Şimdi Ara

Vista Acılma Problemi ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, gecen gun vista otomatik guncellestirme yaptı ama hangi guncellestirmeler bilmiyorum.Daha sonra restart atıp bilgisayarı acmaya calıstıgımda, vista kullanan arklerin bilecegi gibi ".... configuring your system DO NOT TURN OFF YOUR COMPUTER" yazısı çıkıyor 1 2 dakka sonra shutting down diyor ve restart atıyor. Yani hicbir sekilde bil. acılmıyor. Ne yapmalıyım? Yardım edebilirseniz cok sevinirim,simdiden tesekkurler

• yaklaşık 5-6 gün önce yüklediğim güncelleştirmeden sonra bendede böyle bir problem oldu.restart yapmak istediğimde kapanmadı bile bilgisayar.elimle kapattım ve açılmadığını gördüm.ertesi gün 1-2 denememden sonra açlıdı.şimdilik bi problem yok ama .o güncellemde bi problem kesinlikle vardı
  • ya benim bilgisayar hala acılmadı:( kimse yok mu bilen???
  • bilgisayarı güvenli kipte başlatın (açılışta F8 e basılı tutunca olması lazım)
    denetim masasısından program ekle/kaldır ı açın, listenin üstünde "Güncelleştirmeleri Göster" diye bi yer var orayı işaretleyin ve
    güncelleştirmelerden hangisini kaldırmanız gerekiyosa kaldırın.

Olmazsa,

Gene güvenli kipte, Windows Update i açın ve tam emin değilim ama şöyle bişey vardı galiba "Güncelleştirmelerin ne zaman kurulacağına karar verme"yle ilgili. o sekmelerle oynayın ve deneyin.

umarım işinize yarar.
    k.gelsin
  • ORACLE@METU arkadasım cevap icin tesekkurler ama guvenli modda da acılmıyor bilgisayar... :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.