Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitti sonunda be, bitti Alllah'ım şükürler olsun, Evergrande'yi de yendik ahahahaha keyfim aşırı yerinde

1.dakikada Wu Lei reis golü yazdığında bütün senaryo lehimize döndü, topu Evergrande'ye verip akıllı oynadık. Talisca'ya da muazzam önlem almış Vitor hoca, çok büyük adam gerçekten

Defansif bir kadroyla cıkmamamiza rağmen takımca iyi savunma yaptık, orta saha üçlüsünün ikisi Hulk ve Oscar'dı, şampiyonluk maçında bu kadro büyük cesaret gerektiren bir işti. Akhmedov yerine Hulk'u orta sahaya çekip Elkeson'u da forvet olarak kullanmamiz işe yarıyor gerçekten, forvetsiz sikinti yasiyoruz, Wu Lei de daha iyi savunuluyor ve haliyle etkisiz kalıyor.

Şampiyonluk adına en kilit maç buydu, çok formda olan Evergrande'ye darbeyi vurduk. Önümüzdeki 2 mac olan Yatai ve Beijing maçlarından 6 puan çıkarırsak %90 şampiyonuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Yine korkak futbol oynatmış Vitor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Yine korkak futbol oynatmış Vitor hocam
    İnsanın adı çıkacağına canı çıksın gerçekten de hocam

An itibariyle ligin en az gol yiyen ve en çok gol atan 2 takımından biriyiz, gol kralı bizden, asist kralı da bizden. Maşallah diyelim

• Kralın 1.dakikadaki golü

• Vitor hocama inanıyoruz %100 şampiyon olacak ve Avrupada iyi bir takımın başına geçecek
  • Hocam ligin en kritik maçını kazanmış ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir adım atmış. Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Hocam ligin en kritik maçını kazanmış ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir adım atmış. Tebrikler.
    Teşekkürler hocam, eksik olma

• Hocam hem cocuman'dan hem aykuttan hem advokattan daha iyi hoca. Değerini bilemedik. Ali koç Vizyonu ile uefa aldırırdı hoca bize.
  • tebrikler.

• Özledik güzel insan

• Geçen sezon şu Lei Wu nun adı epey Beşiktaş ile geçmişti. Bu elemanın Avrupa da neler yapabileceğini merak ediyorum. Bir H.M Son etkisi yaratır mı ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Geçen sezon şu Lei Wu nun adı epey Beşiktaş ile geçmişti. Bu elemanın Avrupa da neler yapabileceğini merak ediyorum. Bir H.M Son etkisi yaratır mı ki.
    Hocam net şekilde söyleyebilirim ki Son etkisi yaratır. Oscar ve Hulk gibi bitmemiş hala Avrupa'da top kulüpler dışında her takımda banko çıkabilecek oyuncularla aynı takımda oynadığı için bu kıyaslamayı daha iyi yapabiliyorum. Wu Lei'nin Hulk ve Oscar'dan aşağı kalır yanı yok. Şu anda ligde 21 maçta 21 gol 6 asisti var ancak 5-6 maç yabancı sınırlaması yüzünden etkisiz ve verimsiz olduğu santraforda oynamak zorunda kaldı, o zamanlarda da pek gol atamadı yoksa şimdiye 25-26 golü bulmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Özledik güzel insan

Şu çocuk maç sonrası röportaj vermişti ''dünyanın en mutlu insanı benim'' diye. Bir çocuğu bu derece sevindirmesi bile hocanın yüreğinin büyüklüğünü gösteriyor.

Hem de çok özledik, bir gün mutlaka Yeniden Fenerbahçe'de olacak inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Şu çocuk maç sonrası röportaj vermişti ''dünyanın en mutlu insanı benim'' diye. Bir çocuğu bu derece sevindirmesi bile hocanın yüreğinin büyüklüğünü gösteriyor.

Hem de çok özledik, bir gün mutlaka Yeniden Fenerbahçe'de olacak inşallah.

Alıntıları Göster
    Bir daha buralara uğramaz.Yarı final oynayan Monaco'ya hakem yüzünden elendi diye kovuldu yerine getirdikleri Advocaat dede takımı umursamadı bile.Daha da Vitor zamanı iyi oynayan Emenike,Salih,Aatıf gibi adamları küstürdü taraftarın önüne attı.
    Ben Porto'ya geri döneceğini,oradan da Premier Lig'te Everton,Leicester,West Ham gibi takımlara gideceğini düşünüyorum.

• İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hayırlısı neyse o olsun, hocanın kalbi temiz ve bizim ülkede birçok haksızlığa maruz kaldı. Dolayısıyla başarılı olsun da nerede olursa olsun artık pek umursamıyorum

Ama tabii ki şampiyon olursa inşallah Çin kulübü sözleşmesini uzatmaz, sözleşmeyi uzatmazsa Avrupa'ya döner çünkü.

O Monaco maçlarını da unutamıyorum, çok acayip bir maçtı Wiel'in asisti Emenike'nin golü falan Şampiyon olsaydı Fenerbahçe'de kalmıştı belki de, ah o Beşiktaş maçı bitirdi bizi. 5 puanla şampiyonluk kaçtı, düşünsene Olimpiyat'ta hakkımız olan 3 puanı Beşiktaş'tan al, bize ver biz 77, onlar 76 oluyordu. Tek maçla şampiyon takımın değiştiği sezondu...

• quote:

Valla hocam hayırlısı neyse o olsun, hocanın kalbi temiz ve bizim ülkede birçok haksızlığa maruz kaldı. Dolayısıyla başarılı olsun da nerede olursa olsun artık pek umursamıyorum

Ama tabii ki şampiyon olursa inşallah Çin kulübü sözleşmesini uzatmaz, sözleşmeyi uzatmazsa Avrupa'ya döner çünkü.

O Monaco maçlarını da unutamıyorum, çok acayip bir maçtı Wiel'in asisti Emenike'nin golü falan Şampiyon olsaydı Fenerbahçe'de kalmıştı belki de, ah o Beşiktaş maçı bitirdi bizi. 5 puanla şampiyonluk kaçtı, düşünsene Olimpiyat'ta hakkımız olan 3 puanı Beşiktaş'tan al, bize ver biz 77, onlar 76 oluyordu. Tek maçla şampiyon takımın değiştiği sezondu...
    Ersan denen kasap 4 sarı kartlık faulle oynayıp tek sarı kartla bitirdi maçı.Ayrıca Bjk'nin ilk golü ofsayt,son golünde de Gomez Alves'i çekip düşürmüştü.Alves gibi öküz bir adam düştüyse net fauldür,Alves çirkef falandı ama sahtekarlığı yoktu.
    Sezonun gittiği maç 4'lük olduğumuz Antalya maçıydı.O günden sonra psikolojik olarak havlu attık lige zaten.Sonrasında birkaç maç kör topal götürdük ama rvp çöpünün ıska geçtiği Osmanlı maçı,50 tane atak yapıp 1 tane gol atamadığız Gs derbisi,ardından da gelen Konya yenilgisi işi bitirdi.
    Van Persie ve Ozan transferleri olmasa,Sow'u göndermesek çok net şampiyon olurduk.Aziz Ozan'a 7 milyon vereceğine bir tane merkez ortasaha alsaydı bu kadar kısır bir takım olmazdı.Vitor yalvardı almayın gerek yok diye ama dinletemedi Aziz efendi Bjkye transfer çalımı atacak ya.Emre kalsa bile yeterdi.Emre'yi ne Vitor gönderir ne Terraneo.Millet buldu günah keçisi sallıyor,ne tanısınlar Emreyi Ahmeti Mehmeti.Belli ki Aziz göndertti,bunları da paravan olarak kullandı

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Ersan denen kasap 4 sarı kartlık faulle oynayıp tek sarı kartla bitirdi maçı.Ayrıca Bjk'nin ilk golü ofsayt,son golünde de Gomez Alves'i çekip düşürmüştü.Alves gibi öküz bir adam düştüyse net fauldür,Alves çirkef falandı ama sahtekarlığı yoktu.
    Sezonun gittiği maç 4'lük olduğumuz Antalya maçıydı.O günden sonra psikolojik olarak havlu attık lige zaten.Sonrasında birkaç maç kör topal götürdük ama rvp çöpünün ıska geçtiği Osmanlı maçı,50 tane atak yapıp 1 tane gol atamadığız Gs derbisi,ardından da gelen Konya yenilgisi işi bitirdi.
    Van Persie ve Ozan transferleri olmasa,Sow'u göndermesek çok net şampiyon olurduk.Aziz Ozan'a 7 milyon vereceğine bir tane merkez ortasaha alsaydı bu kadar kısır bir takım olmazdı.Vitor yalvardı almayın gerek yok diye ama dinletemedi Aziz efendi Bjkye transfer çalımı atacak ya.Emre kalsa bile yeterdi.Emre'yi ne Vitor gönderir ne Terraneo.Millet buldu günah keçisi sallıyor,ne tanısınlar Emreyi Ahmeti Mehmeti.Belli ki Aziz göndertti,bunları da paravan olarak kullandı

Alıntıları Göster
    Ağzına sağlık

• bende bunu cok soyledim. sow gitmese ve fb iyi bir 6 alsa sampiyondu.

• İyi bir 8 hocam, 6 değil.

• quote:

İyi bir 8 hocam, 6 değil.
    cocu hakkında ne düşünüyorsun hocam bence çok hucum yaptırıyo bu yönü güzel
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.