L

Teğmen
16 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oncelikle yaslar 22. Sevglmle yaz tatili sebebiyle farkli sehrlerdeydk.okulun son haftasi sorunlar yasadik son gun hallettk sorunlari guzel bi sekilde vedalastk.fakat sonraki bi kac gunde mesafeli davranmaya basladi.Bi arkadasinda onerisiyle biraz kiskansin dedik arkadasin elinde bulunan fake kiz profiliyle duvarda kisa bi muhabbet ettik ne cok samimi ne cok uzak..neyse bunu goren kiz arkadasim onceki sorunlarimizida gun yuzune cikardi 2-3hafta kadar surekli tartstk.sonra konusmaya basladik ben artik yakinlasamam sana uzatmanin bi mantigi yok zorlastrma artk dedi.ben bu kizi gercekten cok seviyorum oda beni seviyor biliyorum ama onu cok uzdum son 2-3 aydr kavga gurultuyle geciyordu baristgmzda hersey mukemmelken ufak seylerde tartisiyorduk.simdi kizin bulundugu sehire gidiyorum gelmen biseyi degistirmeyecek okadar yolu gelmene gerek yok dedi ama ben bi umitle gidiyorum sirf bunlara aptalliklarim sebep oldu diye.o sevmesine ragmen ayrilmaya karar vermis heyecanm bitti diyor ben istemiyorum sizce ne yapmaliyim
Oncelikle yaslar 22. Sevglmle yaz tatili sebebiyle farkli sehrlerdeydk.okulun son haftasi sorunlar yasadik son gun hallettk sorunlari guzel bi sekilde vedalastk.fakat sonraki bi kac gunde mesafeli davranmaya basladi.Bi arkadasinda onerisiyle biraz kiskansin dedik arkadasin elinde bulunan fake kiz profiliyle duvarda kisa bi muhabbet ettik ne cok samimi ne cok uzak..neyse bunu goren kiz arkadasim onceki sorunlarimizida gun yuzune cikardi 2-3hafta kadar surekli tartstk.sonra konusmaya basladik ben artik yakinlasamam sana uzatmanin bi mantigi yok zorlastrma artk dedi.ben bu kizi gercekten cok seviyorum oda beni seviyor biliyorum ama onu cok uzdum son 2-3 aydr kavga gurultuyle geciyordu baristgmzda hersey mukemmelken ufak seylerde tartisiyorduk.simdi kizin bulundugu sehire gidiyorum gelmen biseyi degistirmeyecek okadar yolu gelmene gerek yok dedi ama ben bi umitle gidiyorum sirf bunlara aptalliklarim sebep oldu diye.sizce ne yapmaliyim
Arkadaşlar carım askıda kaldı ne yapabilirim?
Beyler Edana'nın altındaki serverlardan (pathos logos ronark grakon .....) birinde 70-75 lwl arası warrior yada asas almayı düşünüyorum.500 ytl civarı bi para hangi serverdebu lwl'larda hangi itemlere sahip çar alabilirim? yardım pls

p.s iyi itemli 72 asas alırsın demeyin lütfen itemde sayın biraz piyasa hakkında bilgim yok
Ko nun son patchi olan 1522 yi yüklerken son kısmında failed veriyor :S

ne yapabilirim
beyler.Taktıgım bi pc den Ipoda virüs girmiş.Markasını soracaksınız 30 gb lık su siyah olanlar varya biraz iri onlardan touch degil yanlış anlamayın.

neyse bunu temizlemenin bir yolu varmı? pc yi formatladım tekrar kurdum bütün driverlar ipod da oldugu için taktıgım an pc ye yine virüs giriyor acil yardım plssss
Ronark'da +7 Totomic Spear ve +7 İmpact'e

+7 rogue chitin (ddsiz) ve +8 dual clever verdim

karda mıyım?
Merhaba.

Dün akşam masaüstü pc de sapasaglam calısan hoparlör'üm bu sabah kalktıgımda çalışmıyordu.Bozulma ihtimaline karşı laptopa takıp kontrol ettim orada sapasaglam calısıyordu.Pc ye bağlantıyı yaptıgım an 1 saniye ses geliyor ve tekrar gidiyor.Daha sonra denetim masasından sound effect manager' a girdim.Orada connector Sensing bölümünde Start butonuna bastıgımda yeşil bölmedeki çubuklar dolana kadar ses geliyor ve tekrar gidiyor

ne yapmam gerekiyor?yardım ederseniz sevinirim

Şimdiden Teşekkürler..
Beyler Hp pavilion 9610 us marka vista laptopda ko yu çalıştıramadıgım için koyu xp bir pcden ipodun içine attım ve ipodu laptopa takarak ko oynayabiliyorum fakat şöyle bi sorunum var.Oyuna giriş esnasında Loading Effect ve Objects cok uzun sürüyor.Ve oyuna girdiginde oyun bazn takılıyor aşırı lag oluyo fln:S

bunun çözümünü bilen yada vistaya ko yüklemeyi bilen varsa yardım ederseniz sevinirim:(
Beyler Hp pavilion 9610 us marka vista laptopda ko yu çalıştıramadıgım için koyu xp bir pcden ipodun içine attım ve ipodu laptopa takarak ko oynayabiliyorum fakat şöyle bi sorunum var.Oyuna giriş esnasında Loading Effect ve Objects cok uzun sürüyor.Ve oyuna girdiginde oyun bazn takılıyor aşırı lag oluyo fln:S

bunun çözümünü bilen yada vistaya ko yüklemeyi bilen varsa yardım ederseniz sevinirim:(
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.323 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.