Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.151
Cevap
54
Favori
162.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hatırlarsanız İmzamdaki konuya yazabilirim ama. :) demiştiniz buyrun ayrıntılı bilgilerinizi bekliyorum.

Konuyu yeniden hatırlatayım...

Satışını yaptığın yatakların -ölçülerini -fiyatlarını-modellerini-garanti koşullarını belirten bir tablo yapsanızda bizlerde ihtiyacımız olan yataklar hakkında güncel kampanyalar dahilinde bilgi alabilsek....

Mesela ben 87 kiloyum eşim 65 kg civarında ben özellikle terletmeyecek kilomuza uygun en az 10 yıl garantili uygun modellerin tavsiyesini ve fiyatları ve ödeme koşulları-deneme süresi -iade şartları-hediyeli kampanya durumu hakkında bilgi almak istiyorum....yardımcı olursanız sevinirim.
    ( Yatak boyutları 150x200 )
  • ASlında bu tabloyu genel bir hizmet için yapmak çok zor. Herkese göre farklı bir yatak gerekmektedir. Çok çalışılmalı tablo üzerinde vs. Bu sebeple ihtiyaçlarını söyleyene bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kilonuza uygun olarak High ve Natural 60 dışındaki ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer terletmesin istiyorsanız size önerebileceğim bir model Outlast veya Visco & Air olabilir. Size tavsiye ettiğim ürünlerin hepsi 2 adet yastık hediyelidir ve peşin fiyatına taksitledir.

Kampanyalı olan ürünümüz ise size linkini verdiğim üründür. 600 TL peşin fiyatıdır. Vade yapılmaz ve yastık hediyesi yoktur. Vade istediğiniz taktirde kartınıza göre değişen vade oranları uygulanmaktadır.

İade olarak almıyoruz ürünü. Değiştirme olarak alıyoruz. Fiyat olarak da 600 TL ile 7500€ arası tutmakta istediğiniz ürünler. Outlast modelimiz: 1049 TL, Visco & Air: 930 TL'dir. İStanbul ve İzmit illerinde bu fiyatlar üzerinden 12 Ay'a kadar vade farksız taksit imkanımız mevcut. Taksit avantajları da konumuzun başlığında zaten belirtilmiştir.

Farklı bir sorunuz varsa cevaplayabilirim. :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Outlast modelini 1049 TL yada Visco & Air modelini 930 TLden birini ( 150x200 ölçülerinde ),
    2 adet yastık hediyesiyle,değiştirme garantisi-faturası ve 10 yıllık garanti belgeleriyle birlikte almak istersem.

Bu visko yatağı Eskişehir iline kapıda kredi kartına peşin fiyatına (yukarıda bahsettiğimiz fiyat üzerinden ) max 12 taksitle kargo ücreti size ait olmak üzere bu koşullarda temin edebiliyormuyuz.
  • Pm olarak atıyorum efendim. Şartlar oluşursa neden olmasın. :)

• Kampanyalı Visco Yataklarımızı da inceleyebilirsiniz. 100X200 Ebatı tükenmiştir, 90X190 ebatından sadece 1 adet kalmıştır.

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak

*Bu üründe yastık hediyesi yoktur.
    *Bu ürün sınırlı sayıda sınırlı ebatlarda üretilmiştir. Liste dışındaki ebatlardan farklı ebatlarda üretim yapılamamaktadır.
    *Peşin fiyat listesidir. Aşağıdaki taksit imkanları bu ürün için geçerli değildir. Taksit seçenekleri istediğiniz taktirde vade farkı uygulanmaktadır.

• merhabalar @immortALance,

Ben de bu visco yataklardan almayı düşünüyorum. Bir kaç aydır bel ve boyun ağrilarim oluşmaya başladi.
    Zaten mesleğim gereği sürekli bilgisayar başinda olmamin da etkisiyle bu ağrilarim artti.
    Şu anda klasik yayli yatakta yatiyorum.

Boyum 178, Kilom 87. Bana tek kişilik hangi yatağinizi ve yastiğinizi önerebilirsiniz.
    Bir de şu anda kampanyalariniz var midir, varsa içeriği nedir. (Peşin alim yapacağim)

Bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • Merhabalar @İlteriş Kutluk Kağan;

Bir mesaj üstünüzde kampanyalı ürünümüz mevcuttur. Tek kişilik bu yatağı önerebilirim. Yastık olarak da boyun destekli modellerimizden birisini kullanım alışkanlığına göre yüksekliğini seçerek beğenebilirsiniz. Boyunuza ve kilonuza tam ideal bir üründür. Kampanyasız olarak da outlast, comfort veya high modelini seçebilirsiniz. Onlarda bir adet de yastık hediyesi mevcuttur.

• pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 18 Eylül 2010; 19:36:15 >
  • Ya bu viscolar terletiyor diyorlar, o doğru mu?
  • Terletme problemi genellikle yanlış yatak seçiminden kaynaklanmatır. Ağır bir kilo ile yumuşak bir ürün kullanıldığında doğru orantılı olarak gömülme de çoğalmaktadır ve bu bir nebze sorun teşkil etmektedir. Diğer şartlar ise çok fazla sıcak havalardır. Normal hava şartlarında size uygun bir yatak aldığınız taktirde herhangi bir ekstra terleme olayı söz konusu değildir. Visco yataklarımız açık hücreli yataklardır.

Bu tür durumlarla karşılaşıldığında ise alez kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Bu gömülme miktarını biraz daha azalatır. Eksi yönü ise yatağın antibakteriyel veya farklı özellikleri var ise (Outlast'ın vücud ısısı dengeleme özelliği vb.) bunu zayıfatır. Alezinizin su geçirmez olması sizin için ekstra bir yatak güvenliği sağlayabilir. Su geçirmez alez kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

Merhabalar @İlteriş Kutluk Kağan;

Bir mesaj üstünüzde kampanyalı ürünümüz mevcuttur. Tek kişilik bu yatağı önerebilirim. Yastık olarak da boyun destekli modellerimizden birisini kullanım alışkanlığına göre yüksekliğini seçerek beğenebilirsiniz. Boyunuza ve kilonuza tam ideal bir üründür. Kampanyasız olarak da outlast, comfort veya high modelini seçebilirsiniz. Onlarda bir adet de yastık hediyesi mevcuttur.

160X200 visco high yatak bu mesajda 660 web sayfanızda 880 lira. hangisini dikkate alacağız? 660 ise ödeme ve diğer koşulları nedir?
  • 660 TL olan Eco High modeli, 880 TL olan normal High modelidir. 880 TL olan 12 taksitle alınabilir ve 2 yastık hediyelidir 660 TL olan nakit fiyatıdır.

• İkisini kıyaslarsak eğer
    1-High 2 yastık hediyeli, Eco High yastık hediyesizdir.
    2- High 80 dansitedir Eco High 70 dansitedir.
    3- High 12 taksitli fiyatıdır. Eco High peşin fiyatıdır.
    4- High modeli sanitazed apreli antibakteriyel %80 pamuk-%20 Polyester kumaş ve fermuara sahiptir. Eco High modeli ise sanitazed apreli antibakteriyel %80 pamuk-%20 Polyester kumaş ve fermuarın yanı sıra Aloe Vera'lı kumaşa sahiptir.

İstediğiniz taktirde Eco high modeline kartınıza göre cüzi bir vade farkı ile 8-12 aylık taksitlendirme yapılmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

İkisini kıyaslarsak eğer
    1-High 2 yastık hediyeli, Eco High yastık hediyesizdir.
    2- High 80 dansitedir Eco High 70 dansitedir.
    3- High 12 taksitli fiyatıdır. Eco High peşin fiyatıdır.
    4- High modeli sanitazed apreli antibakteriyel %80 pamuk-%20 Polyester kumaş ve fermuara sahiptir. Eco High modeli ise sanitazed apreli antibakteriyel %80 pamuk-%20 Polyester kumaş ve fermuarın yanı sıra Aloe Vera'lı kumaşa sahiptir.

İstediğiniz taktirde Eco high modeline kartınıza göre cüzi bir vade farkı ile 8-12 aylık taksitlendirme yapılmaktadır.

yataş'ın visco high markası ile ilgisi var mı bu yatakların? high/eco/aloe vera gibi ingilizce terimleri doğru olarak yazılarınızda ve yatağın isminde kullanılmış iken neden modellerde visco yerine vis(k)o yazılmış? yataklar kimin üretimi hangi firmanın garantisi altında ve garanti koşulları nelerdir?

• Yataş kısa bir süreye kadar visco yatakları Visko Love'dan tedarik ederek üzerine kendi kılıfını geçirmekteydi. Artık kendisi üretmektedir. Herhangi bir üretim hatası veya viscodaki çökmeye karşı 10 yıl garantilidir. Sadece natural 60 modeli 5 yıl garantilidir. Yastıklar ise 3 yıl garantilidir.

Ne sebeple adında Visco değil de visko kullanıldı o konu hakkında bir malumatım yok. Elbet bir sebebi vardır.

• 30 EYLÜL 2010'da İzmir, Bursa, Manisa, Kütahya, Sakarya, Ankara'dayız. Kapıda Kredi Kartına Vade Farksız Taksit İmkanı Bu İllerde de Geçerli Olacaktır. Ayrıntılar İçin Bie Ulaşabilirsiniz...

• Bugün Tüm Türkiyeye Axess kartınıza 12 Taksit, Bonus ve MAximum Kartınıza 6 Taksit ve nakliye ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 22 Eylül 2010; 17:41:45 >

• Hafta içi aracımız Yalova-Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmir güzergahında sevkiyat yapacaktır. Bu illerde oturan müşterilerimiz kapıda ödeme ile her kredi kartına 12 taksitle ve erteleme imkanlarıyla ürünlerimizi satın alabilirler.

Ödemeler kapıda pos cihazlarımızla yapılacaktır. Nakliye ve kargo masrafı bulunmamaktadır.

• Düzce de satışınız olacakmı ve Visko Love High 160x200 yatak fiyatları 12 ay olarak,yastık hediyesi devam ediyormu
    bigi verirseniz sevinirim
  • 1 ay sonra gelecek bebeğimiz için 70*100 park yatak için ince visko yataklardan ve beşiği için 70*140 visko yatak almayı düşünüyoruz. bu ürünlerden sizde varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.