Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam toxic fb'den kurtulunca gençleşmiş. takipteyiz

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt

Oha ekipce 10 yas genclesmis adamlar. Bakinca cok sasirdim.

Ulan fener ulan fener     

• kafası rahat, mutlaka şampiyon olmalısın gibi psikopat bir ortamın olmadığı, rıdvan vs türevlerinin olmadığı yerde 3 seneye 1 şampiyonluk kazandırır hocam corinthians'a. portekizce konuşuyorlar zaten farkını yaratır hocam hemen.

• Bu gelene kadar dolu dizgin giden Corinthians ile ilk maçında şamar oğlanına çevrilince kimse mesaj atmamış konuya, ne kadar ilginç. Herhalde daha ilk maçı diye 4-2-3-1 oynamış. Takıma biraz alışınca Willian'ı sol bek, Giuliano'yu sağ bek yapıp Paulinho'yu kulübeye çeker artık.  

• Adam kendi klasmanında açık ara lider. Oyun olarak üstün olduğu bir maçta daha yeni gelidği takımında birinci dakikada yediği bir golle yenildi. Hemen saldırmaya başlamışlar. Hiç şaşmaz. Şampiyonluk gelince kaybolurlar ortadan

• vitor hocam daha maç bitmeden 4'ledi rakibini.

Museu de memes do Corinthianstwitter
    “se o vitor pereira acha, eu concordo se o vitor pereira erra, eu perdoo se o vitor pereira pensa, eu admiro se o vitor pereira tem 100 fãs, eu sou um deles se o vitor pereira tem 1 fã, eu sou esse fã se o vitor pereira não tem fãs, eu não existo”
    https://twitter.com/museu_sccp/status/1502772942219976713

vitor pereira öyle düşünüyorsa katılıyorum

vitor pereira hata yaparsa onu affederim

vitor pereira düşünürse ona hayranım

vitor pereira'nın 100 hayranı varsa onlardan biri benim

vitor pereira'nın 1 hayranı varsa o hayran benim

vitor pereira'nın hayranları yoksa ben de yokum yoksa be

bir corinthians taraftarının yazdıkları.

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt

Hocamızın kıymetini bilen insanların var olması ne güzel...

• Hocamız YARI FİNALDE!

Bu geceki zafer çok önemliydi. Maçı izlemedim ama kalbimiz her zaman Vitor hocamızla. İnşallah bir kupa daha kazanır, bunu çok hak ediyor.

İşi zor ama imkansız değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu insanlara çok üzülüyorum. Gecenin 3'ünde Vitor'un takımı gol yedi diye kahkaha atanlar, dalga geçenler, İrfan Can'ın kahve içtiği görseli atanlar, Mesut Özil gif'i atanlar... Ama diledikleri şey olmadı işte.

Corinthians Türkiye admini de çok güzel yanıt verdi hepsine. Ellerine sağlık  

twitter
    “😎 "SİZ SİZ OLUN, ERKEN SEVİNMEYİN" ADLI GÖRSEL 🔥”
    https://mobile.twitter.com/TRCorinthians/status/1507150718385496068
  • Vitor'un fedaileri takibi bırakmış sanırım. Bizi gelişmelerden haberdar ederler diye bekliyorum ancak Sao Paulo tokatlayınca gelip 2 kelime yazamamışlar. Corinthians taraftarı, başlarına musallat olan belanın farkına varmıştır herhalde.

• Pereira fanları konuyla ilgilenmeyecekse konuyu devralmaya hazırım. Always Ready diye bir takım tarafından madara edileli 2 gün oldu, daha gelip bilgi veren olmamış. Gerçi son mesajları Guarani'yi penaltılarla geçtiklerinde atılmış. O günden beri Sao Paulo da bir tur tokatladı, 2 kelime eden yok. Corinthians'tan da kovulduktan sonra İsmail Kartal'ın yanına staja gelip biraz hocalık öğrense bari. İsmail gibi berbat bir hoca bile 1 ayda bunun bıraktığı enkazı topladı.

• Lige ikide iki yaparak başladı :D

Ağlamaya devam

• Sevgili @Sadece Ölüler Görür nickli üye arkadaşımız,

Konuyu boş bırakma yahu. 3 maçtır yazmamışsın hiç  

• abi şu konunun 115 sayfa olması araştırılsın böyle bir saçmalık görmedim adfjaşskf

• Vitor Pereira bir simgedir. Futbola ve doğrulara değer verenler ile vasat severlerin arasında bir mücadeledir. Vitor Pereira ya düşmansanız. İşte böyle 8 senede hiç şampiyon olamazsınız

• Hocam umarım başarılı olursun futbol iklimi Türkiyeye en benzer 3 ülkeden birine gittin(meksika,brezilya,arjantin 10 sene önce olsa portekizi de sayardım ama adamlar makası açtı) yine zor ata oynadın ama başarırsan çok büyük süksen olur.Crespo,kim,ferdi ve osayi için de teşekkürler hocam

• Biri şu herifi alıntılasın. Sesiniz çıkmıyor falan diyordu. Pereira 4 maçta 3 galibiyet ile ligde lider şuan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 2 Mayıs 2022; 10:14:6 >
  • Vitor 2 sene sonra Premier lige gider hocam yine ders veriyor herkese

• Ligde lider kupalara da galibiyetle başladı maşallah hocam benim

• huso, Noctivagant, pala falan 2 haftaya kovulacak diyince ben de kötü gidiyor sanmıştım. Hem ligde hem Libertadores grubunda lider, kupada da tur atlamış takımıyla. Başarılarının devamını dilerim hocaya. Paulinho, Fagner, Willian vs Fenomeno Ronaldo'yla kulis yapıp başını yemez umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 12 Mayıs 2022; 22:41:24 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.