Şimdi Ara

Vista açılış sorunu?ÇÖZÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vista kullanıyorum pc her açılışta masa üstünde not defteri açılıyor içeriği de "MPlog- 11022006" diye birşey. Ne yaparsam yapıyım sorunu engelleyemedim. Sistem yapılandırması/Başlangıçta "MPlog"u görüyorum fakat işaretini kaldırıp uygula dediğimde tekrar tik atıyor kutuya. Dosya yolundan buldum ordan da silemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut7453 -- 23 Mayıs 2012; 22:22:43 >

• senin çağ atlaman lazım windows wista çok yavaş bir sistemdir hocam en yakın zamanda bi windows 7 ultimate kurmak olsun
  • arda_skl haklı bu konuda vista diye bir işletim sistemi kalmadı artık. ama ısrarcı isen bilgisayar virüs kapmış. sağlam bi antivirüs ile tarat silerse düzelir. bide combofix dene
  • Kaspersky 2012 ile komple tarattım sorun düzelmedi
  • Sorun ÇÖZÜLDÜ. Sistem yapılandırmasında Tanılamalı başlangıçı seçtim Tüm windows Hizmetlerini devre dışı bırakıp çalıştırdım. Dolayısıyla MPlog ta devre dışı kaldı. Devre dışı kalınca da hemen dosya yolu üzerinden sildim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_skl

senin çağ atlaman lazım windows wista çok yavaş bir sistemdir hocam en yakın zamanda bi windows 7 ultimate kurmak olsun

adamın sistemini bilmeden yorum yapma. windows 7 ultimate her sistemde stabil çalışmaz, ama katılıyorum en azından windows 7 kurmalı.

+ silemediğin dosyaları "unlocker" programıyla silebilirsin. silmeden önce de görev yöneticisinden dosyayla ilgili bir işlem açık mı diye bakıp, açıksa kapatmalısın

ayrıca *vista
  • windowsunda bi sorun olursa microsoft artık vistayı desteklemdiğini açıkladı buyuzden win 7 kurmasını istemiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.