alıntıları Göster
    İnşallah o da olur hocam, Vitor hoca daha genç önünde bi 15 senesi var en azından, o günleri de görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    fenerde basarili buluyordum ben ne aykut hica gibi defansif ne de schuster gibi ofansif oynatiyordu.

• Vitor hocam adamdır o sezon şampiyonlar liginde yarı final oynayacak Monacoy'a karşı gayet iyi kadro çıkarmıştı gayet iyi bir oyun ortaya koymuştu sadece bu da değil örnekleride var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Önümüzdeki 10 sene daha durması muhtemel

Alıntıları Göster
    Böyle partizanı olursa neden olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat sonra Guoan deplasmanı var, çok kritik ve zor maç. Neyse ki hocamın puan kaybetme lüksü var ama umarım kayıpsız geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

2 saat sonra Guoan deplasmanı var, çok kritik ve zor maç. Neyse ki hocamın puan kaybetme lüksü var ama umarım kayıpsız geçer.
    nazar değdirme puan kaybetme lüksü falan
  • Hocammmm <333

Vitor Pereira Takip Konusu

• Hulk'un attığı gol ile 1-0 öne geçti hocamın takımı şanlı Shangai SIPG
  • Bitti be 1-0 kazandık Beijing Gouan deplasmanında Açıkçası galibiyete inanmıyordum, Roger Schmidt'in Beijing'i çok güçlü bir hücum hattına sahip ve her maç bir şekilde gol atıyorlardı. Fakat gel gelelim maçı izleyince yanıldığımı anladim. Harika oynadık harika, hem hücum hem de savunmada iyi performans gösterdik, tam bir kompakt takım görünümündeydik, kazanamasak çook yazık olacaktı neyse ki kazandık harika bir gün

Bir mucize gerçekleşti diyebiliriz, gecen hafta Evergrande'yi içeride, bu hafta Beijing'i deplasmanda yendik. Şampiyonluk yolundaki en büyük 2 rakibi arka arkaya yenmek muazzam bir olay, Çin takımlarına asina olmayanlar için şöyle özetleyeyim : Sen önce Galatasaray'ı içeride, sonraki hafta da Beşiktaş'ı deplasmanda yeniyorsun ve bunu da ligin bitimine 6 hafta kala yapıyorsun. MUAZZAM BAŞARI

• Böyle hücum gücü olan bir takıma maç boyu 6 şut çektirmek kolay kolay hiçbir Çin ligi takımının başarabileceği iş değil.

Nazar değmesin Vitor hoca tarih yazıyor yine .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 29 Eylül 2018; 16:49:3 >
  • Opecial Sne

Vitor Pereira Takip Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Hulk'un attığı gol ile 1-0 öne geçti hocamın takımı şanlı Shangai SIPG
    Hocam iyi takip ediyorsun maşallah, doğru yolu bulmandan dolayı çok sevinçliyim

• quote:

Hocam iyi takip ediyorsun maşallah, doğru yolu bulmandan dolayı çok sevinçliyim

Alıntıları Göster
    Herkes hata yapabilir önemli olan hatadan dönmek.Hocam beni affetsin takımın başındayken ona sövmüşlüğüm çoktu ama o dönem hayatımın zor bir dönemiydi agresifliğim ona özel değildi
  • 6 hafta kala Luneng ile olan puan farkı 11, bugünkü sonuçla Beijing ile aramızdaki puan farkı da 10 oldu. Artık şampiyonluk yarışı 2 takim arasında Guangzhou ve biz, iyi olan ve hakeden şampiyon olsun, umarım hakeden de kazanan da biz oluruz. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hakediyoruz

Evergrande ile 1 maçımız daha var, orada yenilsek bile puan farkı olarak 1 puan önde oluyoruz, önemli olan diğer maçlarda galibiyet alabilmek. 5/6 bizi şampiyon yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Herkes hata yapabilir önemli olan hatadan dönmek.Hocam beni affetsin takımın başındayken ona sövmüşlüğüm çoktu ama o dönem hayatımın zor bir dönemiydi agresifliğim ona özel değildi

Alıntıları Göster
    Helal olsun, bu bir erdemdir işte her insan değişir nihayetinde, senin de dediğin gibi önemli olan bir yanlış yapmışsan onu kabullenip doğruya yönelmektir

• quote:

Bitti be 1-0 kazandık Beijing Gouan deplasmanında Açıkçası galibiyete inanmıyordum, Roger Schmidt'in Beijing'i çok güçlü bir hücum hattına sahip ve her maç bir şekilde gol atıyorlardı. Fakat gel gelelim maçı izleyince yanıldığımı anladim. Harika oynadık harika, hem hücum hem de savunmada iyi performans gösterdik, tam bir kompakt takım görünümündeydik, kazanamasak çook yazık olacaktı neyse ki kazandık harika bir gün

Bir mucize gerçekleşti diyebiliriz, gecen hafta Evergrande'yi içeride, bu hafta Beijing'i deplasmanda yendik. Şampiyonluk yolundaki en büyük 2 rakibi arka arkaya yenmek muazzam bir olay, Çin takımlarına asina olmayanlar için şöyle özetleyeyim : Sen önce Galatasaray'ı içeride, sonraki hafta da Beşiktaş'ı deplasmanda yeniyorsun ve bunu da ligin bitimine 6 hafta kala yapıyorsun. MUAZZAM BAŞARI
    Vay be ne muazzam başarı

• quote:

6 hafta kala Luneng ile olan puan farkı 11, bugünkü sonuçla Beijing ile aramızdaki puan farkı da 10 oldu. Artık şampiyonluk yarışı 2 takim arasında Guangzhou ve biz, iyi olan ve hakeden şampiyon olsun, umarım hakeden de kazanan da biz oluruz. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hakediyoruz

Evergrande ile 1 maçımız daha var, orada yenilsek bile puan farkı olarak 1 puan önde oluyoruz, önemli olan diğer maçlarda galibiyet alabilmek. 5/6 bizi şampiyon yapıyor
    hocam vitora tekrar fenerbahçe teklif yapsa dönermi takıma hulkla birlikte ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam vitora tekrar fenerbahçe teklif yapsa dönermi takıma hulkla birlikte ?

Alıntıları Göster
    Hocam Vitor hoca dönebilir de Hulk ihtimalini unut, sıfıra yakın bir ihtimal.

• quote:

Hocam Vitor hoca dönebilir de Hulk ihtimalini unut, sıfıra yakın bir ihtimal.

Alıntıları Göster
    neden hocam yaşlandı
  • quote:

Bitti be 1-0 kazandık Beijing Gouan deplasmanında Açıkçası galibiyete inanmıyordum, Roger Schmidt'in Beijing'i çok güçlü bir hücum hattına sahip ve her maç bir şekilde gol atıyorlardı. Fakat gel gelelim maçı izleyince yanıldığımı anladim. Harika oynadık harika, hem hücum hem de savunmada iyi performans gösterdik, tam bir kompakt takım görünümündeydik, kazanamasak çook yazık olacaktı neyse ki kazandık harika bir gün

gs'yi hep yeniyoruz içerde zaten keşke başka takımı örnek gösterseydin

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.