Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seneye united Pereiraya emanet rez alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 11'imiz :

Yan-Wei-Zhang-Wang-Akhmedov-Hulk-Shi-Oscar-Aikesen-Yang-He

Arnautovic yok mac kadrosunda. Zaten Hulk-Oscar-Arnautovic üçlüsünü düzgünce izlemek nasip olmadı Bu kadro Urawa'yı falan yenemez, zaten Cinlilerimiz çok kötü futbolcular, tek umudumuz yabancı oyuncularimizdi, onlar da sürekli bir sakatlık yüzünden takımdan ayrı kalıyorlar.

Şimdiden geçmiş olsun, Urawa 2-3 atar geçer bu kadroya.

• Joker Manu ya gideceği söyleniyor pereira hocanın valla yakışır değerini bilemediler bu adamın büyük hoca kimse bunu anlamıyo.

• Görünen köy kılavız istemiyor, adamlar 2 sene önce yabancı sınırı yokken bile bizi elemişlerdi, sınır varken böyle takımlarla boy ölçüşmemiz mümkün değil. Çin Federasyonu eğer Çin takımının Asya Şampiyonlar Ligini almasını istiyorsa yabancı sınırını kaldırmalı, Çinli yerliler çok kötü durumdalar, Koreliler, Japonlar falan bizim yerlilerden bariz üstünler, aradaki fark da 2-3 yabancı futbolcuyla kapanmıyor ne yazık ki.

Elkeson'un gidişi bizi o kadar kötü etkiledi ki, Arnautovic tırnağı bile etmiyor Elkeson'un, her şeyden önce hücumdaki organizasyonlarımızı kaybettik. Oscar-Hulk-Elkeson üçlüsü çok iyi anlaşıyordu, Arnautovic bizim oyuncularla sürekli bir anlaşmazlık yaşıyor, ters yere top atıyor, Arnautovic görülmüyor vs.

@Ekonomik21 : Hocam bir kaynak var mı acaba ?

• Fark 1 son yarım saat acayip bastırmaya başladık. Hoca ikinci yarının başında çok büyük risk alıp stoper çıkarıp hücumcu Lu Wenjun'u aldı, ya fark yeriz ya maçı çeviririz böyle giderse.

Hadi çocuklar şapkadan bir tavşan çıkarın be

• GOOOOOOL 2-2 yaptık. İkisi de net penaltı

Hadi çocuklar, lütfen biraz daha çaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Görünen köy kılavız istemiyor, adamlar 2 sene önce yabancı sınırı yokken bile bizi elemişlerdi, sınır varken böyle takımlarla boy ölçüşmemiz mümkün değil. Çin Federasyonu eğer Çin takımının Asya Şampiyonlar Ligini almasını istiyorsa yabancı sınırını kaldırmalı, Çinli yerliler çok kötü durumdalar, Koreliler, Japonlar falan bizim yerlilerden bariz üstünler, aradaki fark da 2-3 yabancı futbolcuyla kapanmıyor ne yazık ki.

Elkeson'un gidişi bizi o kadar kötü etkiledi ki, Arnautovic tırnağı bile etmiyor Elkeson'un, her şeyden önce hücumdaki organizasyonlarımızı kaybettik. Oscar-Hulk-Elkeson üçlüsü çok iyi anlaşıyordu, Arnautovic bizim oyuncularla sürekli bir anlaşmazlık yaşıyor, ters yere top atıyor, Arnautovic görülmüyor vs.

@Ekonomik21 : Hocam bir kaynak var mı acaba ?
    Valla bir yerde okumuştum hocam ama şuan hatırlamıyorum. Ama neden olmasın vitor zaten er ya da geç büyük bir takıma gidecek.

• Evet bitti, 2-2 sonuçlandı maç. Şampiyonlar Liginde 19 maçtır içeride yenilmeme serimizi 20 maça çıkarmış olduk. Dezavantajlı bir skorla Urawa deplasmanına gideceğiz belki ama bu dönüşü yapmak, bu karakteri göstermek çok önemliydi. Maçın başında yediğimiz gol bizi afallatmasa her şey daha farklı sonuçlanabilirdi.

İlk yarı 2-0 bitmişken hoca büyük cesaretle çok riskli değişiklikler yaptı, 2.yarı çok bariz üstün oynadık. Hala umudumuz var tur için, lakin avantajlı taraf Urawa Reds tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 27 Ağustos 2019; 16:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Valla bir yerde okumuştum hocam ama şuan hatırlamıyorum. Ama neden olmasın vitor zaten er ya da geç büyük bir takıma gidecek.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, teşekkürler düşüncenizi paylaştığınız için Bu sezonun bitişini bekliyorum ben, hocanın SIPG ile sözleşmesi bitecek sezon sonunda, ben sözleşmesini uzatmayacağını düşünüyorum, burada çok başarılı oldu ve bu projenin asıl adımını atarak takımı şampiyon da yaptı. Bu saatten sonra Vitor'un dönmesi gereken yer Avrupadır. İnşallah güzel yerlere gelecek, 1-2 ay önce Lampard gelmeden Chelsea için konuşuluyordu Vitor hoca, zamanında ismi Inter ile de anıldı, Everton ile de. Umarım bu sefer bu seviyede bir takımla adı sadece anılmaz, sezon sonunda güzel bir takımla anlaşır.

• Maçtan kareler

.

(
    )

• Yan kardeşim ya adam gibi kaleni koru ya da git, bugün resmen 2 gol hediye ettin rakibe
  • Hocamın dün sarı kart yediği an. Vitor hocanın şu takımı ateşleme taktiğine bayılıyorum, aynı Mourinho. Dün bu andan sonra takım 2 kat daha iyi oynadı resmen

• şu konu yüzünden dar gömleği hayatımdan çıkartamıyorum. tam unuttum diyorum bu konuya denk geliyorum yine hatırlıyorum.
  • Vitor hocam 4.Asya Elit Hocalar Forumuna katılmış. Bu adamın da işi zor yahu, sürekli bir etkinliğe, forumlara davet ediyorlar.

.

(
    )

• Antrenmandan kareler

.

(
    )

• quote:

Orijinalden alıntı: baytar

şu konu yüzünden dar gömleği hayatımdan çıkartamıyorum. tam unuttum diyorum bu konuya denk geliyorum yine hatırlıyorum.
    Geçmişi hatırlamak iyidir, önünü daha iyi görmeni sağlar
  • Üç öğrenciye bağış yapmış hocam, altın gibi bir kalbi var

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 10 Eylül 2019; 0:47:25 >

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Asalete bak be. Zamansız gitti FB'den kral. Bir şans daha verilmeliydi.

• Gsw Redstar G kullanıcısına yanıt

• Kusura bakma ama kardeşim çok çöp bir hoca.
    Fener sonrası Avrupa 'da iş bulamadı resmen.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.