Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocayı destekleyenlerden biriyim bizden ayrıldıktan sonra ne yapmış diye bir kaç kez buraya baktım sadece,ne maçını izledim ne de detaylı takip ettim, ne yapar neler dönüyor hiçbir bilgim yok, ben destekleyen biriyken bu kadar ilgisizken desteklemeden takip eden insanın motivasyonunu anlam veremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereira Takip Konusu
    Vitor Pereira Takip KonusuCorinthians Türkiye 🇹🇷twitter
    “🏟️ Takımımız bu sene Neo Quimica Arena'da oynadığı 7 maçın 6'sını kazandı ve 1'inde berabere kaldı. 🏟️ 7 Maç ✅ 6 Galibiyet ⭕ 1 Beraberlik 🥅 Yenilen gol: 1 ⚽ Atılan gol: 13 👉 Vitor Pereira, bu ilk 7 maç itibariyle Tite'nin NQA'da en iyi başlangıç rekorunu egale etti.”
    https://twitter.com/TRCorinthians/status/1525000187504205824
  • O 1 beraberlik de hocanın geldiği ilk maçlardan biriydi ve Paulista çeyrek final maçıydı. Maç penaltılara gitmiş, Corinthians yarı finale yükselmişti. Bu arada yine de hocanın beraberlik ile ilgili söylediği çok güzel bir şey var:

Vitor Pereira Takip Konusu
    “Vitor Pereira: "Bir beraberlik bizi uykusuz bırakmalı. Zaferi alışkanlık haline getirmeliyiz. DNA'mızın zihniyeti bu olmalı."”
    https://twitter.com/TRCorinthians/status/1524783818950991872
  • Henüz başarıyı konuşmak için de başarısızlığı konuşmak için de erken. Neler kazanacağımızı veya kaybedeceğimizi sezon bitince göreceğiz.

“Vitor Pereira: "Burada henüz hiçbir şey kanıtlamadım. Birkaç maç kaybettim, genellikle çok fazla kaybetmem, birkaçını kaybettim çünkü takımı en iyi şekilde hazırlamama izin vermeyen koşullarda geldim."”
    https://twitter.com/TRCorinthians/status/1524059866796548098
  • Anti Pereiracılar sesiniz kesildi hayırdır?

• Bir sonraki kötü sonuç veya beraberlik için pusuya yatmışlardır. En ufak tökezlemede ''ben demiştim bu adamdan bir şey olmaz'' diye hem forumlara hem ekşi sözlük'e akın ederler, onun dışında pek sesleri solukları çıkmaz. Arada da hakaret edip sakat ve bitik futbolcuları baş tacı yaparlar.

• Yahu siz nasıl bir ruh hali içerisindesiniz. Hiç mi işiniz gücünüz yok Vitor Perreira takip ediyorsunuz. Sanki yerli hoca Dünya'da farklı takımlarda görev alıyor da adamın kariyerini takip ediyorsunuz. Şu futbol alanında ki en enteresan topluluk yemin ediyorum. Takip edilen hoca da sanki 55744 tane UCL, gittiği her takımda lig şampiyonlukları, sayısız kupa, bir sürü başarı elde etmiş hoca sanki. Vasatoğlu vasat hocanın peşinden neden koşuyorsunuz abi siz anlamıyorum ya.

• Fluminense daha geçen hafta 4 tane sapladı bunlara, kaleye 2 isabetli şut çekebildi profun takımı. Boca'ya da 2 maçta 2 isabetli şut çekebildiler. Vitor Pereira Takip Konusu 

• Vitor Pereira sıradan bir isim değil, sizin hatanız meseleyi tek bir isme indirgemeniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt

He he aynen.Vitor Pereira Takip Konusu 

• Lord Joker kullanıcısına yanıt

Dostum sen sıyırmışsın.

• Adam bocayı elemiş geçen hafta 4 yedi diyor :D

Şu kafa ile uzaya bile gideriz

• 2.5 a gelen adam ı18 e sattık teşekkürler Hocam benim

• Teşekkürler hocam. Evlatlarının gidişini böyle izliyoruz:

• Adamın aldırdığı boş oyuncu yok, RVP ve Mesut gibi sakat, çakma, bitik starlarla Fenerbahçe'yi mahvettiler.

• Bu sene şampiyonluğun en büyük adayı olmamızı Vitor Hocamıza borçluyuz, geçen sene defans kısmını oturtup oyuncuları devşirdi, bu sezon da Jorge Hocam hücum tarafını hallediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Attenborough kullanıcısına yanıt

Şunu okuyunca aklıma geldi, kimi isimler var attığı kazıklar yüzünden bugün elimiz kolumuz bağlı, kimi isimler var aldırdığı oyuncu ile geliştirdiği oyuncular ile gittiği zaman bile katkısını veriyor takıma.

Kazıklara Örnek;

Samatta

Gustavo

İrfan (Biliyoruz yetenekli ama top oynamıyor, Arda kadar top oynamıyor.)

Mesut

...

Yatırımlara Örnek;

Ferdi

Altay

Vedat

Crespo

Kim

...

İşin komik tarafı nerede kazık atan var seviliyor, yatırım yapan, mimarlık yapmaya çalışana sövülüyor. Vitor Pereira Takip Konusu 

• Sadece bir teknik direktör değil. Aynı zamanda öğretmen.

“"Vitor Pereira benimle her gün ilgileniyor, bu benim gelişimim için. Bir kere konuştuk, benim için çok önemliydi, bana güven verdi. Gittikçe daha da büyüyorum, gelişiyorum." 🎙️Roni”
    https://twitter.com/TRCorinthians/status/1547861044747386880
  • Bu sezon gerçekleşen bir ilk daha. Hocam yine mucizeler gerçekleştiriyor.

“🔥 4 YIL SONRA ÇEYREK FİNALDEYİZ MS| Santos 1x0 Corinthians Corinthians, Brezilya Kupası son 16 turunda Santos'u toplamda 4x1'lik skorla eledi ve çeyrek finale yükseldi. Takımımız 2018'de final oynamıştı, o tarihten bu yana Brezilya Kupasında ilk defa çeyrek final oynayacağız.”
    https://twitter.com/TRCorinthians/status/1547407132651405314
  • Ne yazık ki taraftarın büyük bir kısmı celladına aşık. RVP, Mesut gibi yatmaya gelmiş haramzadeler el üstünde tutulurken, Vitor gibi her gelişinde Fenerbahçe'ye para kazandırmış bir adamın arkasından söylenmedik laf kalmıyor.

Adamların kafasında bir Vitor profili oluşmuş, ne olursa olsun o ön yargıyı kıramıyorlar. Bunlar için Vitor Pereira; yıldız düşmanı, komisyoncu, korkak, çağ dışı futbol oynatan, egosu kaf dağını aşan, oyuncularla sürekli problem yaşayan, iletişimi düzgün olmayan bir adam. Fakat realite bunun tam tersi.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.