Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk yarı 0-0 tamamlandı. Maalesef Evergrande ise deplasmanda 1-0 öne geçmiş, ikinci yarı tamamen saldırmak lazım beraberlik bile iyi değil.

Ah arkadaş şanssızlıklar bir türlü bırakmıyor ki peşimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guangzhou 2.golü attı, çok yazık oldu be çok umutluydum şu maçtan. Deplasmanda Luneng'i yenmek baya zor iş

• Basiretimiz bağlanmış gibi, girmiyor top

• Garanti gitti maç

• Çok yazık oldu, 0-0 bitti maç. Ligde 3 maç üst üste beraberlik oldu, zaten havlu attığımız için moraller dip seviyedeydi, bir de her hafta bir sakat vermemiz yüzünden tam kadro çıkamamamız seri galibiyetler almamızı engelledi. Evergrande şampiyonluğu transfer döneminde satın aldı resmen, Elkeson gibi önemli bir silahı elimizden aldılar adam her hafta gol atıyor. Biz Arnautovic'i aldık daha adam gibi fayda göremedik bie

Umalım ki ligi kaybetmek kupa ve Şampiyonlar Ligi performansımızı da etkilemez.

• Guangzhou'nun formuna baktım şimdi adamlar ligde son 11 maçta 11 galibiyet almışlar. 11/11 yapan rakip bir de transfer döneminde senin forvetini transfer ediyorsa yapacak çok bir şey olmuyor maalesef. Talisca, Paulinho, Elkeson kadroları çok ama çok iyi, bizden rahat 1 gömlek üstün kadroya sahipler.

O arada tek mağlubiyetleri var o da bizden zaten, kupada yendik adamları hem de deplasmanda. Evergrande karşısına gelen kedi oluyor resmen, nasıl iş anlamadım

• Hocam imza dağıtıyor

.

(
    )

• Portekiz Futbol Federasyonu'nun 2019 yılının en iyi Portekizli Teknik Direktörü adayları arasında Vitor Pereira da yer aldı.

Bu linkten oy verilebilirhttps://quinasdeouro.fpf.pt/

.

(
    )

• Shangai SIPG taraftarına bayılıyorum gerçekten, o kadar olgun ve aklı başında taraftara sahipler ki hayran olmamak elde değil. Şampiyonluk büyük bir mucize olmadığı sürece gitti zaten, takım ligde onun moral bozukluğuyla 2 maçtır puan kaybediyor zaten. Yarın Guangzhou R&F ile zor bir maç oynayacağız ve taraftar ''üzerinizde baskı yok, kalbimiz sizinle'' diye mesajlar atıyor. İşte bu taraftar şampiyonluğu %100 hak ediyor.

Umarım bu güzel taraftara Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu hediye edilebilir. Çin FA Kupası + Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu fazlasıyla affettirir

• Sahamızda 19 maçlık yenilmezlik serisi yapmışız.

Bu arada golü görünce Elkeson'u ne kadar özlediğimizi hatırladım Hulk-Oscar-Elkeson sambacı üçlüsü çok iyi anlaşıyordu be, sen gittin şampiyonluk da gitti Elkeson

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Sahamızda 19 maçlık yenilmezlik serisi yapmışız.

Bu arada golü görünce Elkeson'u ne kadar özlediğimizi hatırladım Hulk-Oscar-Elkeson sambacı üçlüsü çok iyi anlaşıyordu be, sen gittin şampiyonluk da gitti Elkeson

Dedim ben sana hocam bir brezilyali daha alinsin diye avustturyali adamla kim anlaşacak adam çevirmenle dolaşiyodur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Dedim ben sana hocam bir brezilyali daha alinsin diye avustturyali adamla kim anlaşacak adam çevirmenle dolaşiyodur

Alıntıları Göster
    Katılıyorum hocam, adam ligin bitimine 12 hafta geldi, hangi ara gelecek takımla ve hocayla anlaşacak ? Hangi ara sisteme uyum sağlayacak, ligin dinamiklerine aşina olacak ?

zaten 2 hafta oynamadı sonra bir maçta sakatlıktan dolayı 45.dakikada falan çıktı. Bu saatten sonra Arnautovic kalan 9 haftada 100 gol atsa ne değişir ki? İpler artık bizim elimizde değil. Bence kulüp Arnautovic'i alırken önümüzdeki seneyi düşündü, fırsat transferi olarak şimdiden kapalım hem fiyatı çok yüksek değil hem de ligin kalan haftalarında takıma vs uyum sağlar diye düşünmüşlerdir. Zira Elkeson'un gidişi şampiyonluğun kaçışı oldu, bunu hemen hemen herkes biliyor. Elkeson'un gitmesiyle hücum gücümü %30 azaldı rahat, e bir de adam şampiyonluk yarışındaki rakibine gitti. Sağlık olsun işte ne yapalım, her sene şampiyon olamazsın zaten bir yerde illa ki aksilikler çıkacak.

• quote:

Katılıyorum hocam, adam ligin bitimine 12 hafta geldi, hangi ara gelecek takımla ve hocayla anlaşacak ? Hangi ara sisteme uyum sağlayacak, ligin dinamiklerine aşina olacak ?

zaten 2 hafta oynamadı sonra bir maçta sakatlıktan dolayı 45.dakikada falan çıktı. Bu saatten sonra Arnautovic kalan 9 haftada 100 gol atsa ne değişir ki? İpler artık bizim elimizde değil. Bence kulüp Arnautovic'i alırken önümüzdeki seneyi düşündü, fırsat transferi olarak şimdiden kapalım hem fiyatı çok yüksek değil hem de ligin kalan haftalarında takıma vs uyum sağlar diye düşünmüşlerdir. Zira Elkeson'un gidişi şampiyonluğun kaçışı oldu, bunu hemen hemen herkes biliyor. Elkeson'un gitmesiyle hücum gücümü %30 azaldı rahat, e bir de adam şampiyonluk yarışındaki rakibine gitti. Sağlık olsun işte ne yapalım, her sene şampiyon olamazsın zaten bir yerde illa ki aksilikler çıkacak.

Alıntıları Göster
    Aynen öylede elkeson gemiyi niye terk etti 2 3 kati maaşmi teklif etti diğer takim

• quote:

Aynen öylede elkeson gemiyi niye terk etti 2 3 kati maaşmi teklif etti diğer takim

Alıntıları Göster
    Elkeson zaten önceden Evergrande oyuncusuydu, orada çok iyi performans gösteriyordu ve 2016 yılının Ocak ayında 18.5 milyon Euro'ya transfer oldu bize. SIPG'de de iyi performans gösterdi ve şimdi artık önümüzdeki sezonla birlikte Yerli oyuncu statüsünde oynayabileceği için çok cazip bir oyuncu haline geldi, Evergrande onu bu ülkeye getiren kulüp ve çok iyi de para teklif edince Elkeson ayrılmak istedi. Bizim kulüp de zaten silah zoruyla tutamayacağından gitmesine mecbur izin verdi.

Guangzhou şimdi de Fernandinho'nun(Lifan'daki) peşinde o da önümüzdeki sene yerli oyuncu statüsünde oynayacak büyük ihtimalle. Evergrande normal şartlarda ligi kaybedeceğini anlayınca bu yola başvurdu, lig adamların tapulu malı gibi istedikleri oyuncuyu ayartıp alabiliyorlar, çok ilginç bir durum.

• quote:

Elkeson zaten önceden Evergrande oyuncusuydu, orada çok iyi performans gösteriyordu ve 2016 yılının Ocak ayında 18.5 milyon Euro'ya transfer oldu bize. SIPG'de de iyi performans gösterdi ve şimdi artık önümüzdeki sezonla birlikte Yerli oyuncu statüsünde oynayabileceği için çok cazip bir oyuncu haline geldi, Evergrande onu bu ülkeye getiren kulüp ve çok iyi de para teklif edince Elkeson ayrılmak istedi. Bizim kulüp de zaten silah zoruyla tutamayacağından gitmesine mecbur izin verdi.

Guangzhou şimdi de Fernandinho'nun(Lifan'daki) peşinde o da önümüzdeki sene yerli oyuncu statüsünde oynayacak büyük ihtimalle. Evergrande normal şartlarda ligi kaybedeceğini anlayınca bu yola başvurdu, lig adamların tapulu malı gibi istedikleri oyuncuyu ayartıp alabiliyorlar, çok ilginç bir durum.

Alıntıları Göster
    Yabanci biri kaç yil oynayinca yerli sayiliyor

• quote:

Yabanci biri kaç yil oynayinca yerli sayiliyor

Alıntıları Göster
    Tam emin değilim hocam araştırmam lazım, lakin Elkeson 6 yıldır bu ülkede oynuyor. 5 yıl falandır herhalde

• Vay be helal olsun, Evergrande deplasmanda Beijing'i de yeniyor 3-1. Adamlar Luneng+Beijing deplasmanlarından 6 puan çıkardı mucize şekilde, takdir edilesi. Ligde son 13 maçta 13 galibiyetleri var sanırım, inanılmaz bir rüzgar bu. Elkeson da yine attı golünü, her maç gol atıyor adam

• Villas Boas ilk resmi maçında kendi evinde Reims'e 2-0 yenilmiş, güzel.

Porto da geçen sezonki kaçan şampiyonluktan sonra bu sezon da ligi yenilgiyle açtı. Şu Conceicao kovulsa da Vitor hocam için bir şans doğsa

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.