Şimdi Ara

Vista Ko PC :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Hp pavilion 9610 us marka vista laptopda ko yu çalıştıramadıgım için koyu xp bir pcden ipodun içine attım ve ipodu laptopa takarak ko oynayabiliyorum fakat şöyle bi sorunum var.Oyuna giriş esnasında Loading Effect ve Objects cok uzun sürüyor.Ve oyuna girdiginde oyun bazn takılıyor aşırı lag oluyo fln:S

bunun çözümünü bilen yada vistaya ko yüklemeyi bilen varsa yardım ederseniz sevinirim:(

• Sadece Uzun Süren Yerin Çözümünü Biliyorumftp://download.knightonlineworld.com dan fastloadingi indir çözüm olabilir
  • uzun sürmesi kullandığın antivirüs programından kaynaklanıyor olabilir. norton kullanırken aynı problemleri bende yaşıyordum, kav a geçince sorun ortadan kalktı.
  • Xp den Ko'yu CD ye çek.
    Sonra Vista laptopu Xp ye çevir.
    KO yu yükle hem ipoda falan gerek kalmaz.
    arkadaşa yaptık bi sorun çıkmadı 3 aydır.
    fast loading için de arkadaşın dediği mantıklı olabilir.
  • laptopa xp yükleme meselesini denedim fakat hp saolsun xp driverları hiç biryerde bulunmuyor :(

Antivirüs norton var :S

vistada ipod olmadan ko çalıştırma imkanım var mI?
  • bende de vista var bende çalışıyor ko.Oyunun full sürümünü indir
    sonra sistemindeki koyu kaldır ko ile ilgili hiç bişey kalmasın.Oyunu kur.kurduktan sonra sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır yap.ben aynen bu şekil yaptım 2 aydır sorun çıkmadı.Yada avas gibi bi antivirüs kullanıyosan mesela düşük orta yüksek vardır yüksek te ise orta yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.