Şimdi Ara

vistada 5+1 ses sorunu ltf yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam benim sorunum vista ultumette 5+1 ses alamam xp de sorunsus çalışıyor vistada 5+1 çalışmıyor ana kartım( asus extreme strıker) ses kartım (soundmax) işletim sistemi( vista ultumet 32 bit) xp de saat yanına ikon geliyor ben oradan ayar yapabiliyorum ama vistada olmuyor ses le ilgili bütün ayarları yapıyorum 5+1 kurulumunu okey liyorum ama genede olmuyor bu işlerdede acemi olduğum için vista kıllanmak istediğim halde kullanamıyorum( LTF BANA YARDIM) :):) tüm derdim ses 5+1 kullanamak şimdiden teşekkürler.

• Aynı sorun bende de var. Driverlarını da bulamadım.
  • driverin vista yaası ya da vista diriveri :) 64 bit le çalışıyor vista xp 32 bitle :)
  • bu sorunun vista sp1 ile çözüme kavuşması bekleniyor
  • Vista Daha yerine tam oturmadı En iyisi XP vistada herşey problem oluyor Bence Bir süre Vista Tam oturana kadar XP kullanılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: girdap054

Selam benim sorunum vista ultumette 5+1 ses alamam xp de sorunsus çalışıyor vistada 5+1 çalışmıyor ana kartım( asus extreme strıker) ses kartım (soundmax) işletim sistemi( vista ultumet 32 bit) xp de saat yanına ikon geliyor ben oradan ayar yapabiliyorum ama vistada olmuyor ses le ilgili bütün ayarları yapıyorum 5+1 kurulumunu okey liyorum ama genede olmuyor bu işlerdede acemi olduğum için vista kıllanmak istediğim halde kullanamıyorum( LTF BANA YARDIM) :):) tüm derdim ses 5+1 kullanamak şimdiden teşekkürler.

saaatin yanındaki hoparlör simgesinde hoparlör kısmı ayarlarında gelişmiş sekmesinde hoparlör doldurma die bir secenek var aktif hale getirip kaydediniz. sorunun düzelmesi gerekiyor.

ben sorunsuz kullanıyorum
    saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.