Şimdi Ara

vites geçişlerinde problem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
65.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
  • Merhaba arkadaşlar bmw 318i var 92 modelaracınm geçen gün yolda arıza yaptı baskı balatayı tornacı duzeltti debriyaj pompası değişti yeni hidrolik takıldı vitesler eskiden yag gibi geçerken şimdi neredeyse iki elimle zor geçiriyorum yapan usta bir iki gün e düzelir dedi ama ben endiseleniyorum sizce sorun car degil mi iyi yapılmamış bu cirtlama yok sadece vites geçmiyor cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun vitesi 3 e atarken tam gecis esnasinda ayagimi yanlislikla depriyajdan cektim ve patlama sesi gibi bisey geldi ve simdi vitesler cok ama cok rahat geciyor yag gibi akiyor resmen. Birde araba vitesdeyken bosta gibi sallaniyor tum viteslerde boyle durum bosta gibi saga soga sallaniyor ne gibi birsey olmus olabilir

• Selam benim arabam ford galaxy 7 kisilik otomatik 4 ve 5 en fazla 5 ci viteste gecmekte zorlaniyor neden olabilir acaba simdiden tsk ederim

• merhaba,bende citroen c4 var,araç çalışmazken vitesler geçerken rahat,kontağı çalıştırdıkdan sonra vites geçişleri baya zor,baya bir kasmam gerekiyor,bugün götürücem tamirciye ama bir bilgisi olan varmı acaba kaldırılmamak için
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.