Şimdi Ara

Vistada Adını Bilmediğim Şu Bar Varmı(garip bi soru oldu ama:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar vistada bu resimde yukarıda görünen bar varmı varsa nasıl açılıyor yoksa nasıl yükleyebilirim

• Öncelikle resimde görülen sistem Vista değil, modifiyeli XP.

O yukarıdaki barı ise RocketDock isimli bir program sağlıyor. MACOS'deki dock'u emule eden ücretsiz bir yazılım, yani bir çeşit windows'taki "hızlı başlat"ın animasyonlu hali. Kısayolları üzerine sürükleyip bırakıyorsun, istersen iconlarını (png veya ico formatında resimler) ve barın arayüzünü değiştirebiliyorsun.

Ana Sayfası

Download

Arayüzleri

İconları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menesc -- 2 Aralık 2008; 20:16:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: menesc

Öncelikle resimde görülen sistem Vista değil, modifiyeli XP.

O yukarıdaki barı ise RocketDock isimli bir program sağlıyor. MACOS'deki dock'u emule eden ücretsiz bir yazılım, yani bir çeşit windows'taki "hızlı başlat"ın animasyonlu hali. Kısayolları üzerine sürükleyip bırakıyorsun, istersen iconlarını (png veya ico formatında resimler) ve barın arayüzünü değiştirebiliyorsun.

Ana Sayfası

Download

Arayüzleri

İconları

çok teşekkürler arkadaşım

• lüzumsuz yere sistemi kastırmaktan başka bir işe yaramaz.. sadece masaüstündeyken göz zevkini boyar... tabi kim masaüstünü izler ki???
  • sistemi kasmaz 8mb ram kullanır.ben laptopumda kullanıyorum gayet kullanışlı ve şık.
  • sistemin neyini kastıracak yaw.. pentium II kullanıyorsan o ayrı...
  • Bende vistada kullanıyorum bir sorun yok hatta işlemci kullanımı bile 0 ram ise 4.372k nesi kastırcak
  • Madem konu açılmış şu eklentiyi (yada her ne ise) nasıl çalıştrabileceğimizi bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

lüzumsuz yere sistemi kastırmaktan başka bir işe yaramaz.. sadece masaüstündeyken göz zevkini boyar... tabi kim masaüstünü izler ki???

Çok haklısın.
    Ayrıca vista kullanıyorsan buna ne gerek var ki
  • ben gördüm ama programı nereden bulacagınzı bilmiyorum en son gezginlerden indirmiştim wistamizer diğer vista modifiye programıı bu sadece aynısını cıkarrı ama vistaya yüklendiginde ne gibi bir sorun yaratır bilemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

lüzumsuz yere sistemi kastırmaktan başka bir işe yaramaz.. sadece masaüstündeyken göz zevkini boyar... tabi kim masaüstünü izler ki???

yav topu temeli 8 küsür mb harcar o rocket dock niye sistemi kassın....? hem gerçekten göze hitap eden bir uygulama.... mesela bende stardock var... rocket dock ta kullandım ama bu daha hoşuma gidiyor... bu da yaklaşık 11 mb harcıyor... masa üstüde tertemiz... sade....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.